Sametizs, sevgilisi ile ilk videosunu yayınladı!

Sosyal medyada sametizs kullanıcı adı ile tanınan popüler fenomen, geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı ile ilk videosunu yayınladı. Büyük beğeni toplayan video ile Sametizs'in kız arkadaşı merak konusu oldu. Sametizs'in güzeller güzeli kız arkadaşı kim?


Sametizs, sevgilisi ile ilk videosunu yayınladı!
Sametizs, sevgilisi ile ilk videolarını yayınladılar

Durağan aşk hayatı ile adından bahsettiren yakışıklı fenomen Sametizs, sevgilisi ile video yayınladı. Kısa sürede binlerce izlenme alan Sametizs'in videosu sevgilisi ile ilk videosuydu. Video sayesinde sevgilisinin olduğunu duyuran fenomen Sametizs, daha sonrasında paylaştığı fotoğraf ile sosyal medyada gündem oldu.

sametizs sevgilisi

Sametizs videoyu paylaştıktan sonra sevgilisinin kim olduğu merak edildi. Bu merak üzerine popüler fenomen paylaştığı fotoğrafa sevgilisini etiketledi. Sametizs'in sevgilisi sserayclk kullanıcı adı ile Seray Çelik olduğu biliniyor. Sametizs sevgilisi ile çektiği ilk videonun ardından 'Artık dünyaya farklı bir pencereden baktığımın kanıtı aslında bu fotoğraf. Yıllarca içimde sakladığım, hiç azalmayan ama bir türlü de cesaret edemediğim aşkı tekrardan filizlendirdim sayende. Ne güzelsin, ne güzel şanssın.' notuyla fotoğraflarını paylaştı. Bir çok fenomenin de yorum yaptığı fotoğraf, Sametizs'in takipçileri tarafından da yoğun ilgi gördü.

İşte Sametizs'in sevgilisi ile çektiği ilk video!

İşte yakıştırılan çiftin çok konuşulan videosu.