1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Uğur Şengül kimdir? Damla Altun’la sevgili mi?

Uğur Şengül kimdir? Damla Altun’la sevgili mi?
Uğur Şengül kimdir?
+ - 0

Uğur Şengül hakkında en çok merak edilenleri bu yazımızda derledik. Uğur Şengül sevgilisi kimdir? Yakışıklı fenomen kaç yaşında? Merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazımızda…

Uğur Şengül kimdir? Kısaca tanıyalım…

Sosyal medya fenomeni Uğur Şengül’ü daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımızın ayrıntılarına geçmeden önce Uğur Şengül’ün bilgilerine kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 96 kg
  • Boyu: 1,85 cm
  • Ayakkabı numarası: 45
  • Yaşı: 32
  • Doğum tarihi: 14.01.1989
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Siirt
  • Sevgilisi: Damla Altun

Eğer ki başlıklarımız sizde Uğur Şengül hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri hiç beklemeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz. Kısaca değindiğimiz Uğur Şengül’ün hayatı hakkında merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarına ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Uğur ŞengülUğur Şengül kaç yaşında?

Uğur Şengül 32 yaşındadır.

Uğur Şengül’ün doğum tarihi nedir?

Uğur Şengül 14.01.1989 doğumludur.

Uğur Şengül’ün boyu kaçtır?

Uğur Şengül’ün boyu 1,85 cm’dir. Yakışıklı fenomen uzun boyu ve fit vücuduyla dikkat çekmektedir.

Uğur Şengül’ün kilosu kaçtır?

Uğur Şengül 96 kg’dır. Bir süre kadar önce 107 kilo civarında olan Uğur Şengül şu an istikrarlı bir diyet programı sürdürmektedir. Aynı zamanda düzenli egzersiz de yapmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde ve sağlıklı bir şekilde fit bir vücuda kavuşmuştur. İstediği kiloya ulaşmak için azimli bir şekilde diyet ve spor programına devam etmektedir.

Uğur Şengül’ün göz rengi nedir?

Uğur Şengül’ün gözlerinin rengi kahverengidir.

Uğur Şengül saç rengi nedir?

Uğur Şengül’ün saç rengi siyahtır. Esmer bir tene sahip olan yakışıklı fenomenin saç ve sakallarının rengi siyahtır.

Uğur Şengül’ün burcu nedir?

Uğur Şengül, 14 Ocak doğumlu olduğu için burcu Oğlak’tır.

Uğur Şengül aslen nerelidir?

Uğur Şengül aslen Siirt’lidir.

Uğur Şengül nerede oturmaktadır?

Uğur Şengül Damla Altun ile birlikte İstanbul’da oturmaktadır.

Uğur Şengül’ün ailesi

Uğur Şengül, sosyal medyada ailesi ile ilgili çok fazla ayrıntı paylaşmamaktadır. Bu nedenle Uğur Şengül annesi ya da babasıyla ilgili daha fazla bilgiye ulaştığımızda sizinle paylaşacağız.

Uğur Şengül kaç numara ayakkabı giymektedir?

Uğur Şengül 45 numara ayakkabı giymektedir.

Uğur Şengül Damla Altun

Uğur Şengül sevgilisi

Uğur Şengül sevgilisi kimdir? Sorusu yakışıklı fenomenin takipçileri taarfından sık sık sorulmaktadır. Uğur Şengül’ün sevgilisi Youtuber Damla Altun’dur. Uğur Şengül Damla Altun taşınırken ona yardım etmiş ve böylece yakınlaşmışlardır. Daha sonra sevgili olmuşlardır. Çift Sfenks cins kedileriyle birlikte yaşamaktadır. Hayranlarının sorularını cevaplayan Uğur Şengül bir videosunda Damla Altun ile evlenmek istediklerini belirtmiştir. Uğur Şengül Mavi mağaza müdürü olarak çalışırken zaman zaman Damla Altun’un videolarında yer almaktaydı.

Uğur Şengül’ün hobileri nelerdir?

