Yakışıklı fenomen Yusuf Can Sarıyel nişanlandı!

Sosyal medyanın genç ve yakışıklı fenomeni Yusuf Can Sarıyel, kız isteme merasiminden bir video paylaştı. Tuzlu kahvesini yudumlarken video paylaşan Yusuf Can Sarıyel nişanlandı.


Yakışıklı fenomen Yusuf Can Sarıyel nişanlandı!
Yusuf Can Sarıyel nişanlandı!

Sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi olan yakışıklı fenomen Yusuf Can Sarıyel, özellikle Instagram'da paylaştığı yardım videoları ile dikkat çekiyor. Yaptığı iyilikler ile kalpleri fetheden Yusuf Can Sarıyel'den güzel bir haber geldi. 3 gün önce paylaştığı video ile sevenleri ile mutluluğunu paylaşan Yusuf Can Sarıyel tuzlu kahve yudumlarken video paylaştı.

'Gelin Hanım nerede?'

Videoda oldukça mutlu görünen Yusuf Can Sarıyel'e beklenmedik tepkiler yağdı. Kimisi mutluluklar dilerken, kimisi de videoda yanında oturan kişiyle nişanlandığını sanarak tepki gösterdi. Sosyal medyada sevgilisini sır gibi saklayan Yusuf Can Sarıyel'in kiminle nişanlandığı bilinmiyor. Paylaştığı videoda 'gelin hanım nerede?' yorumlarıyla karşılaşan fenomen henüz bir açıklama yapmadı. Videoda yan yana oturduğu kişinin kayınvalidesi olduğu düşünülüyor. 

'Bugün hayatımın en güzel anını yaşadım. Mutluluğumu paylaştığım sevgili dostlarım ve aileme her şey için çok teşekkür ederim. İyi yorumda bulunan değerli sevenlerimize de teşekkür ederim.'