1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Tolga Aykut kimdir? Genç prodüktör Tolga Aykut kaç yaşında?

Tolga Aykut kimdir? Genç prodüktör Tolga Aykut kaç yaşında?
Tolga Aykut kimdir? Genç prodüktör Tolga Aykut kaç yaşında?
+ - 0

Tolga Aykut kimdir? Peki ya Tolga Aykut ne iş yapıyor? Genç prodüktör Tolga Aykut kaç yaşında? Tolga Aykut TMT Grup müzik şirketini ne zaman kurdu? Tolga Aykut hayatı ve hakkında tüm merak edilenler…

Tolga Aykut

Tolga Aykut kimdir? Kısaca tanıyalım…

Pek çok ünlü isimle çalışan Tolga Aykut kimdir? Genç prodüktör Tolga Aykut’ u yakından tanımadan önce kendisine kısaca göz atalım.

  • Yaşı: 29
  • Boyu: 1.80
  • Kilosu: 90
  • Doğum Tarihi: 23 Mart 1992
  • Burcu: Koç
  • Memleketi: Kocaeli
  • Yaşadığı Yer: İstanbul

Tolga Aykut hakkında verdiğimiz bu kısa bilgilerden sonra genç prodüktörü daha yakından tanıyalım…

Tolga Aykut kaç yaşında?

Tolga Aykut, genç yaşlarda müzik piyasasına adını yazdırmıştır. Kendisinin 29 yaş civarında olduğunu tahmin ediyoruz.

Tolga Aykut boyu

Tolga Aykut yaklaşık 1, 80 boy uzunluğuna sahiptir.

Tolga Aykut kilosu

Tolga Aykut’ un 90 kilo civarında olduğunu tahmin ediyoruz.

Tolga Aykut doğum tarihi

Tolga Aykut, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Tolga Aykut’ un doğum günü ise 23 Mart’tır.

Tolga Aykut’ un burcu

Tolga Aykut 23 Mart tarihinde dünyaya geldiği için Koç burcudur. Genç yaşlarda müzik piyasasına iddialı bir giriş yapması, özgüveni ve girişimci ruhu ile Koç burcunun pek çok özelliğini taşıdığını söyleyebiliriz.

Tolga Aykut aslen nereli?

Tolga Aykut aslen Kocaelilidir. Ailesi hala Kocaeli’ de yaşamaktadır.

Tolga Aykut nerede yaşıyor?

Kocaeli’ de doğup büyüyen prodüktör Tolga Aykut, uzun yıllardır İstanbul’ da yaşamaktadır. Müzik ve medyanın kalbi olan İstanbul’ da yaşayan genç girişimci, burada yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Tolga Aykut’ un ailesi

Tolga Aykut’ un babasının adı Şaban Aykut’ tur. Tolga Aykut’ un annesi hakkında ise herhangi bir bilgi yoktur. Genç prodüktörün bir kız kardeşi olduğu bilgisine ulaştık. Tolga Aykut’ un kız kardeşinin adı Kübra Aykut’ tur. Kübra Aykut profesyonel makyaj sanatçılığı alanında ilerlemektedir.

Tolga Aykut ne iş yapıyor?

Tolga Aykut özellikle müzik alanında ön plana çıkan bir danışman ve prodüktördür. Tolga Aykut TMT Grup ve Mahzen Media şirketlerinin yöneticisidir. 2016 yılından bu yana pek çok ünlü isimle çalışmış ve özellikle ilk şarkılarını çıkaran genç yeteneklere destek olmuştur. Klip çekimi, danışmanlık ve pek çok konuda müzik sektörünün tanınan isimleri ile çalışmaktadır.

Tolga Aykut evli mi?

Tolga Aykut evli değildir.

Tolga Aykut’ un sevgilisi var mı?

Tolga Aykut, sosyal medya hesaplarında sevgilisi olup olmadığına dair herhangi bir paylaşım yapmamıştır. Bu nedenle Tolga Aykut’ un sevgilisi olmadığını tahmin ediyoruz. Bu konu hakkında yeni gelişmeler olduğunda sizi de haberdar edeceğiz.

Tolga Aykut hakkında

Tolga Aykut hakkında

Tolga Aykut TMT Grup ve Mahzen Media şirketlerinin yöneticisidir. 2016 yılından beri müzik piyasasında yer alan Tolga Aykut danışmanlık ve prodüktörlük hizmetleri vermektedir. Özellikle müzik sektörüne yeni giren, ilk albüm ya da single’ ını yayınlamak isteyen genç müzisyenlerle çalışmaktadır. Tolga Aykut; Feride Hilal Akın, Irmak Arıcı, Burak Bulut, Ferman Eren, Kurtuluş Kuş ve Pınar Süer gibi genç yeteneklerle birlikte başarılı klip ve parçalara imzasını atmıştır. Genç yaşında başladığı bu girişimini şu anda oldukça büyütmüş ve her geçen gün kaliteli parçalarda prodüktör olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Tolga Aykut iyi bir prodüksiyon ile şarkıların çok daha başarılı bir hal alabileceği, tam tersi durumda ise güzel şarkıların çok kötü hale gelebileceğinden bahsederek mesleğini iyi yapmanın önemini vurgulamıştır. Türk müziğinin daha tanınır ve daha başarılı bir hale gelmesine katkı sunmaya çalıştığını belirtmiştir.

Tolga Aykut Instagram

Tolga Aykut sosyal medya hesapları

Tolga Aykut sosyal medyada aktif bir şekilde yer almaktadır. Kendisinin paylaşımlarına ulaşabileceğiniz ve çalışmalarını takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarını sizin için ekliyoruz.

Tolga Aykut Instagram hesabı

Tolga Aykut Instagram hesabını buraya ekliyoruz.

Tolga Aykut LinkedIn

Tolga Aykut LinkedIn hesabını buraya ekliyoruz.

Tolga Aykut Twitter

Tolga Aykut Twitter hesabını buraya ekliyoruz.

Tolga Aykut- Gerçekten Zor

Tolga Aykut’ un prodüktör olduğu Gerçekten Zor parçasını buradan dinleyebilirsiniz.

 

 

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap