Haberler

Yasemin Sakallıoğlu gittiği kuaförün yaptığı photoshop’lu resme isyan etti!

Yasemin Sakallıoğlu, gittiği kuaförün sosyal medya hesabından paylaşılan ve kendisine hiç benzemeyen photoshop'lu fotoğrafına tepki gösterdi: 'Bu şekilde kendinizi rezil ediyorsunuz. Gerçek ortada yani. Ben bu gerçeği her gün, 7/24 burada paylaşıyorum. O kim? Benim öyle bir ağzım, burnum yok!” açıklamasında bulundu.

Jet Sosyete dizisinde İlayda ve Alara’nın manevi ablası olan Kumsal rolüne hayat veren Yasemin Sakallıoğlu, pozitif ruh halleri ile izleyenleri güldürmeye devam ediyor. Başarılı oyuncu aynı zamanda Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Çakırbeyliler’in hizmetçisi Lütfiye rolü ile hatrı sayılır kitle elde etmeyi başardı. Doğal hallerini Instagram üzerinde takipçileri ile paylaşan Sakallıoğlu gittiği kuaförde resmine photoshop yapılmasına isyan etti.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

TV’ye DAİR HER ŞEY (@magazin_medyasi)’in paylaştığı bir gönderi

Olaya bir hayli tepki gösteren Sakallıoğlu tepkisini belli etmek için Instagram’dan bir video çekti. Videoda “Bu şekilde kendinizi rezil ediyorsunuz. Gerçek ortada yani. Ben bu gerçeği her gün, 7/24 burada paylaşıyorum. O kim? Benim öyle bir ağzım, burnum yok!” ifadelerine yer verdi.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.