1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ümidi (Ümit Tüney) kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

Ümidi (Ümit Tüney) kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?
Ümidi (Ümit Tüney) kimdir?
+ - 0

Ümidi (Ümit Tüney) ile tanışmaya hazır mısınız ? Ümidi (Ümit Tüney) kimdir? Sizleri yakışıklı Ümidi (Ümit Tüney) ile tanıştırmak istiyoruz. Ümidi (Ümit Tüney) kaç yaşında? Hangi bölümden mezun? Ümidi (Ümit Tüney) evli mi? Hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Ümidi (Ümit Tüney) Kimdir?

Ümidi (Ümit Tüney) kimdir? Kısaca tanıyalım…

Ümidi (Ümit Tüney)’yi daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Ümidi (Ümit Tüney)’ye kısaca bir göz atalım.

  • Yaşı: 29
  • Doğum yılı: 1992
  • Yaşadığı yer: Aksaray
  • Burcu: Bilinmiyor.
  • Nereli: Bilinmiyor.

Eğer ki başlıklarımız sizde Ümidi (Ümit Tüney) hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Ümidi (Ümit Tüney) Kimdir?

Ümidi (Ümit Tüney) kilosu

Ümidi (Ümit Tüney) kilosu hakkında bir bilgi paylaşmamıştır.

Ümidi (Ümit Tüney) boyu

Ümidi (Ümit Tüney) boyu hakkında bir bilgi paylaşmamıştır.

Ümidi (Ümit Tüney) kaç yaşında?

Ümidi (Ümit Tüney) 29 yaşındadır.

Ümidi (Ümit Tüney) burcu

Ümidi (Ümit Tüney)’nin burcu bilinmemektedir.

Ümidi (Ümit Tüney) doğum yılı

Ümidi (Ümit Tüney)’nin doğum yılı 1992’dir.

Ümidi (Ümit Tüney) nerede yaşıyor?

Ümidi (Ümit Tüney) Aksaray’da yaşamaktadır.

Ümidi (Ümit Tüney)’nin memleketi neresidir?

Ümidi (Ümit Tüney) Aksaray’da doğup büyümüştür.

Ümidi (Ümit Tüney) evli mi?

Evet. 4 Kasım 2017’de nişanlanan çiftin düğününe Emrecan Önal, Furkan Yaman ve Hasan Mustan gibi birçok Youtuber katıldı. Hatta Cihangir adında bir tane de oğlu vardır. Fakat eşinin adı bilinmiyor.

Ümidi (Ümit Tüney) Kimdir?

Ümidi (Ümit Tüney) hangi takımı tutuyor?

Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Youtuber normalde Galatasaray takımını tutmaktadır. Fakat ileride bir takımda oynama şansı olsa idi kesinlikle Real Madrid isimli takımda oynamak istediğini söylemiştir.

Ümidi (Ümit Tüney) ne kadar kazanıyor?

Herkes farklı bir sayı söylese de kesin olmamakla birlikte aylık 40 bin Türk lirası kazandığına dair dedikodular oldukça yaygındı.

Ümidi (Ümit Tüney)’nin telefon numarası

Ümidi (Ümit Tüney) hayranlarıyla telefon numarasını paylaşmamıştır.

Ümidi (Ümit Tüney) hangi üniversiteden mezun?

Ümidi (Ümit Tüney)’nin hangi üniversitede okuduğu hakkında bir bilgi paylaşılmamıştır.

Ümidi (Ümit Tüney) hangi bölümü okudu? Ne mezunu?

Ümidi (Ümit Tüney) üniversite belli olmamak ile birlikte İşletme ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerini birlikte okumuştur fakat üniversitesini de bölümünü de sevmediğini belirtmiştir çünkü üniversite gibi olmadığını kampüsünü beğenmediğini de belirtmiştir.

Ümidi (Ümit Tüney) hayatı

Samimi Youtuber Ümit Tüney nam-ı diğer Ümidi Aksaray’da doğmuştur. Anne tarafı, baba tarafı, dahil olmak üzere tüm akrabaları Aksaray’da ola Ümidi Türkiye’de 8 yaşına kadar kalmıştır. Daha 2. sınıfa giderken ülke değiştirmek zorunda kalan Ümidi (Ümit Tüney) ailesinin yanında Almanya’ya taşınmıştır. Bir halası Hollanda’da, bir dayısı İngiltere’de, iki teyzesi Ankara’da bir amcası da İstanbul’da oturan yakışıklı Ümidi (Ümit Tüney) birçok kültür ile etkileşim halinde kalmıştır. Birkaç yıl öncesine kadar Almanya’da yaşayan Youtuber tekrar Türkiye’ye taşınma kararı almıştır.

Ümidi (Ümit Tüney)’in hayatımdaki dönüm noktam dediği olay var mı?

