1. Ana Sayfa
 2. Magazin

Yağmur Vardar kimdir? Yaşı, boyu,burcu

Yağmur Vardar kimdir? Yaşı, boyu,burcu
Yağmur Vardar kimdir?
+ - 0

Youtuber platformunun sempatik kızı Yağmur Vardar ile tanışmaya hazır mısınız? Yağmur Vardar kilosu hakkında henüz bir bilgi elimize ulaşmamıştır. Lakin 4 Şubat 1989’da gözlerini dünyaya açan Yağmur Vardar burcu kovadır. Herkesin aklına Yağmur Vardar kimdir? sorusu gelmektedir. Bu yazımızda sizleri Yağmur Vardar ile yakından tanıştırıyoruz. Keyifli okumalar.

Yağmur Vardar Kimdir? Kısaca tanıyalım…

Yağmur Vardar’ı daha yakından tanıma fırsatını röportajımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Yağmur Vardar’a kısaca bir göz atalım.

 • Kilosu: Bilinmiyor.
 • Boyu: 1.68
 • Yaşı: 32
 • Burç: Kova
 • Doğum tarihi: 4 Şubat 1989

Eğer ki başlıklarımız sizde Yağmur Vardar hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Yağmur Vardar kimdir?

Yağmur Vardar kaç yaşında?

Yağmur Vardar 32 yaşındadır.

Yağmur Vardar’ın boyu

Yağmur Vardar’ın boyu 1.68’dir.

Yağmur Vardar’ın kilosu

Yağmur Vardar’ın kilosu bilinmemektedir.

Yağmur Vardar’ın doğum tarihi

Yağmur Vardar 4 Şubat 1989 tarihinde doğmuştur.

Yağmur Vardar nerede oturuyor?

Yağmur Vardar, İstanbul da oturmaktadır.

Yağmur Vardar’ın burcu

Yağmur Vardar kova burcudur.

Yağmur Vardar aslen nereli?

Yağmur Vardar aslen Bulgar göçmenidir.

Yağmur Vardar’ın eğitimi

Yağmur Vardar Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünden mezundur. Şuan doktora yapmaktadır.

Yağmur Vardar hastalığı

Yağmur Vardar çölyak hastasıdır.

Yağmur Vardar neden saçını kestirdi?

Yağmur Vardar, kurutma makinesinin alev alması sonucu saçının sağ kısmını komple kaybetmiştir. Saçını kestirdiğinden ötürü üzüldüğünü dile getirmiştir.

Yağmur Vardar’ın hayat felsefesi nedir?

Yağmur Vardar bir videosunda hayat felsefesinin yok olduğundan ve gündelik olayları çok kafasına takmamaya çalıştığını söylemiştir.

Yağmur Vardar’ın en sevdiği kitap nedir?

Yağmur Vardar her hafta kitap bitirdiğinden dolayı en sevdiği sabit bir kitap olmadığından söz etmiştir. Eğer ki bir tane söylemesi gerekirse bu Chuck Palahniuk’un kaleme aldığı Gösteri Peygamberi kitabının olacağını söylemiştir.

Yağmur Vardar’ın hayatının dönüm noktası neresidir?

Yağmur Vardar, 2017 senesinde bir arkadaşını kaybetmiştir. Daha sonra herşeyi değişmiştir.

Yağmur Vardar’ın burnu estetik mi?

Yağmur Vardar’ın burnu estetik değildir.

Yağmur Vardar mesleğini bırakmayı düşünüyor mu?

Yağmur Vardar, mesleğini çok sevdiğini belirtmiştir. Bırakmayıda düşünmediğini açıklamıştır.

Yağmur Vardar sevgilisi

Yağmur Vardar sevgilisinin olup olmamasına dair herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Yağmur Vardar kimdir?

Yağmur Vardar’ın yeni Youtube hesabı açacak olanlara tavsiyeleri

Yağmur Vardar, Instagram hesabı açmak gibi düşünebileceğinden bahsetmiştir. Youtube platformunda olan insanların olağan üstü olmadığını, bundan dolayı rahat olmaları gerektiğinden bahsetmiştir.

Yağmur Vardar hiç aşık oldu mu?

Yağmur Vardar bir videosunda aşık olduğunu belirtmiştir.

Yağmur Vardar kendisiyle alakalı ne itiraf etti?

Yağmur Vardar, şeker ile ilgili bir hastalığı olduğundan ve arada sırada annesinden gizli şeker yediğinden bahsetmiştir. Ne kadar iradesiz olduğundanda söz etmiştir.

