Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Şehinşah gözaltına mı alındı? Şehinşah neden tutuklandı?

Ufuk Yılmaz rap dünyasına Şehinşah ismi ile damga vuran rap müzisyenidir. Hem dinleyici hem de sosyal medyada takipçi sayısı bir hayli fazla olan Ufuk Yılmaz ne açıklama yaptı? Ufuk Yılmaz (Şehinşah) gözaltına dair attığı tweetlerde neler söyledi?  Şehinşah neden tutuklandı? Şehinşah Ufuk Yılmaz’ ın gözaltına dair attığı tweette hangi detaylar var? Peki Şehinşah neden gözaltına alındı? Şehinşah tutuklandı mı? Şehinşah tutuklanma sebebi ne? Şehinşah gözaltına mı alındı?

Şehinşah neden gözaltına alındı?

Şehinşah Twitter hesabından attığı o tweetle tutuklandığını açıkladı. Geceyi nezarethanede geçireceğini belirten Şehinşah (Ufuk Yılmaz) tutuklanma sebebinin “cumhurbaşkanına hakaret” suçu olduğunu paylaştı. Şehinşah’ ın attığı tweete göre ünlü rap müzisyeni, havaalanından evine giderken göz altına alındı. Göz altına alınma gerekçesinin ise cumhurbaşkanına hakaret olduğunu paylaştı.

Şehinşah göz altı gerekçesinin cumhurbaşkanına hakaret suçlaması olduğunu paylaştı. Ancak tam olarak hangi sebepten tutuklandığı bilinmiyor. Şehinşah birçok dosyası olduğunu ve takip edemediğini de attığı o tweette belirtti. Şehinşah gözaltı açıklamasını şahsi Twitter hesabından yaptı. Instagram hesabından ise son 12 saatte hiçbir paylaşım yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Şehinşah açıklaması

Şehinşah’ ın gözaltı açıklaması

Şehinşah (Ufuk Yılmaz) cumhurbaşkanına hakaret suçlaması ile göz altına alındığını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu. Bu paylaşımı ile takipçilerini bilgilendiren Şehinşah’ ın açıklaması şu şekilde;

“Eve giderken, cb hakaretten havalimanında gözaltına alındım arkadaşlar. Yine nezarethanedeyim… takip edemiyorum bir sürü dosya var birini kovalıyom, diğeri çıkıyo. sabır dileyin bana tek isteğim. (Genel)”

Şehinşah’ ın bu açıklamasından sonra #freeşehinşah etiketi ülke gündemine girdi. Şehinşah’ ın dinleyicileri ve pek çok takipçisi ona destek olduklarını açıklayan sosyal medya paylaşımları yaptılar. Şehinşah bu tweet açıklamasının haricinde başka bir açıklamada bulunmadı. Ünlü rapçi Şehinşah’ ın şu anda gözaltında olduğu bilinmekte. Süreçle ilgili en yeni gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

  • Berbat 0
  • Ehhhhh 0
  • Eğlenceli 0
  • Harika 0
  • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.