Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Yasemin Yazıcı kimdir? Son Yaz Naz gerçek adı ne?

Yasemin Yazıcı Son Yaz dizisi Naz karakterine hayat vermektedir. Genç ve güzel oyuncu Yasemin Yazıcı hangi dizilerde oynadı? Yasemin Yazıcı kimin kızı? Son Yaz Naz gerçek adı ne? Peki Yasemin Yazıcı boy ve kilo bilgileri neler? Tüm detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar…

Yasemin Yazıcı kimdir? Kısaca tanıyalım…

Yasemin Yazıcı özellikle Son Yaz Naz karakterine hayat vermesi ile birlikte ekranlarda tanınırlığını arttıran genç oyunculardan biridir. Yasemin Yazıcı hakkındaki tüm merak ettiklerinizi yazımızda cevaplayacağız. Şimdi Yasemin Yazıcı’ nın genel özelliklerine kısaca bir göz atalım…

 • Kilosu: Bilinmiyor.
 • Boyu: Bilinmiyor.
 • Doğum tarihi: 8 Eylül 1997
 • Yaşı: 23
 • Burç: Başak
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Memleketi: İstanbul

Yasemin Yazıcı hakkında verdiğimiz bu kısa bilgiler ilginizi çektiyse sizin için Yasemin Yazıcı hakkında daha detaylı bilgiler vererek yazımıza devam ediyor ve Yasemin Yazıcı ile ilgili bilinmeyen tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

Yasemin Yazıcı

Yasemin Yazıcı kaç yaşında?

Son Yaz Naz kaç yaşında? Son Yaz Naz karakterine hayat veren Yasemin Yazıcı yaşı ile de merak edilmektedir. Genç yaşta yıldızı parlayan oyuncu yasemin yazıcı 1997 doğumludur ve şu anda 23 yaşındadır.

Yasemin Yazıcı’ nın boyu

Güzel oyuncu Son Yaz Naz Yasemin Yazıcı güzelliği ve güzel fiziği ile adeta izleyenleri büyülemektedir. Boy ve kilo oranıyla dikkat çeken Yasemin Yazıcı boyu hakkında net bir bilgi paylaşmamıştır. Bu nedenle şu anda bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşamıyoruz.

Yasemin Yazıcı’ nın kilosu

Güzelliği ve güzel fiziği ile dikkat çektiğini belirttiğimiz yetenekli ve genç oyuncu Yasemin Yazıcı en az boyu ile merak edildiği kadar kilosu ile de merak edilmektedir. Yasemin Yazıcı kilosu hakkında bir açıklama yapmadığından bu konu hakkında da maalesef bilgi sahibi olamadık. Güzel oyuncu Son yaz Naz Yasemin Yazıcı hakkında edindiğimiz yeni bilgilerden sizi de haberdar edeceğiz.

Yasemin Yazıcı’ nın doğum tarihi

Yasemin Yazıcı genç ve yetenekli bir dizi oyuncusudur. Genç yaşında Son Yaz Naz karakterine hayat vererek dizi oyunculuğu konusunda yeteneğini ispatlayan Yasemin yazıcı 8 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yasemin Yazıcı’ nın burcu

Yasemin Yazıcı 8 Eylül doğumlu olduğu için Başak burcudur. Başarılı ve hayallerine ulaşma konusunda azimli olması ve tabii ki güzelliği ile Başak burcunun tüm özelliklerini taşıdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yasemin Yazıcı aslen nereli?

Yasemin Yazıcı 1997 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. İstanbul’ da doğup büyüdüğü bilinen Son yaz Naz Yasemin Yazıcı’ nın aslen nereli olduğu ise bilinmemektedir.

Yasemin Yazıcı’ nın ailesi

Yasemin Yazıcı ailesi ile birlikte en sıcak karelerini sosyal medya hesaplarında sık sık paylaşmaktadır. Yasemin Yazıcı’ nın annesinin adı Güldal Yazıcı’ dır. Güzel oyuncunun annesinin bir giyim mağazası olduğu bilinmektedir. Yasemin Yazıcı’ nın ailesi ile çok iyi anlaştığı ve ailesinin ona hep destek olduğu, sosyal medya paylaşımlarından açıkça belli olmaktadır.

Yasemin Yazıcı’ nın göz rengi nedir?

Oyunculuk yeteneği kadar güzelliği ile de dikkat çeken ve takipçi sayısını günden güne arttıran Yasemin Yazıcı’ nın göz rengi merak edilmektedir. Yasemin Yazıcı kahverengi gözlere sahiptir. Esmer tenini tamamlayan kahverengi ve iri gözleriyle etkileyici bir görünüme sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yasemin Yazıcı saç rengi

Son Yaz Naz karakterine hayat veren Yasemin Yazıcı dalgalı, uzun ve siyah saçları ile adeta izleyicilerini büyülemektedir.

Yasemin Yazıcı nerede oturuyor?

Yasemin Yazıcı hakkında en merak edilen konulardan biri de nerede yaşadığıdır. Yasemin Yazıcı İstanbul’ da doğup büyümüştür. Şu anda da ailesi ile birlikte İstanbul’ da yaşamaya devam etmektedir.

