Uğur Bay ve Sema Akpınar ayrıldı! Fenomen ikili neden ayrıldı?

Sosyal medyanın sevilen iki fenomeni birlikteliklerini açıkladıklarında takipçileri çok mutlu olup bu ilişkiyi desteklemişlerdi. Uzunca bir beraberliğin ardından yakıştırılan çift ayrılık haberini duyurdu. Uğur Bay ve Sema Akpınar Instagram hesaplarından bu haberi sevenleri ile paylaştı! Peki Uğur Bay ve Sema Akpınar çifti neden ayrıldı?


Uğur Bay ve Sema Akpınar ayrıldı! Fenomen ikili neden ayrıldı?
Uğur Bay ve Sema AkpınarYakışıklı fenomen Uğur Bay adıyla tanıdığımız Uğurcan Bayraktaroğlu ve sosyal medyanın sevilen fenomeni Sema Akpınar ayrıldıklarını açıkladılar. Mutlu birlikteliklerinin üzerine ayrılıkları takipçilerini ve bu ilişkiyi destekleyenleri çok şaşırttı. Uğur Bay'ın askere gitmesinden dolayı ayrıldıklarını düşünenler sosyal medyayı doldurdu taşırdı.

Uğur Bay ve Sema Akpınar ayrıldı!

Uğur Bay ve Sema Akpınar ayrıldı!

Geçtiğimiz saatlerde magazin yine bomba gibi haberlerle devam etti. Sosyal medyada oldukça sevilen bir ikili olan Uğur Bay ve Sema Akpınar Instagram'da ayrıldıklarını açıkladır. 'Ortak bir kararla' ve 'saygıyla başlayıp saygıyla bitti' ifadeleri okuyanların içini biraz olsun rahatlatsa da hala neden ayrıldıkları konusunda ikili açıklama yapmadı.