Taladro kimdir? Gerçek adı ne? Hataylı mı?
Magazin

Taladro kimdir? Gerçek adı ne? Hataylı mı?

 

Rap müziğin kısa zamanda sevilen ismi haline gelen ve ünlüler listesine adını altın harflerle yazdıran Taladro, geçtiğimiz günlerde yeni şarkısını patlatarak magazin gündemine bomba gibi oturan isimlerden birisi oldu. Duygusal bir insan olmadığını ve moduna göre rap bestelediğini dile getiren ünlü rapper Taladro kimdir? Gerçek adı ne? Hataylı mı?

Taladro kimdir? Kısaca tanıyalım…

2011 senesinde Git Ona Artık şarkısı ile kaliteli yazılan şarkıların daha çok müzik severlere hitap ettiğini anlayınca, 2012 senesinde Kan şarkısını patlattı. Üzerine birde sahne performansını ekleyince hayran kitlesini ikiye katlamayı başardı. Ayrıca hiphop partilerinin aranan ismi haline geldi. Tarzına yakın olan ve en az kendisi kadar kaliteli içerik üreten Canfeza ve Sancak ile birlikte birçok kaliteli içerik üretmeyi başardı ve bu sayede ününe ün katmayı başardı. 

 • Yaşı: 30
 • Burcu: Kova
 • Doğum tarihi: 16 Şubat 1991
 • Nereli: Adana
 • Boyu: Bilinmiyor
 • Kilosu: Bilinmiyor.

 Aranje işlemlerinin kaliteli parmaklara ait olmasından ötürü bir çok parçasının dinlendiği görülen başarılı rapçi Taladro, en çok tıklanma alan şarkılarında mutlaka kendisinden bir iz bulunduğunu söylemek mümkündür. Başarılı rappere daha detaylı göz atmaya ne dersiniz?

Taladro kaç yaşında?

1999 senesinde Eminem dinlediğini belirten rapper Taladro aslında küçüklüğünden beri rap ile iç içe olduğunu dile getirdi. Yazımızı yazdığımızda başarılı rapper Taladro 30 yaşındadır.

Taladro burcu

Yazılan eleştrilileri takip etmediğini belirten Taladro ”Ben eleştiriye göre şarkı yapmam ya da yazmam. Kimse dinlemese bile o an ne düşündüysem o çıkar, ne istersem o yazılır.” ifadelerine yer verdi. İddialı ve bir o kadarda özgüvenli rapper Taladro Kova burcu erkeğidir. Kova burcunun yakışıklılığını ve sempatikliğini üzerinde taşıdığını görebilmekteyiz.

Taladro doğum tarihi 

Şarkıları hakkında ”Derdi olmayan insanlar da dinleyince bir yerlere yolculuk yapıyor şarkılarımda.” ifadelerine yer veren başarılı rapper Taladro 16 Şubat 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Taladro aslen nerelidir?

”Akılda kalmaya değer hikayeler size şarkı yazdırıyor aslında.” cümlesi ile akıllarda yer edinmeyi başarak ünlü rapper Taladro aslen Adanalı olduğu bilinmektedir.

Taladro nerede oturuyor?

Taladro kendisine şarkılarının nasıl yazıldığı sorulduğunda: ”Mutsuz hissettiğinde yazmak daha kolay olduğundan böyle şarkılar çıkıyor. Ama sürekli ağlayan biri değilim.” cevabını vermiştir. Başarılı rapperin İstanbul da oturduğu tahmin edilmektedir.

Taladro boyu

Sahne performansı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü rapper Taladro, şarkılarının yanı sıra boyu ile de gözleri üzerinde tutmaya devam ediyor. Yakışıklı rap yazarı Taladro’nun boyu Google platformunda bir hayli aratıldı. Lakin Taladro bu konu hakkında herhangi bir bilgi vermemiştir.

Taladro kilosu

Rap müzik akla gelince yeni yorumculardan birisi olan Taladro, farklı ton ve ezgileriyle ön plana çıkan isimlerin başında yer alıyor. Başarılı rapper Taladro’nun boyundan ziyade kilosu hakkında da Google platformlarında da bilgi bulunmamaktadır.

Taladro eğitimi

İlköğretimini Mersin’de tamamlayan rapçi Taladro daha sonra ortaokulu için Antakya’ya taşınmıştır. Üniversitesi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Taladro telefon numarası

Taladro kendi telefon numarasını sosyal medya hesaplarında paylaşmamıştır. Lakin Taladro’ya ulaşım sağlamak isteyenler için Menajer : Fevzi Onur Evgi – 0 544 448 15 91
Konser İletişim : Onur Genç – 0 534 974 94 98 numaralarını Instagram profilinde paylaşmıştır.

Taladro ne kadar kazanıyor?

Konserden konsere giden Taladro ne kadar kazandığı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Taladro’nun gerçek adı ne?

Şarkıları ile müzik dünyasını sallayan Taladro’nun gerçek adı Abdullah Evgi’dir.

Taladro mesleği nedir?

Taladro Rapçidir.

Taladro Hataylı mı?

Başarılı rapperin ortaokulu okumak için Hatay Antakya’da olduğu bilinmektedir. Aslen Adanalı olduğu bilgisi mevcuttur.

Taladro kaç albümü var?

Şarkılarının bir kıza yazıldığını dile getiren Taladro ardından: ”Şarkıların hepsi de tek bir kadına yazıldı. Geçmişte yaşanmış, uzun bir ilişkiydi. İlk albüm öncesinde başlayan ve iki albüm arasındaki dört yılda biten bir ilişki. Lastik gibi uzayan ve sonunda biten bir ilişki.” ifadelerine yer verdi. Taladro’nun Hülya, Dem, Kandil ve Beşinci Mevsim olmak üzere toplamda 5 albümü vardır.

Taladro hangi takımlı?

Kendisinin sıkı bir Galatasaycı olduğunu belirten Taladro’nun odasında 4 forma ve 1 Galatasaray atkısı bulunduğunu resimlerden görmekteyiz.

Taladro sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

Taladro Instagram hesabında 2020 senesinde açmış olduğu bir soru cevap kategorisinde takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Bizde sizler için bu soruları ve cevapları yazımızı döktük. Keyifli okumalar…

Taladro ismini nasıl seçtiniz, bu ismin arkasında yatan bir hikaye var mı?

”Küçük yaşımda çok agresif, sert ve geçimsiz biriydim. Mahalledeki abiler bu lakabı taktı bana.”

Farklı tarzda müzik yazmayı düşünüyor musun?

”Hayır sadece hissettiğim şeyleri yazmayı seviyorum.”

Çok eski şarkılarını sende bizim gibi açıp dinliyor musun?

”Ara ara evet açıp dinliyorum.”

Erzincan veya Muş’a gelmeyi düşünüyor musun?

”Memleketimin heryerine gitmek isterim.”

Almanya’ya gelecek misin?

”Daha önceden Almanya’da bulundum. Yine gelmeyi düşünüyorum lakin tarih belli değil.”

Aileni neden gizledin?

”Hayatım boyunca yüzüm az güldü. Belki nazar değer diye :)”

Gerçekleştirmek istediğin bir hayalin var mı?

”Hepsi oldu :)”

Şarkılarını o zamanki ruh haline göre mi yazıyorsun?

”Evet.”

Bileğindeki dövmenin anlamı nedir?

”Evgi’nin logosu.”

Sagopa Kajmer’in en sevdiğin şarkısı nedir?

”24”

Çoğu insan sana rapçi demiyor. Bu konu hakkındaki düşüncen nedir?

”Yav he he diyip geçiyorum.”

Yaşadığınız şeyler çok farklı şeyler. Bazen kaleme dökemediğiniz oluyor mu?

”Evet. Mesela rahmetli anneme yazıp yazıp siliyorum. Asla o kadar sevgiyi kağıda dökemiyorum.”

Ahmet Kaya’nın en sevdiğin parçası hangisi?

”Şu dağlarda kar olsaydım.”

En sevdiğin kitap hangisi?

”Demiryolu çocukları.”

Rapçi mesleğinden farklı bir meslek yapsaydın bu ne olurdu?

”Doktor.”

Kaç tane dövmen var?

”5.”

Sevgi ve aşık olmak arasındaki fark nedir sence?

”Sevgi her şeye karşı olabilecek bir şeydir. Çiçeği, parfümü, yemeği, köpeği, dostu… Her şeyi sevebilirsiniz ama aşk? Tek bir kişiye karşı olur. Sevdiğin her şeyden biraz vardır onda.”

Mavi mi, siyah mı?

”Siyah her zaman favorim.”

Çocukluğuna dair en çok özlediğin şey ne?

”Annemin cebime harçlık koyup okula göndermesi.”

Canfeza’nın en sevdiğin şarkısı ne?

”Ölüm rabıtası.”

Taladro yorumları

 • ”bilmiyorum kendimi çok kötü hissediyordum ve iyi geldi. yaşanmışlıklarımı güzel dile getiriyor gibi hissettirdi bana.”
 • ”ismini 2 senedir falan duyuyordum ama parçalarını dinlememiştim, bu sene nasip oldu dinlemek. bayağı da güzel be, arada dinlerim bunları.”
 • ”sagopa kajmer’in aşık olmuş, terk edilmiş versiyonu gibi. emre aydın dan sözleri al, sagopa’dan beatleri. aha işte bu adam.”
 • ”rap yapar, hatta rap’in kralını yapar. şarkılarının çoğu milyonlarca tıklanmayı geçmiştir”
 • ”yaptığı işlere gelirsek güzel işler yapıyor zaten belli bir kitlesi var. emek etti bu çocuk bu yolda karşılığını elbet alacak her zaman hak etmeyenler kazanacak değil ya”

Taladro’nun kullandığı sosyal medya hesapları

Taladro kimdir? Gerçek adı ne? Hataylı mı? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Taladro’nun kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Taladro’nun aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taladro Instagram

Taladro Spotify

Taladro Twitter

Taladro Facebook

Taladro Youtube

Taladro Deniz Kızı sözleri

Sevilen rapçi Taladro Deniz Kızı şarkısını dillendirmiştir. Takipçileri şarkının hikayesinin gerçek olup olmadığını bir hayli merak etmiştir. Bir takipçisi ise: ”Aslında gerçekmiş galiba. Bir arkadaşım anlatmıştı. Deniz, Vice’ın arkadaşının sevgilisi. Bu olaylar da bu çocuğun başından geçiyor ve Vice da arkadaşının anısına yapıyor bu şarkıyı. (Anısına derken şöyle oluyor. Vice’ın bu arkadaşına Ali diyelim. Bu Ali, Deniz’i bu şarkıdan tekrar sonra buluyor. Ve Deniz’in abisi tekrar gelip Deniz’ide Ali’yide öldürüyor ve Vice da bir şarkı yapıyor arkadaşı için) Yani herşey ve gidenler gibi bu şarkı da gerçek maalesef…” Yorumunu yaparak akılları karıştırdı. Gelin hep beraber sevilen şarkı Deniz Kızı’nın sözlerine bakalım.

Taladro Dem sözleri

2016 senesinde Dem şarkısı ile magazinlere bomba gibi düşen Taladro, şarkının tutulmasından bir hayli memnun olduğunu dile getirdi. Bizde sizler için Taladro’nun sevilen şarkısı Dem’in sözlerini paylaşıyoruz.

Taladro Kan sözleri

Taladro’nun çıkarmış olduğu Kan şarkısını dinlediniz mi?

Taladro Yarım Kalanlar sözleri

Son zamanlardan Google platformu üzerinde Taladro’nun Yarım Kalanlar şarkısı bir hayli aratıldı. Bizde sizler için Yarım Kalanlar şarkısının sözlerini içeren en güzel videoyu paylaşıyoruz.

 

Emojiyle tepki ver!

1 Yorum

 • Azərbaycandan????

  2021 yılı aralık ayı falan olurdu bir arkadaşımda "Dem" şarkısını duydum dünyada hakketen böyle bir rap varmış diye bayıldım şarkıya. arkadaşımdan şarkının ismini rapperin ismini sordum ve sonda bende Taladrolu'lardan oldum. ilk dinlediğim "Dem" ve "Yeniden sevme beni" oldu. Sanki böyle içimden gelenleri dökmüş şarkılarına. Aynı şeyleri hissetmek için aynı şeyleri yaşamanız gerekmiyor bence. iyi ki tanıdım kralsın:)

  30 Ağustos 2022 22:15