Semih Varol ve Gözde Akgün sevgili mi? Semih Varol Gözde Akgün ile kışkırtma videosu mu yayınladı?

Sosyal medyanın sevilen ismi Semih Varol ve Mahmut abi tiplemesiyle tanınan Gözde Akgün sevgili mi? Semih Varol’un Gözde Akgün ile birlikte çektiği kışkırtma videosu sonrası ikilinin aşk yaşadığı iddiaları arttı. İşte Semih Varol ve Gözde Akgün Kışkırtma videosu ve ayrıntıları…

Sosyal medyanın çok konuşulan iki ismi Semih Varol ve Gözde Akgün sevgili mi? Gözde Akgün ve Semih Varol’un aşk yaşadıkları iddiası her geçen gün daha fazla konuşulmaya başlandı. Özellikle Semih Varol’un Kız Arkadaşıma Hırsız Şakası (Gözde Akgün) başlığıyla yayınladığı son videosunda bu aşk iddialarını doğrulayan diyaloglara şahit oluyoruz. Semih Varol Gözde Akgün’e sık sık “aşkım” diye hitap ediyor ve videonun sonunda ayrılık konuşması geçiyor. Ancak Gözde Akgün ve Semih Varol’un kışkırtma videosundan sonra ayrılıp ayrılmadıkları hakkında bir açıklamaları bulunmuyor.

Çektikleri son kışkırtma videosunda Semih Varol ve Gözde Akgün’ün 2 aydır tanıştıkları bilgisine ulaşıyoruz. Aralarında yeni bir aşk doğduğu iddiası bulanan sempatik ikili, birlikte TikTok videoları çekmeyi de sıklaştırdı. Takipçileri tarafından birbirlerine yakıştırılan Semih Varol ve Gözde Akgün ilişkileri hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Semih Varol ve Gözde Akgün ilişkisi hakkında daha detaylı bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.