Aksaraylı Ümit Tüney hayatında dönüm noktam diyebileceği 2 adet olay yaşamıştır. Birincisi arkadaşlarının tavsiyesi ile Youtube uygulamasına video yüklemeye başlamak, ikincisi ise risk alıp Türkiye’ye taşınması imiş. Türkiye’ye taşındığında kaderin bir cilvesi olarak tarif ettiği bir olay yaşanıyor ve Hasan Abi üniversitede Ümidi (Ümit Tüney)’nin öğretmeni olarak karşısına çıkıyor. Biraz konuştuktan sonra da Youtube uygulamasında kullanmak üzere bir ekip oluşturmalarıdır.

Ümidi (Ümit Tüney)’nin Türkçesi neden farklı?

Ümidi (Ümit Tüney) sadece 2. Sınıfın ortalarına kadar Türkiye’de kalmıştır. Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Youtuber günlük hayatında Almanca konuştuğu için Türkçeyi çok fazla pratik yapma şansı olmamış. Bu yüzden dili Almancaya alışmış ve aklı Almancaya kayıyormuş.

Ümidi (Ümit Tüney) bu kadar yoğun bir planı uygularken zorlanmıyor mu?

Hayır. Tam tersine yoğunluktan zevk alan samimi Youtuber yoğun programlara uyum sağlamasında Almanya’daki disiplinin büyük etkisi olduğunu söylüyor. Özellikle üniversitelerde oldukça yoğun bir programa uymak zorunda kalan Ümidi (Ümit Tüney) Youtube uygulamasında da bu yoğunluğa benzer bir yoğunluk olduğunu belirtiyor.

Ümidi (Ümit Tüney) lisanslı futbol oynadı mı?

Evet. 16 yaşına kadar oynamıştır. F, D, C, B takımlarında oynayan ünlü Ümidi (Ümit Tüney) 16 yaşından sonra futbolu bıraktığını daha çok oyunlara yöneldiğini söylemiştir.

Ümidi (Ümit Tüney) için Youtube uygulamasında patlama anı hangisiydi?

Kaderin cilvesi olarak tarif ettiği Hasan Abi ile GTA: V, Pes Drafts videolarının onları en çok izlenenler listesinde sürekli ilk 10 içerisinde tuttuğunu ve o şekilde patladıklarını söylemiştir.

Ümidi (Ümit Tüney)’nin en sevdiği mobil oyun hangisi?

Ümidi (Ümit Tüney) videolarda da video dışında da sürekli mobil oyun olan Supercell yapımı olan Brawl Stars oynamaktadır.

Ümidi (Ümit Tüney) neden özellikle Aksaray’a taşınmayı seçti?

Annesi, babası, tüm akrabaları ve eşi Aksaray’da olduğu için özellikle burayı seçmiştir. Ayrıca büyük şehirleri sevmemektedir. Almanya’da kaldığı süre boyunca da kasaba gibi küçük bir yerde yaşadığını söylemiştir.

Ümidi (Ümit Tüney)’nin en sevdiği Türk futbolcular kimler?

En sevdiği Türk futbolcuların son dönemde Melih Demiral ve Çağlar Söğüncü olduğunu belirtmiştir. Ama bu düşünceleri sık sık değişmektedir.

Ümidi (Ümit Tüney) Kimdir?

Ümidi (Ümit Tüney)’nin oyunlar ile nasıl tanıştı?

Daha 7 yaşındayken, atarinin yeni yeni çıktığı dönemlerde Fatih Demir adlı dayısı atari satın almış. Daha sonra hayatını değiştiren o oyun ile tanıştı; Tsubasa Futbol Oyunu. Her cihazı kapattıklarında sıfırlanan oyunu bitirebilmek için 6 ya da 7 saat oynarmış. Daha sonra amcası kendine bilgisayar almış ve içine Mortal Combat adlı oyunu yüklemişler. Bu oyunu deli gibi oynayan Youtuber Ümidi (Ümit Tüney) Almanya’ya taşınmak zorunda kalmış. Oraya gittikten bir süre sonra Ümidi (Ümit Tüney)’e arkasına kaset takılabilen oyun oynamak için yapılmış bir eşya almışlar. Bu alet ile Pokemon oynamış. Aradan zaman geçince de babası bilgisayar almış. Bu bilgisayar sayesinde FIFA2000 ile tanışan Ümit Tüney daha sonraları hiçbir FIFA oyununu kaçırmamış. Bilmeyenler için de ekleyelim. FIFA her yıl yenilenen bir oyundur. FIFA2000, FIFA2001, FIFA2002 gibi…

Peki küçük Ümidi (Ümit Tüney) ne olmak istiyordu?

Çocukluk hayalinin öğretmen olmak olduğunu söyleyen Youtuber belli bir süre sonra öğretmenliğe olan ilgisini kaybetmiş. Amcasının ve babasının etkisi ile bilgisayar bölümüne yönelen Ümit Tüney üniversitede Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme bölümlerini birlikte okumuştur.

Ümidi (Ümit Tüney) ne iş yapıyor?

Youtube uygulamasında günde 2 video paylaşmak dışında şu an herhangi bir iş ile uğraşmamaktadır. Tüm enerji ve odağını Youtube uygulamasına vermiştir.