Yasemin Yazıcı ayakkabı numarası

Yasemin Yazıcı’ nın ayakkabı numarası bilinmemektedir.

Yasemin Yazıcı ne mezunu

Yasemin Yazıcı ne mezunu?

Yasemin Yazıcı geçtiğimiz yıl üniversiteden mezun olmuştur. İstanbul’ da doğup büyüyen güzel oyuncu Yasemin Yazı, üniversite eğitimini Londra, İngiltere’ de almıştır. Londra’ da Ekonomi üzerine aldığı üniversite eğitiminden geçen yıl mezun olmuştur. Yasemin Yazıcı üniversite eğitiminin yanı sıra, alanında usta isimlerden oyunculuk, diksiyon ve şan eğitimleri de almıştır. Lise ve üniversite eğitiminin yanında oyunculuk alanında da kendisini geliştirmek adına pek çok kurumdan ders aldığı bilinmektedir.

Yasemin Yazıcı’ nın sevgilisi

Yasemin Yazıcı hakkında en çok merak edilen konulardan biri de sevgilisinin olup olmadığıdır. Son Yaz Naz‘ ın sevgilisi var mı gibi sorular takipçileri tarafından sık sık sorulmaktadır. Son Yaz Naz karakterine hayat veren Yasemin Yazıcı‘ nın sosyal medya hesaplarında bir dönem sevgilisi ile olan fotoğrafları da yer almaktaydı. Ancak son zamanlarda bu fotoğrafların kaldırılması, takipçilerinin aklına ayrılık düşüncesini getirdi. Son Yaz Naz karakterine hayat veren güzel oyuncu Yasemin Yazıcı’ dan bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi.

Yasemin Yazıcı’ nın oynadığı diziler

Yasemin Yazıcı’ nın oynadığı diziler merak edilmektedir. Yasemin Yazıcı’ nın oynadığı dizi Son Yaz dizisidir. Son Yaz dizisi ile Yasemin Yazıcı ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşamıştır. Genç ve yetenekli oyuncu Yasemin Yazıcı’ nın oynadığı diziler arasında yalnızca Son Yaz dizisi bulunsa da güzel oyuncunun daha öncesinde pek çok ünlü tiyatro oyununda oynadığı bilinmektedir.

Yasemin Yazıcı’ ın mesleği ne?

Yasemin Yazıcı Ekonomi eğitimi almış olmasına karşın oyunculuk alanında ilerlemeye başlamıştır. Önce tiyatro alanında bağladığı oyunculuk kariyerine Son Yaz Naz karakterine hayat vererek önemli bir adım atmıştır. Yasemin Yazıcı’ nın mesleği oyunculuktur.

Yasemin Yazıcı ne kadar kazanıyor?

Genç ve yetenekli oyuncu Son Yaz Naz Yasemin Yazıcı aylık kazancını açıklamamıştır.

Yasemin Yazıcı telefon numarası

Yasemin Yazıcı telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Son Yaz Naz

Yasemin Yazıcı hakkında

Son Yaz Naz Yasemin Yazıcı, son dönemde gösterdiği yetenekli oyunculuğu ve ekran karşısındaki izleyenlerini büyüleyen güzelliği sayesinde merak konusu olmuştur. Yasemin Yazıcı 1997 yılında dünyaya gelmiştir ve şu anda 23 yaşındadır. Doğma büyüme İstanbullu olan genç ve güzel oyuncu, üniversite eğitimi almak için bir süre İngiltere’ nin Londra şehrinde yaşamıştır. Londra’ da Ekonomi üzerine üniversite eğitimi alıp mezun olduktan sonra Türkiye’ ye geri dönmüştür. Son Yaz Naz karakterine hayat veren Yasemin Yazıcı, akademik hayatı devam ettiği sırada çeşitli kurumlardan ve bu alandaki usta isimlerden oyunculuk eğitimleri de almıştır. Güzelliği ve yeteneği ile büyüleyen Yasemin Yazıcı, çeşitli tiyatro oyunlarında başarıyla performans sergiledikten sonra Son Yaz dizisi ile dizi oyunculuğu kariyerine başlamıştır. Ali Atay gibi usta isimlerle birlikte Son Yaz dizisinin kadrosunda yer almakta ve izleyicileri tarafından çok beğenilmektedir. Bu yazımızda Son Yaz dizisinde hayat verdiği Naz karakteriyle adından söz ettiren Yasemin Yazıcı’ nın biyografisine ve hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarına yer vermeye çalıştık. Yazımızı noktalamadan önce Yasemin Yazıcı’ nın sosyal medya hesaplarını da sizin için ekliyoruz.

Yasemin Yazıcı kimdir

Yasemin Yazıcı sosyal medya hesapları

Özellikle Son Yaz Naz karakteri ile tanınan Yasemin Yazıcı sosyal medya üzerinde de geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Yazımızın sonuna sizin için Yasemin Yazıcı’ nın sosyal medya hesaplarının linklerini ekliyoruz.

Yasemin Yazıcı Instagram hesabı

Yasemin Yazıcı’ nın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Yasemin Yazıcı Youtube kanalı 

Yasemin Yazıcı’ nın Youtube kanalı bulunmamaktadır.

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

sosyalhane.com