Şüheda Özyar kimdir? Nereli? OHA markası hakkında neler söyledi?

Yakın zamanda ikizleri olan Şüheda Özyar kimdir? Şüheda Özyar kaç yaşında? Şüheda Özyar kaç yaşında? Oha markasını nasıl kurduğunu anlattı.


Şüheda Özyar kimdir? Nereli? OHA markası hakkında neler söyledi?
Şüheda Özyar kimdir?

Youtube kanalında hamile olduğunu öğrendiği günden beri aylık vlog çeken Şüheda Özyar yakın zamanda ikilerini dünyaya getirdi. Şüheda Özyar kimdir? Eşi Samet ile nasıl tanıştı? Tasarladığı tişörtleri hemen her ünlünün giydiği OHA markası nasıl kuruldu? Şüheda Özyar nereli? Tüm sorularınızı yanıtladık.

Şüheda Özyar kimdir?

Şüheda Özyar kimdir? Kısaca tanıyalım...

Şüheda Özyar’ı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Şüheda Özyar’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 62
  • Boyu: 1,56 cm
  • Yaşı: 28
  • Burç: Terazi
  • Doğum tarihi: 10 Kasım 1992
  • Yaşadığı yer: Hollanda

Şüheda Özyar kimdir?

Şüheda Özyar'ın boyu

Şüheda Özyar 1,56 cm boyundadır.

Şüheda Özyar'ın kilosu

 Şüheda Özyar 62 kilodadır.

Şüheda Özyar'ın doğum tarihi

Şüheda Özyar, 10 Kasım 1992 tarihinde doğmuştur.

Şüheda Özyar kaç yaşında?

Şüheda Özyar, 28 yaşındadır.

Şüheda Özyar nerelidir?

Şüheda Özyar Hollanda’da doğup büyümüştür. ‘Annem ve babam Trabzonlu.’ dedi.

Şüheda Özyar nerede yaşıyor?

Şüheda Özyar şu anda Hollanda’da yaşamaktadır.

Şüheda Özyar'ın okuduğu okullar ve bölümler

‘Lise de dizayn bölümünden mezun oldum. Üniversitede medya ve iletişim okudum.’ dedi.

Şüheda Özyar telefon numarası

Şüheda Özyar takipçileri ile telefon numarasını paylaşmamıştır.

Asıl mesleğiniz nedir?

‘5 sene öncesine kadar blog yazıları yazıyordum ama şimdi OHA markası ile ilgileniyorum. Kendime ait bir marka, eşim çiçekçi. Çiçek ithali ve ihracatı ile uğraşıyor. Şu anki yaptığım meslek okuduğum bölümle ile alakası olmasa da bütün işlerimi çok iyi şekilde yürütebiliyorum.’ dedi.

OHA markasından biraz bahseder misiniz?

‘Böyle bir planım çocukluktan beri vardı ama sadece ismi belli değildi. Yazdığım blog yazılarından Oha çok iyi gibi tepkiler aldığım için markanın adında OHA koymak istedim. Oha kelimesindeki A harfinin üstünde olan çizginin anlamı, Hollanda dilinde uzatma anlamına gelir. Bu markada OHA yazılı tişörtler üretiyorum.’

En büyük hayaliniz nedir?

‘Kitap çıkarmak istiyorum. En büyük hayalimden biri bu.' dedi.

Hobileriniz nelerdir?

'Eşimle birlikte dizi izlemeyi çok seviyorum ya da yeni şeyler keşfetmeyi çok seviyorum. Eşimle yapabileceğim her şeyi çok seviyorum. Eşim benden 2 yaş küçük ama eğlenmeyi iyi biliyoruz.’ dedi.

Eşinizle nasıl tanıştınız?

'Arkadaşlarımla tatile gidecektik, arkadaşlarım senin görüştüğün birisi yok mu diye sordu. Bende görüştüğüm biri yok, varsa çevrenizden iyi biri tanışırım dedim ve bana eşimin fotoğrafını gösterdiler ama Samet'in bana bakmayacağını söylediler. Ben kendimden emin bir şekilde Facebook'tan onu ekledim. Samet'in işleri yoğun olduğu için kız arkadaşa vakti yokmuş o yüzden sana bakmaz demişler. Öyle tanıştık.’ dedi.

Evliliğinizden biraz bahseder misiniz?

'Biz 25 Kasım 2016'da tanıştık. 8 Aralık 2018’de evlendik. Genel olarak eğlenceli bir evliliğimiz var. 2 tane de güzeller güzeli evladımız var. Genel olarak tartışmıyoruz, tartışılacak bir konu varsa da birbirimizi dinliyoruz. Ama aramızda tartışma sebebi olacak bir şey bile yok. Evliliğimizin ilk dönemlerinde üçüncü kişiler yüzünden çok dalgalanmalar yaşadık. Ama çok şükür şu an iyiyiz.’dedi.

İkiz bebeklere sahip olmak zor mu?

'Ben lise döneminde hep ikizlerim olsun diye dua ederdim. Dualarım kabul oldu. İkiz olabileceğini hissetmiş miydiniz diye çok soru geliyor. Eşim bir de ikiz oluyormuş dedi. Ben de hayır, saçmalama. Ne senin ailenden ne de benim ailem de ikiz çocuğu olan var. O yüzden imkansız demiştim ve ikizlerimiz oldu.’ dedi.

Evlenmek isteyenlere önerileriniz nelerdir?

' Öncelikle sabırlı olun. Eşim hep bana hak verdiğini söyler. Evliliğinizde üçüncü kişilerin sözlerine asla aldırış etmeyin çünkü bu evin huzurunu bozmaktan başka hiçbir şey olmaz. Birbirinizi mutlaka dinleyin.’ dedi.

Şüheda Özyar kimdir?

Hollanda da Türk olmak avantaj mı?

‘Hollanda'da nereli olursan ol Hollandalı değilsen çok zor yaşıyorsun. Hollanda'da çok fazla ırkçılık var. Hollandalı olmayanları çok dışlıyorlar. Hollanda'da Türküz, Türkiye'ye gittiğimizde Hollandalıyız. Kendimizi tam anlamıyla bir yere ait hissedemiyoruz.’ dedi.

Şüheda Özyar nasıl biridir?

‘Eşim hep gülmemi sever. Her zaman gülerim. Bir tek acıktığımda sinirli olurum. Ama doyduktan sonra neye sinirlendiğimi unuturum. Doğduğumdan beri gülen birisiydim. Hep pozitif düşünen bir insanım.’ dedi.

OHA Amsterdam'da!

OHA mağazının Amsterdam şubesini açan Şüheda Özyar'ın tanıtım videosu.