Rüzgarlive ve Eda Ünsal'dan şaşırtıcı açıklama: '5 aydır sevgiliyiz'

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile dikkat çeken yakışıklı fenomen Rüzgarlive, sevgilisi ile video paylaştı. İlk videolarını paylaşan çift çok yakıştırıldı. Rüzgarlive'ın güzel sevgilisi kim?


Rüzgarlive ve Eda Ünsal'dan şaşırtıcı açıklama: '5 aydır sevgiliyiz'
Rüzgarlive sevgilisi

Daha önce Eda Ünsal ile video paylaşan Rüzgarlive, bugün paylaştığı video ile sevgili olduklarını açıklamış oldular. Paylaştıkları video ile beğenileri toplayan çift çok yakıştırıldı. Rüzgarlive ve Eda Ünsal şaşırtıcı bir açıklamalarıyla takipçilerini şaşırttı.

Genelde konulu videolar çekip paylaşan fenomen Rüzgarlive, bu kez de kız arkadaşı ile çektikleri videoyu paylaştı. Paylaştıkları ilk video ile beğenileri toplayan Rüzgarlive sevgilisinin Eda Ünsal olduğunu açıkladı. Yakışıklı fenomen Rüzgarlive videoyu 'Love' notuyla paylaşarak Eda Ünsal'ı etiketledi. Ormanda romantik bir video çekmeyi tercih eden çift sık sık Instagram hikayelerinde birlikte fotoğraflarını paylaşıyorlar.

View this post on Instagram

@ruzgarlive'in paylaştığı bir gönderi

Bugün ilişkileri hakkında konuşan Rüzgarlive Eda Ünsal, 5 aydır birlikte olduklarını açıkladılar. Bunca zamandır neden ilişkilerini açıklamadıkları sorusuna 'doğru zamanı bekledik.' yanıtını verdiler. Açıklamanın ardından Rüzgarlive ve sevgilisi Eda Ünsal Instagram'da yeni bir video paylaştı.