Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Şeyma Bendis kimdir? Kürşat Juan’ ı mı seviyor? Taha Duymaz’ ın yorumuna ne yanıt verdi?

2 yıldır aktif olarak TikTok videoları çeken Şeyma Bendis kimdir? Şeyma Bendis kaç yaşında? Şeyma Bendis kaç kilo? Güzel Tiktoker Seymamis hakkında merak ettiklerinizi bulmak ve Şeyma Bendis’ i daha yakından tanımak için sizi yazımızı okumaya davet ediyoruz… Keyifli okumalar…

Şeyma Bendis kimdir? Kısaca tanıyalım…

 • Kilosu: 60
 • Boyu: 1,65
 • Doğum tarihi: 30 Kasım 2000
 • Yaşı: 20
 • Burç: Yay
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Memleketi: Bilinmiyor

Şeyma Bendis hakkında verdiğimiz bu kısa bilgiler ile dikkatinizi çekmişsek kendisi ile ilgili bilgi vermeye devam ederek Şeyma Bendis’ i daha yakından tanımanızı sağlıyoruz. Şimdi güzel oyuncu Şeyma Bendis hakkında detaylı bilgiler vererek yazımıza devam ediyoruz.

Şeyma Bendis

Şeyma Bendis kaç yaşında?

Şeyma Bendis yaş bilgisi ile de merak edilen bir TikToker ve Instagram fenomenidir. Şeyma Bendis şu anda 20 yaşındadır. Kendisi 18 yaşından bu yana TikTok’ ta aktif bir şekilde yer almaktadır.

Şeyma Bendis boyu

Şeyma Bendis’ in boyu 1, 65 civarıdır.

Şeyma Bendis kaç klio?

Şeyma Bendis hakkında boyundan sonra en sık merak edilen konulardan biri de kilosudur. Güzel fiziği ile dikkatleri üzerinde toplayan Şeyma Bendis kilosu 60 civarıdır.

Şeyma Bendis doğum tarihi

Şeyma Bendis ne zaman doğdu ya da Şeyma Bendis’ in doğum günü ne zaman gibi sorular sık sık sorulmaktadır. Şeyma Bendis 2000 yılının 30 Kasım gününde dünyaya geldiğini belirtmiştir.

Şeyma Bendis burcu

Şeyma Bendis 30 Kasım doğumlu olduğu için Yay burcudur. Şeyma Bendis hareketli, farklı şeyler denemeyi seven ve eğlenceli yapısı nedeniyle burcunun özelliklerini taşıdığını söyleyebiliriz.

Şeyma Bendis aslen nereli?

İstanbul’ da yaşadığı bilinen Şeyma Bendis’u in aslen nereli olduğu hayranları tarafından sıkça sorulan bir soru ve merak konusudur. Aslen nereli olduğu bilinmeyen Şeyma Bendis doğma büyüme İstanbulludur.

Şeyma Bendis göz rengi

Şeyma Bendis esmer tenine çok yakışan iri ve kahverengi gözlere sahiptir.

Şeyma Bendis saç rengi

Şeyma Bendis doğal saç rengi koyu kestane tonlarıdır. Güzel ve genç fenomen saçlarını doğal tonlarda ve omuz hizasında kullanmaktadır.

Şeyma Bendis nerede oturuyor?

İzmirli güzel oyuncu Şeyma Bendis, İstanbul’ da doğmuş ve İstanbul’ da büyümüştür. Ailesi ile birlikte hala burada yaşadığı bilinmektedir. Gaziosmanpaşa’ da büyüdüğünü ve yaşadığını belirtmiştir.

Şeyma Bendis ailesi

Şeyma Bendis ailesi ile ilgili herhangi bir paylaşım yapmamıştır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi edindiğimizde sizinle de paylaşacağız.

Şeyma Bendis ne okuyor?

Şeyma Bendis ne okuyor konusunda çok fazla bilgi sahibi değiliz. Güzel fenomen Şeyma Bendis müzik alanında çalışmaları ile ön plana çıkan bir TikToker’dır. Eğitim hayatına dair herhangi bir bilgi paylaşmamıştır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi edindiğimizde sizinle de paylaşacağız.

Şeyma Bendis’ in sevgilisi

Şeyma Bendis sevgilisi olup olmadığına dair bir paylaşım yapmamıştır. Genç ve güzel TikToker Şeyma Bendis’ in sevgilisi olmadığı tahmin edilmektedir. Şeyma Bendis’ in özel hayatı ile ilgili yeni bilgiler edindiğimizde sizinle de paylaşacağız.

Şeyma Bendis Kürşat Juan

Şeyma Bendis bir dönem TikTok paylaşımlarına ara vermiştir. 3 ay kadar TikTok’ ta herhangi bir paylaşım yapmayan Şeyma Mis’ in takipçileri nedenini merak etmiştir. Şeyma Bendis bir TikToker’ a aşık oluğunu ve karşılıksız olduğu için bu platformdan bir süre uzak kalmayı tercih ettiğini söylemiştir. Şeyma Bendis Kürşat Juan’ ı sevdiğini canlı yayında açıklamıştır. Linçlenmekten korkmadığını dile getirerek 1,5 yıl boyunca Kürşat Juan’ ı sevdiğini ve bu nedenle her gece ağladığını söylemiştir. Bu olaydan sonra Kürşat Juan Şeyma Bendis hakkında açıklama yapmıştır. Şeyma Bendis’ in kötü bir kız olmadığını ancak ilgi alanına girmediğini belirtmiştir. Zoraki bir şekilde bir ilişki olmayacağından bu durumu kabul etmediğini anlatmıştır. Şeyma Bendis ve Kürşat Juan arasındaki bu olay TikTok magazin gündeminde uzun bir süre kalmıştır.

Şeyma Bendis Taha Duymaz

Taha Duymaz Şeyma Bendis’ in fotoğrafına “Laa çok güzelmişsin” diye yorum atmıştır. Şeyma Bendis Taha Duymaz’ ın attığı bu yoruma “Uzak dur benden” diye yanıt verince ikili arasında bir gerginlik meydana gelmiştir. Şeyma Bendis Taha Duymaz’ a neden böyle bir yanıt verdiği hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Şeyma Bendis ne kadar kazanıyor?

Genç Youtuber Şeyma Bendis sosyal medyadan elde ettiği geliri paylaşmamıştır. Bu nedenle aylık kazancı bilinmiyor.

Şeyma Bendis telefon numarası

Şeyma Bendis telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamaktadır.

Şeyma Bendis Ekşi

Şeyma Bendis Ekşi sözlük yazarları tarafından da takdir toplamayı başarmıştır.

Şeyma Bendis kimdir

Şeyma Bendis hakkında

Şeyma Bendis 2 yıldır TikTok ve Youtube platformlarında içerikler üreten bir sosyal medya fenomenidir. Şu anda 20 yaşında olan Şeyma Bendis TikTok hesabında geniş bir takipçi kitlesine ulaştıktan sonra Elimden Gelmez isimli şarkısını da yayınlayarak takipçilerinin sayısını daha da arttırmıştır. Şeyma Bendis’ in adı ilk olarak Şeyma Bendis Kürşat Juan olayı ile duyulmuştur. Berfin Mis Kürşat Juan’ ı 1,5 yıl boyunca sevdiğini açıklamış ancak karşılık alamamıştı. Bu nedenle 3 ay kadar TikTok kullanmaya da ara vermişti. Daha sonra yeniden TikTok kullanmaya geri döndü ve takipçi sayısını hızla arttırmayı başardı. Bu yazımızda TikToker Şeyma Bendis hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vermeye çalıştık. Yazımızın devamında güzel sosyal medya fenomeninin sosyal medya hesaplarına da ulaşabilirsiniz.

Şeyma Bendis Youtube

Şeyma Bendis sosyal medya hesapları

Güzel Youtuber Şeyma Bendis’ in sosyal medya hesaplarını sizler için yazımızın sonuna ekliyoruz.

Şeyma Bendis Instagram hesabı

Güzel oyuncu Şeyma Bendis’ in Instagram hesabına buradan ulaşarak kendisinin fotoğraf ve videolarını inceleyebilirsiniz.

Şeyma Bendis Youtube kanalı

Şeyma Bendis’ in Youtube kanalı açmamıştır.

Şeyma Bendis TikTok

Şeyma Bendis TikTok hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Şeyma Bendis Elimden Gelmez

Şeyma Bendis Elimden Gelmez şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz. 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.