Yağmur Vardar sadece 1 hafta ömrünün kaldığını öğrense ne yapardı?

Yağmur Vardar, ekstra hiçbir şey yapmayacağından bahsetmiştir.

Yağmur Vardar, ölümünü kendi seçseydi tercihi ne olurdu?

Yağmur Vardar, uyutularak ölmeyi tercih edermiş.

Yağmur Vardar hayatta şans faktörüne inanıyor mu?

Yağmur Vardar hayatta şans faktörüne inanmamaktadır. Şansınızı kendinizin yarattığına inanmaktadır.

Yağmur Vardar telefon numarası

Yağmur Vardar’ın telefon numarası takipçileri tarafından bir hayli merak konusu olmuştur. Lakin Yağmur Vardar telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Yağmur Vardar sosyal medyadan para kazanıyor mu?

Yağmur Vardar’ın sosyal medyadan para kazanıp kazanmadığı takipçileri tarafından bir hayli merak konusu olmuştur. Lakin Yağmur Vardar konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Yağmur Vardar kore cilt bakımı

Yağmur Vardar’ın son zamanlarda yükselişte olan kore cilt bakımı videosu hiç duymayanlar içinde oldukça merak konusu olmuştur. Sizler için Yağmur Vardar’ın kore cilt bakım videosunu paylaşıyoruz.

Yağmur Vardar polikistik over

Yağmur Vardar polikistik over videosu ile polikistik olmuş kızlara yardımcı olmaktadır. Neler yaptığından bahseden Yağmur Vardar’ın videosuna hepimiz göz atalım.

Yağmur Vardar ile ilgili yorumlar

 • Son zamanlarda youtubeda rastladığım ve aşırı tatlı bulduğum bir youtuber. asıl mesleği ise yazılım mühendisliğidir. şahsen ben sempatisine bayıldım ve bana kalırsa videoları, yaptığı makyajlar da gayet iyi.
 • Tavır ve tarz olarak fazla benzemiyor, ama yüz, diksiyon, beden dili ve sosyo-ekonomik özellikleri olarak gaye su akyol‘a o kadar benzettim ki sosyal sınıf ile dış özellikler arasındaki genetik bağın daha çok kurcalanması gerektiğine emin oldum.
 • İngilizce tavsiye videosu sayesinde görüp, youtube’dan düzenli olarak takip ettiğim nadir youtuber’lardan birisi iyi bir hanımefendi. çok saygıdeğer ve iyi bir insan olduğundan şüphem yok. kendisini şans eseri normal hayatta gördüm ve yanına gittim. o kadar iyi karşıladı ki gerçekten bir kez daha anladım sosyal medya sayesinde ne kadar iyi insanlar tanıdığımızı. buradan kucak dolusu sevgiler ona.
 • Daha önce youtube’da veya twitter’da  önerenler olmuştu ben de mehh diye videolarını açmaya tenezzül bile etmemiştim hatta birazcık itici bulmuştum bile diyebilirim. yakın zamanda yeniden keşfettim kendisini ve sanırım bütün videolarını izlemişim hatta bazılarını birkaç kere izledim. son zamanlarda açılan kanallardan kaliteli ve işini doğru düzgün yapan tek youtuber bence. eleştirdiğim yönleri var ama o konularda zaten yapacağım bir şey olamaz o yüzden çok umursamıyorum. yağmur’da yapmacıklık yok reklam yok yalan yok. tabiri caizse “efendi” birisi bence. eğer burayı okuyorsa kendisine bir şey demek istiyorum. keşke arkadaşım olsaydın yağmur.
 • Videolarını izlemeyi çok seviyorum. tarzı olsun muhabbeti olsun hepsini ayrı ayrı seviyorum ama bence göz makyajında pek iyi değil. gölgelendirme işlemi yaptıktan sonra göz kenarlarından taşan o farları ıslak mendiller silip, düzeltmek istiyorum. elime büyük bir karıştırma fırçası alıp, gölgesini iyice dağıtmak istiyorum. ama özellikle o gözlerinin dışına taşan anlatamıyorum ama siz süslüler beni inşallah anladınız o kısmı alıp silmek istiyorum. ayrıca genel olarak makyajda dağıtma problemi olduğunu düşünüyorum. ama dediğim gibi onun dışında kendisini çok beğeniyorum sadece bir şeylere taktım mı takıyorum

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap