Elçin Sangu ile benzerliği konuşulan Pınar Bibin kimdir?
Magazin

Elçin Sangu ile benzerliği konuşulan Pınar Bibin kimdir?

En son Vuslat dizisi ile karşımıza gelen başarılı oyuncu Pınar Bibin, bir çok dizi ve filme adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. İlişkisini kameralardan uzak yaşamayı tercih eden Pınar Bibin, kendisi gibi başarılı oyuncu Elçin Sangu ile benzerliği magazin gündemine geldi. Kısa zamanda sevilen isim haline gelmeyi başaran ve Elçin Sangu ile benzerliği konuşulan Pınar Bibin kimdir?

Pınar Bibin kimdir? Kısaca tanıyalım…

Cereyan filminde göstermiş olduğu başarılı performansın üzerine yönetmenler peşinden koşturan başarılı isim Pınar Bibin, ünlüler kadrosuna adını altın harflerle yazdırmayı başardı. Magazi gündeminide başarısı ile bir hayli mesgul eden Pınar Bibin’i daha yakından tanımanız için, mükemmel bir yazı kaleme aldık.

  • Yaşı: 37
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Doğum tarihi: 1984
  • Nereli: İstanbul
  • Boyu: 1.65
  • Kilosu: 62

Pınar Bibin kaç yaşında?

Cereyan filminde Sahil Bademci ile birlikte rol alan Pınar Bibin, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayan isimlerden birisi haline geldi. Biz yazmızı yazaken başarılı oyuncu 37 yaşındadır.

Pınar Bibin burcu

Ekranların aranan ismi haline gelen Pınar Bibin’in hayranlarının akıllarında yer alan en önemli soruya baktığımızda, kuşkusuz başarılı oyuncunun burcu olmuştur. Bizde sizler için Pınar Bibin’in burcu hakkında araştırma yaptık. Lakin Google platformunda elle tutulur bir bilgi bulunmamaktadır.

Pınar Bibin doğum tarihi 

37 yaşındaki genç oyuncu 1984 senesinde dünyaya gelmiştir. Gün ve ay olarak herhangi bir açıklamada bulunmayan Pınar Bibin, magazin gündeminde başarısı ile konuşulan isimlerde en başında geliyor.

Pınar Bibin aslen nerelidir?

İstanbul da doğup büyüdüğü magazin gündemine gelen başarılı oyuncu Pınar Bibin, aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Pınar Bibin nerede oturuyor?

Pınar Bibin’in İstanbul da oturduğu tahmin edilmektedir.

Pınar Bibin boyu

Kameralarda gösterdiği oyunculuk performansının yanı sıra mankenlere taş çıkartacak fiziğe de sahip olan Pınar Bibin 1.65 boyundadır.

Pınar Bibin kilosu

1.65 boyundaki sempatik ve bir o kadarda meraklı oyuncu Pınar Bibin, kilosuna orantılı olarak 62 kilodur.

Pınar Bibin eğitimi

Vuslat dizisinde Aziz Korkamezer’in asistanı Serpil karakterine rol veren Pınar Bibin, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra Akademi 35.5‘da Kamera önü oyunculuğu ve sahne sanatları eğitimleri de almıştır.

Pınar Bibin telefon numarası

TRT 1 ekranlarında karşımıza gelen Vuslat dizisinde başarılı performansını konuşturan Pınar Bibin, yönetmenlerin peşinde koştuğu isim haline gelmeyi başardı. Bunun üzerine telefon numarası Google platformunda aratıldı. Bizde sizler için araştırdık lakin elle tutulur bir bilgi bulamadık.

Pınar Bibin ne kadar kazanıyor?

Birçok dizi, film ve reklamda kendisini gösteren başarılı oyuncu Pınar Bibin’in ne kadar kazandığı hayranları tarafından bir hayli merak konusu oldu. Son zamanlarda Google platformunda Pınar Bibin’in kazancı araştırılınca bizde sizler için kolları sıvadık. Lakin elle tutulur herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Pınar Bibin Elçin Sangu ile akraba mı?

Türk oyuncu ve manken olan Elçin Sangu ile Pınar Bibin’in benzerliği bir hayli gözler önüne geldi. İkili akraba olup olmadığına dair herhangi bir açıklamada bulunmadı. Aynı sektörde başarılı roller üstlenen Pınar Bibin ve Elçin Sangu’nun akraba olup olmadığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Pınar Bibin hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

2015 senesinde ilk oyunculuk hayatına başlayan Pınar Bibin, 2015-2017 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır dizisinde rol aldı. Daha sonra 1 sene bekleyerek 2016 senesinde ilk sinema filmi olan Kayıp İnci filminde rol aldı. Mert Dikmen’in yönetmenliğini üstlendiği Cereyan filminde ise 2017 senesinde rol aldı. Son olarak ise 2019 senesinde 7 Ocak 2019 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarına gelen Vuslat dizisinde de kendisini göstermiştir.

Pınar Bibin’ın sevgilisi

Topuklu Çizmeler kitabının yazarı Mert Dikmen ile yaklaşık 10 yıldır sevgili olan Pınar Bibin’in Instagram hesabında sevgilisi Mert Dikmen ile fotoğraf paylaşmadığı dikkat çekmektedir. Sadece Instagram hikayelerinde yer verdiği başarılı yazarın Instagram profiline baktığımızda ise kendisinden ziyade farklı sektörde başarı gösteren sevgilisi Pınar Bibin ile birçok fotoğrafının olduğunu görmekteyiz.

Pınar Bibin yorumları

  • cereyan isimli psikolojik gerilim filminin başrol oyuncusu. güzel, zarif, tatlişko bir hanımefendi kendisi. nedense kendi adına bir youtube kanalı açmasını ve derdini, tasasını, hayatını falan anlatmasını istedim. kariyeri açısından da katalizör olacağı düşüncesindeyim.
  • zarif kadin hakikaten.

Pınar Bibin’in kullandığı sosyal medya hesapları

Elçin Sangu ile benzerliği konuşulan Pınar Bibin kimdir? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Pınar Bibin’in kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Pınar Bibin’in aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pınar Bibin Instagram

Pınar Bibin Twitter

Pınar Bibin Baba Candır

What Happens To My Family adlı Güney Kore dizisinden uyarlanmış Türk komedi dizisi olan Baba Candır dizisinde Pınar Bibin’in de rol aldığını biliyor muydunuz? Şebnem rolüne hayat veren Pınar Bibin’in yanı sıra kadroda oldukça güçlü isimlerde yer alıyor. Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk ve Mehmet Ulay…

Pınar Bibin Cereyan

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mert Dikmen’in üstlendiği Cereyan filminde Pınar Bibin de rol almıştır. Merak edilen filmin özetini sizler için paylaşıyoruz:

Henüz 2. sınıfta psikoloji öğrencisi olan genç kadın Aylin, geceleri tanımadığı kişilerle internet üzerinden canlı bağlantı ile terapi yapmakta ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece onu Cavit isimli tuhaf bir adam arar. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyler. Fakat tüm konuşmaları oldukça tutarsızdır. Aylin kopukluklar olan bağlantıda Cavit’i bir anlığına yanlış etkiler ve Cavit ile olan bağlantısını bir silah sesi tamamen kaybeder. Hayatından endişe duyduğu ve suçluluk hissettiği için Cavit’in evine giden Aylin’i pek de parlak olmayan bir süreç beklemektedir… Yönetmenliğini ve senaristliğini ilk uzun metrajlı filmine imza atan Mert Dikmen’in üstlendiği psikolojik gerilim filminde Pınar Bibin ve Murat Yatman oyuncu kadrosundaki yegane isimler. Salih Bademci ise konuk oyuncu olarak filmde yer alıyor.”

Kaynak: https://www.beyazperde.com/filmler/film-250588/

Pınar Bibin Kipa

Elçin Sangu ile benzerliği konuşulan Pınar Bibin birçok dizi ve filmlerde rol aldığı gibi reklamlarda da yerini almayı başarmıştır. Kipa reklamında gösterdiği başarının ardından yönetmenlerin aranan adı haline geldi. 

Pınar Bibin Vodofone

Telefon kullanıcılarının tercih ettiği hatlardan birisi olan Vodofone reklamında Pınar Bibin’de rol almıştır. Bizde sizler için bu reklamı paylaşıyoruz.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!