Tiktok'un gözde fenomenlerinden Uzunmakarna sevgilisi olduğunu açıkladı!

Tiktok platformunda 'uzunmakarna' kullanıcı adı ile tanıdığımız güzel fenomen Özgür Balakar Tiktok videoları ile sık sık gündeme düşüyor. Kendisi gibi fenomen olan Yusuf Şenli ile sevgili olan Özgür Balakar dostça ayrıldıklarını söylemişti. Bugün Tiktok'ta yaptığı canlı yayında uzun zamandır konuştuğu biri olduğunu söyledi.


Tiktok'un gözde fenomenlerinden Uzunmakarna sevgilisi olduğunu açıkladı!
Uzunmakarna sevgilisi olduğunu açıkladı!

Güzel Tiktok fenomeni Özgür Balakar bugün yaptığı canlı yayınında anlattıkları ile gündeme bomba gibi düştü. Tiktok'ta başlattığı canlı yayında cilt bakımı yapan Özgür Balakar takipçileriyle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Anlattıkları ile takipçilerini sevindiren Özgür Balakar uzun zamandır görüştüğü birinin olduğunu söyledi. Ancak uzunmakarna sevgilisinin kim olduğu hakkında bilgi vermedi. 

Özgür Balakar sevgilisi

'İnşallah kalbimi kaptırmam.'

Canlı yayında tanıştığı kişinin esmer olmadığını defalarca söyeleyen Özgür Balakar yeni sevgilisini hayranlıkla anlatıyor.

'Çocuk aslında bana 2018 hatta 2017'den beri ara ara yazıyordu. Bende kısa kısa cevaplar veriyormuşum. Geçen günlerde tekrardan mesaj attı, konuştuk, tanıştık. İyi birisine benziyor. Davranışları tam istediğim gibi, İnşallah kalbimi kaptırmam, amin Allah'ım. Çocuk çok yakışıklı, hem de kibar, yetenekli. Ama esmer değil. Her şeyi var, ne ararsan var. Esmer değil ama saçını boyattığı için esmer değil. Size söyleyeyim dedim. '