Ümidi (Ümit Tüney) neden Youtuber oldu?

Ümidi (Ümit Tüney)’nin Youtube uygulamasını takip ettiği dönemde FIFA veya Pes gibi oyunları paylaşan kanal sayısı çok az olmakla birlikte çok istekli oynamadıklarını ve tam enerji vermediklerini fark etti. Arkadaşlarının da tavsiyesi üzerine Youtube uygulamasında bir kanal açtı. FIFA, Pes gibi oyunlar oynayıp bunu paylaşan Ümidi üniversite döneminde Hasan Abi ile karşılaşarak büyük bir patlama anı yaşadı.

Ümidi (Ümit Tüney) Youtuber olmaktan pişman mı?

Ümidi (Ümit Tüney) Youtuber olmanın hayatında verdiği en doğru karar olduğunu düşünmektedir. Tek bir kötü yanı vardır. O da uzun süreli tatillere çıkamamaktadır. Sürekli Youtube ile ilgilenmesi gerekmektedir.

Ümidi (Ümit Tüney) videolarında küfrediyor mu?

Küfürsüz eğlenceden yanadır. Geniş bir kitleye hitap eden Youtuber videolarında özellikle küfretmemeye özen gösterdiğini bazen sinirle ağzından kaçsa bile videoyu düzenlerken küfrettiği kısımları kestiğini söylüyor. Kadın, anne ya da küçük yaştaki izleyicilerine ayıp olur düşüncesi ile bu tarz şeylere çok dikkat etmektedir.

Ümidi (Ümit Tüney) ikinci kanalına neden video atmıyor?

9 Eylül 2014 tarihinde Youtube uygulamasına katılan Ümidi (Ümit Tüney) hikayeli oyunları oynayıp paylaştığı bir kanalı daha vardır. Bu kanala video atmamasının sebebi ise zaten yoğun bir programa sahip olması ve kendi zevkine hitap eden kaliteli hikayesi olan bir oyunun vizyonda olmamasıdır. Güzel hikayesi olan oyunları oynadığını ve paylaştığını söylemiştir.

Ümidi (Ümit Tüney) neden artık WWE videoları çekmiyor?

Yaşı ilerledikçe WWE izlemekten de oynamaktan da aldığı zevkin azaldığını söylemiştir. Kendi eğlenemediği şeylerden izleyicisini de güldüremeyeceğini samimi gelmeyeceğini düşündüğü için artık çekmemektedir.

Ümidi (Ümit Tüney) kanalının kullanıcı adı neden Ümidi?

Almanya’da uzun süre yaşayan Ümit Tüney’in arkadaşları Ümit ismini tam anlamıyla telaffuz edemedikleri için Arap olan birkaç arkadaşı Ümidi lakabını takmıştır. Birlikte oyun oynarken de Ümidi dedikleri için adı öyle kalmıştır.

Ümidi (Ümit Tüney) Kimdir?

Ümidi (Ümit Tüney)’nin sosyal medya hesapları

Sizler için yakışıklı, samimi ve eğlenceli Ümidi (Ümit Tüney)’nin kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Ümidi (Ümit Tüney)’ye aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Ümidi (Ümit Tüney) Instagram

447 bin takipçisi bulunan samimi Youtuber aynı zamanda 221 de gönderi paylaşmıştır. Sık sık hikayeler ve gönderiler paylaşarak uygulamayı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ümidi (Ümit Tüney)’nin Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ümidi (Ümit Tüney) Twitter

Twitter hesabını da aktif şekilde kullanan Ümidi (Ümit Tüney)’nin 16,5 bin takipçisi bulunmaktadır. Bu hesabını daha çok futbol ile ilgili haberleri, maçlardaki sevdiği anları paylaşmak için kullanmaktadır. Ümidi (Ümit Tüney)’nin Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

 Ümidi (Ümit Tüney) Youtube

636 bin takipçisi bulunan Ümidi (Ümit Tüney) daha çok futbol oyunları paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra başka oyunlar da oynamaktadır. Ümidi (Ümit Tüney)’nin Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Ümidi (Ümit Tüney) Facebook

Bu uygulamayı da futbol ile ilgili paylaşımlar için kullanmaktadır. Ümidi (Ümit Tüney)’nin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ümit Tüney’in eşini arayarak şaka yaptığı bu videoyu izlediniz mi?

Cihangir adında bir oğulları olan tatlı çiftimizin bu videosunu hala izlemediniz mi? Sizin işinizi kolaylaştırmak adına videoyu buraya bırakıyoruz.

38 metre mesafeden attığı bu muhteşem gölü görmüş müydünüz?

Sesegel kanalı ile yaptığı futbol maçında orta sahadan attığı bu muhteşem golü izlemeyen kalmasın.

Hikayeli oyunları paylaştığı Ümidi HD kanalındaki bu seriyi izlediniz mi?

Bizim hikayeli oyunlar arasında en sevdiğimiz serinin ilk bölümünü sizde bizlere eşlik edin diye buraya bırakıyoruz. Keyifli izlemeler.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap