Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Taha Duymaz kimdir? Hesabı neden kapatıldı? Neden linç yedi?

Taha Duymaz Youtube ve diğer sosyal medya platformlarındaki içerikleriyle ve yemek yapma konusundaki yetenekleriyle adından söz ettiren bir sosyal medya fenomenidir.  Taha Duymaz sevgilisi kim? Taha Duymaz sevgilisi kim? Bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar…

Taha Duymaz kimdir? Kısaca tanıyalım…

Taha Duymaz’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Taha Duymaz kısaca bir göz atalım.

 • Kilosu: 56
 • Boyu: 1,68
 • Yaşı:18
 • Burç: Oğlak
 • Doğum tarihi: 1 Ocak 2003
 • Yaşadığı yer: Hatay
 • Memleketi: Hatay

Eğer ki başlıklarımız sizde Taha Duymaz hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Taha Duymaz

Taha Duymaz kaç yaşında?

Youtube ve Instagram’da paylaştığı yemek yapma içerikleriyle sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken Taha Duymaz yaşı 18’ dir. Taha Duymaz genç yaşında aşçılık alanında kendini geliştirmiş bir sosyal medya fenomenidir.

Taha Duymaz’ın boyu kaçtır?

Hem sempatikliği hem de yeteneğiyle dikkat çeken sosyal medya fenomeni Taha Duymaz boyu 1.68’dir.

Taha Duymaz’ın kilosu kaçtır?

Taha Duymaz ’in kilosu 56’dır.

Taha Duymaz ’ın doğum tarihi nedir?

Taha Duymaz 1 Ocak 2003 doğumludur.

Taha Duymaz’ın burcu nedir?

Taha Duymaz’ın tam olarak doğum tarihi bilinmediği için burcu da bilinmemektedir.

Taha Duymaz aslen nereli?

Taha Duymaz’ın aslen Hataylıdır. Şu anda da Hatay’ın Yayladağı ilçesinde yaşamaktadır. Burada bir köy evinde yaşamakta ve mütevazı ve doğal bir köy hayatı sürmektedir.

Taha Duymaz’ın göz rengi nedir?

Fenomen olan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen Taha Duymaz ’in gözleri kahverengidir.

Taha Duymaz’ın saç rengi nedir?

Youtube ve Instagram platformunda çektiği videolarla tanınan Taha Duymaz saç rengi siyahtır.

Taha Duymaz nerede oturuyor?

Taha Duymaz, ailesi ve kardeşleri ile birlikte Hatay’da yaşamaktadır.

Taha Duymaz nasıl fenomen oldu?

Taha Duymaz Youtube ve Instagram üzerinden yaptığı aşçılık ve yemek tarifi paylaşımlarıyla fenomen olmuştur. Aynı zamanda Taha Duymaz imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmesi ve maddi imkansızlıkları olsa da yılmadan kendini geliştirmesiyle de geniş bir kitlenin sevgisini kazanmıştır. Taha Duymaz Youtube macerasına ilk olarak 2015 yılında başlamıştır. Ancak yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle bu kanalını kapatmak zorunda kalmıştır. 2019 yılında yeni bir Youtube kanalı ve Instagram hesabıyla yeniden yemek videoları çekmeye başlamıştır. Taha Duymaz çektiği videolarda kız kardeşinden destek almaktadır. Yeni Youtube kanalı ve Instagram hesabı her geçen gün büyümüştür. Özellikle maddi imkanları olmamasına rağmen yemek konusunda kendisini geliştirmesi, pek çok kişinin desteğini ve sevgisini kazanmasına neden olmuştur. Şu anda hem Instagram hem de TikTok’ta çektiği videolarıyla geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir.

Taha Duymaz ailesi

Taha Duymaz’ın ailesi

Genç ve başarılı aşçı ve fenomen Taha Duymaz babası ve ailesi merak edilmektedir. Taha Duymaz’ın annesi ve babası hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Taha Duymaz’ın çok sayıda kardeşi bulunduğu bilinmektedir. Taha Duymaz 8 kardeş olduklarını ve kız kardeşinin videolarını çekmekte ona yardımcı olduğundan bahsetmiştir. Taha Duymaz annesi, kardeşleri ve babası ile birlikte Hatay’da bir köy evinde yaşamını sürdürmektedir.

Taha Duymaz ifşa

Taha Duymaz ifşa olduğu ses kaydının yayınlanmasıyla takipçilerinin bazılarından tepki görmüştür. Taha Duymaz küfür ettiği için ifşa olmuştur. Aynı zamanda maddi imkansızlıkları ile gündeme gelen Taha Duymaz araba ifşa ile de gündeme oturmuştur. Taha Duymaz’ın fotoğrafının olduğu arabanın kendisine ait olup olmadığı ise bilinmemektedir. Taha Duymaz eski hali ifşası hakkında bir bilgiye ulaşamadık.

Taha Duymaz Ceren Yaldız

Taha Duymaz Ceren Yaldız ikilisinin adı sık sık bir arada anılsa da sevgili olmadıkları bilinmektedir.

Taha Duymaz sevgilisi kimdir?

Taha Duymaz sevgilisi var mı sorusu yetenekli ve genç fenomenin takipçileri tarafından merak edilmektedir. Taha Duymaz sevgilisi olup olmadığına dair bir bilgi paylaşmamıştır. Bu nedenle şu anda Taha Duymaz’ın sevgilisi olup olmadığı konusunda bir bilgi bulamadık. Sosyal medyada ilişkisi olduğuna dair herhangi bir paylaşımda bulunmayan Taha Duymaz’ın sevgilisi olmadığı düşünülmektedir.

Taha Duymaz telefon numarası

Taha Duymaz telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Taha Duymaz eşcinsel mi?

Taha Duymaz eşcinsel olup olmadığına dair bir açıklamada bulunmamıştır.

Taha Duymaz Ermeni mi?

Taha Duymaz Ermeni olduğuna dair bir açıklamada bulunmadığı için bu konu hakkında bilgi sahibi değiliz.

Taha Duymaz hastalığı nedir?

Taha Duymaz hastalığı nedeniyle arabaya binememektedir. Bu nedenle yaşadığı köyden ayrılması ve şehre inmesi bile oldukça zordur. Yaşadığı hastalık için herhangi bir teşhis almamıştır.

Taha Duymaz hesabı neden kapatıldı?

Taha Duymaz linç yemesi üzerine hesabı bir süreliğine kapatıldı. Şu anda yeniden açılan Taha Duymaz Instagram hesabı kapatılmıştı. Taha Duymaz’ın hem maddi yetersizliği olması hem de telefonunun pahalı olması sebebiyle linç yemişti. Daha sonra yapılan şikayetler nedeniyle hesabı geçici bir süre kapatılmıştı.

Taha Duymaz neden canlı yayından atıldı?

Taha Duymaz canlı yayın sırasında atılmasıyla gündeme gelmiştir. Fevzi Kaan Türker Taha Duymaz ile birlikte canlı yayın yaparken Taha Duymaz’ı yayından attı. Taha Duymaz canlı yayından atıldı ve geri alınmadı. Bu konuda Taha Duymaz ve Fevzi Kaan Türker konuşmaları yaşandı. Fevzi Kaan, Taha Duymaz’ı canlı yayından istemeden attığını söyledi. Bu konuşmalara ve olay hakkındaki detaylara ulaşmak için Fevzi Kaan Türker kimdir? Yazımıza göz atabilirsiniz. 

Taha Duymaz hakkında

Taha Duymaz hakkında

Taha Duymaz, 2003 tarihinde doğan genç ve yetenekli bir sosyal medya fenomenidir. Kız kardeşi, diğer kardeşleri ve anne babasıyla birlikte Hatay’da bir köy evinde yaşamaktadır. Yemek ile ilgili videolarıyla birlikte eğlenceli Youtube ve Tiktok videoları çeken Taha Duymaz, 4. Sınıfta okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bunun ardından genç yaşında yemek yapmaya ilgi duymaya başlamış ve maddi imkansızlıklar içinde ilgi çekici sosyal medya içerikleri paylaşmıştır. Yetenekli ve sempatik TikTok Taha Duymaz araba ifşa olayı ile gündeme gelmiştir. Taha Duymaz ifşa olmasıyla takipçi sayısında bir miktar gerileme yaşasa da ona destek olmaya devam eden ve güzel yorumlarda bulunan pek çok takipçisi de olmuştur. Taha Duymaz çamurlu su fotoğrafı ile de bir süre konuşulmuştur. Taha Duymaz göl fotoğrafı çamurlu suya benzetilmiştir. Bu yazımızda Taha Duymaz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt vermeye çalıştık. Yazımızın devamında Taha Duymaz Instagram, Youtube ve TikTok hesaplarını bulabilirsiniz.

Taha Duymaz sosyal medya

Yetenekli aşçı ve Tiktoker Taha Duymaz’ın paylaşımlarına ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını sizin için derledik. Bu bölümde Taha Duymaz’ın sosyal medya hesaplarının linklerine ulaşabilirsiniz.

Taha Duymaz Youtube

TikTok gibi Youtube platformunda da büyük bir kitleye sahip olan Taha Duymaz’ın Youtube kanalı bulunmaktadır. Taha Duymaz aktif olarak Instagram ve Tiktok uygulamalarını da kullanmaktadır.  Taha Duymaz Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. 

Taha Duymaz Tiktok

Taha Duymaz Tiktok paylaşmış olduğu videolarıyla tanınmış ve başarılarıyla büyük bir kitleye ulaşmışlardır. Taha Duymaz Taha Duymaz ’in Tiktok hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Taha Duymaz Instagram

Taha Duymaz genç ve başarılı bir fenomendir. Youtube kanalıyla olduğu gibi Taha Duymaz Instagram üzerinden de büyük bir kitleye sahiptir. Yemek tarifleri ve çeşitli akımlar hakkında video ve fotoğraf paylaşımlarında bulunan Taha Duymaz sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen isimler arasında yer almaktadır. Taha Duymaz ’in Instagram’da 1M takipçisi bulunmaktadır. Taha Duymaz Instagram hesabına bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Taha Duymaz Alayına Caz

Taha Duymaz Alayına Caz şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz. Taha Duymaz Caz şarkısı için bu videoya göz atabilirsiniz.

Taha Duymaz ifşa link

Taha Duymaz ifşa olduğu videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Taha Duymaz gerçek yüzü olarak nitelendirilen olaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Taha Duymaz bisiklet

Taha Duymaz bisiklet sürdüğü videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Taha Duymaz Clean Face

Taha Duymaz Clean Face yüz maskesinin linkini takipçileri ile paylaşmıştır. Bu videoyu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Taha Duymaz dava

Taha Duymaz dava açıklamasını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Taha Duymaz haberlere çıktı

Atv ve Kanal D Haber Taha Duymaz haberine yer verdi. Sizin için haberin videosunu yazımıza ekliyoruz.

Taha Duymaz tepsi yamultma

Taha Duymaz yamuk tepsi ile ilgili videoyu yazımıza ekliyoruz.

 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.