Uğur Şengül kalabalıktan hiç hoşlanmadığınız belirtmiştir, bu yüzden de evde playstation oynamayı ve film izlemeyi oldukça fazla sevmektedir. Uğur Şengül ayrıca kayak yapmaktadır. Uyurken yağmur sesi açarak uyumayı da sevmektedir.

Uğur Şengül nasıl fenomen oldu?

Uğur Şengül, uzun bir süre sevgilisi Damla Altun’un kanalındaki videolarda yer almıştır. Bu süreçte de Damla Altun’un izleyicileri tarafından oldukça sevilen ünlü Youtuber, yaklaşık 2 sene önce kendine ait bir kanal açarak sevenlerini mutlu etmeyi başarmıştır. Uğur Şengül Trendyol ve diğer markalarla yaptığı iş birliklerinden, mevcut mağaza müdürlüğü işinden biraz daha fazla kazanç sağlaması gerekçesiyle ayrılmış ve tamamen sosyal medya üzerine çalışmaya başlamıştır. Uğur Şengül Youtube ve Instagram hesaplarından kısa sürede büyük kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Uğur Şengül, Youtube kanalında özel hayatına yer verdiği vloglar ve eğlenceli içerikler yayınlamaktadır.

Uğur Şengül Exxen

Uğur Şengül Exxen platformunda sunucu olarak yer almaya başlayacağı bir projeye hazırlanmaktadır. Acun Ilıcalı’nın kurduğu internet platformu olan Exxen’de yer alan bir yapımda sunucu olarak yer alması takipçilerini sevindirmiştir. Yakın zamanda Uğur Şengül Exxen ekranlarında yer almaya başlayacaktır.

Uğur Şengül ne mezunudur?

Uğur Şengül ne mezunu sorusuna yanıt olarak herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Uğur Şengül’ün eğitim hayatı hakkında bir bilgiye ulaştığımızda sizinle paylaşacağız.

Uğur Şengül’ün mesleği

Uğur Şengül mesleği hakkında takipçilerinin sorularını yanıtlamıştır. Yakışıklı fenomen eskiden mağaza müdürlüğü yapmaktaydı. Şu anda ise sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde yer almayı tercih ederek bu mesleğini yapmayı bırakmıştır.

Uğur Şengül hakkında

Uğur Şengül hakkında

Uğur Şengül, 14 Ocak 1989 tarihinde Siirt’te doğmuştur. Uğur Şengül şu an sevgilisi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır. Sempatik fenomen, Youtuber olmadan önce Mavi, Nike, Adidas gibi mağazalarda mağaza müdürü olarak çalışmaktaydı. Daha sonrasında kendisi gibi Youtuber olan sevgilisi Damla Altun sayesinde Youtuber olmaya adım atmıştır. Uğur Şengül Damla Altun çiftinin yaklaşık 8 senedir süren mutlu bir ilişkileri vardır. Uğur Şengül kendi Youtube kanalının dışında sevgilisi Damla Altun’un kanalında da içeriklere dahil olmaktadır.

Uğur Şengül sosyal medya

Uğur Şengül’ün paylaşımlarına ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını sizin için derledik. İşte Uğur Şengül’ün sosyal medya hesapları…

Uğur Şengül’ün Instagram

Uğur Şengül Instagram takipçi sayısı, 247 bindir. Ünlü fenomenin Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Uğur Şengül Youtube

Uğur Şengül’ün 2021 itibariyle Youtube kanalında 283 bin takipçiye sahiptir. Uğur Şengül Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. 

Uğur Şengül shot videoları

Uğur Şengül shot oyunu içerikleri takipçileri tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bu videoya yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Uğur Şengül Starbucks

Uğur Şengül Sturbucks içeceklerinin tamamını denediği videosuyla da ilgi çekmeyi başarmıştır. İşte o videoya bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Uğur Şengül enişte mutfakta

Damla Altun’un takipçileri, Uğur Şengül’e enişte diye hitap etmektedir. Bu nedenle Uğur Şengül enişte mutfakta isimli seriler yayınlayarak Damla Altun’un takipçilerinin de bir kez daha beğenisini kazanmıştır.

 

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap