Haberler

Reynmen’e konser sırasında çakmak fırlatılması sosyal medyada gündem oldu!

Geçtiğimiz günlerde muhteşem bir konser ile dinleyenlerin ayaklarını yerden kesen Reynmen'e sahnede çakmak, sigara paketi, ceviz... gibi şeyler fırlatıldı. Reynmen'in uyarılarına rağmen dinleyenler atmaya devam etti. Reynmen'e konser sırasında çakmak fırlatılması sosyal medyada gündem oldu!

PUBG New State için yaptığı Gel Kurtar şarkısı ile gündeme en üst sıralarda oturan Reynmen geçtiğimiz günlerde konser gerçekleştirdi. Yine sahnede enerjisini konuşturan Reynmen bu kez beklenmedik bir tepki ile karşı karşıya kaldı. Reynmen’e konser sırasında çakmak fırlatılması sosyal medyada gündem oldu!

Bu gönderiyi Instagram’da gör

MAGAZİN FBİ™ (@fbimagazin)’in paylaştığı bir gönderi

Berkcan Güven ile yakın arkadaşlığı ile bilinen Reynmen, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konserde küçük dinleyicisini sahneye çıkartmasıyla gündeme geldi. Yaptığı hareket hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Daha sonra vermiş olduğu bir diğer konserde ise sahneye çakmak fırlatıldı. Reynmen ‘Arkadaşlar sahneye çakmak fırlatıyorsunuz. Bizim milletimize de yapma diyince daha çok yapıyor. Önden birinin kafasına gelicek. Atmayalım lütfen. Sigara, çakmak derken birinin kafasına geldi. Rica ediyorum.’ ifadelerine yer verdi.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.