Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Özgür Uysal kimdir? Evlendi mi?

Özgür Uysal son zamanlarda, mitoloji, psikoloji, sosyoloji, siyaset, tarih gibi çeşitli konularda çektiği eğitim, kariyer ve motivasyon içerikli videolar ve yaptığı konuşmalar ile gündeme gelen ve zaman içerisinde yüksek bir takipçi sayısına ulaşan sosyal medya fenomenidir. Özgür Uysal hakkında aklınıza gelen tüm soruları yanıtlamak için buradayız. Özgür Uysal sevgilisi, Özgür Uysal’ın akademik başarıları, Özgür Uysal evli mi sorusunun yanıtı ve çok daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilir, aklınızdaki soruların yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi Özgür Uysal kimdir beraber daha yakından tanıyalım.

Özgür Uysal kimdir? Kısaca tanıyalım…

Özgür Uysal, siyaset, sosyoloji, psikoloji ve daha pek çok konuda blog yazarlığı yapan ve konuşmacı olan sosyal medya fenomenidir. Aynı zamanda oyunculuk deneyimi de bulunmaktadır. Özgür Uysal eşi ve sevdikleriyle olan anılarını takipçileri ile paylaşan bir fenomendir. Özgür Uysal ekşi sözlük gibi sayfalarda da bir süredir konuşulmaktadır. Özgür Uysal eşi kimdir sorusu ile de çok konuşulan ve merak edilen isimlerdendir. Örnek alınan akademik başarılara sahip olan Özgür Uysal hakkında merak ettiğiniz her şey için yazımızı okumaya devam edin.

 • Kilosu: Bilinmiyor.
 • Boyu: Bilinmiyor.
 • Yaşı: 35
 • Burç: Başak
 • Doğum tarihi: 10.09.1986
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Memleketi: İstanbul

Özgür Uysal hakkında verdiğimiz kısa bilgiler dikkatinizi çekmiş ve kafanızdaki soru işaretlerini bir kısmını azaltmayı başarabildiyse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Böylece Özgür Uysal hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplayalım.

Özgür Uysal hakkında

Özgür Uysal kaç yaşında?

Özgür Uysal yaş bilgisini sizin için araştırdık. Oyuncu ve dijital platformlarda yaptığı söyleşilerle dikkat çeken Özgür Uysal, 35 yaşındadır.

Özgür Uysal’ın boyu

Özgür Uysal boyu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır. Güzel bir fiziğe sahip olan sosyal medya fenomenin boyu tam olarak bilinmemektedir.

Özgür Uysal’ın kilosu

Özgür Uysal’ın kilosu hakkında yaptığımız araştırmalarda maalesef net bir sonuca ulaşamamış bulunmaktayız.

Özgür Uysal’ın doğum tarihi

Özgür Uysal doğum tarihi 10 Eylül 1986’dır. Yakışıklı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Özgür Uysal, 1986 yılında dünyaya gelmiştir.

Özgür Uysal’ın burcu

Özgür Uysal’ın burcu Başak’tır. Başak burcunun getirdiği titizliği ve çalışkanlığı kendisinde rahatlıkla görebildiğimiz Özgür Uysal, burcunun özelliklerini taşıyor denebilir.

Özgür Uysal aslen nereli?

Özgür Uysal nereli olduğu merak edilen isimlerden biridir. Özgür Uysal İstanbul doğumludur. Doğma büyüme İstanbulludur.

Özgür Uysal nerede oturuyor?

Özgür Uysal üniversite eğitimi için bir dönem Ankara’da yaşamış olsa da hayatının büyük bir bölümünü doğduğu şehir olan İstanbul’da geçirmiştir. Şu anda da İstanbul’da yaşamaktadır.

Özgür Uysal ailesi

Özgür Uysal ailesi ile çok iyi anlaşmaktadır. Çocukluk anılarından bahsederken sık sık Özgür Uysal annesi ve babasından bahsetmiştir. Özgür Uysal’ın ailesi, çocuklarının iyi bir eğitim alması için ellerinden geleni yapmıştır.

Özgür Uysal’ın göz rengi nedir?

Paylaştığı kişisel gelişim, psikoloji, cinsellik ve özellikle kendisini geliştirmek isteyen gençlere yönelik bilgilendirme videoları ile ünlenen Özgür Uysal göz rengi siyahtır.

Özgür Uysal saç rengi nedir?

Sempatikliği ve zekası ile son zamanlarda oldukça tanınan Özgür Uysal’ın siyah saçları vardır.

Özgür Uysal ne mezunu?

Özgür Uysal eğitim hayatını dolu dolu geçirmiş bir sosyal medya fenomenidir. Özgür Uysal ilkokulda Nurettin Teksan İlköğretim Okulu’nda okumuştur. Varlıklı bir ailede doğmasına rağmen özel okula değil devlet okuluna gitmiştir. Bunun nedeni ise ailesinin her sınıftan insanla tanışabilmesini sağlamak ve okula kendi başına gidip gelmesini kolaylaştırmak olarak açıklamıştır. Daha sonra eğitim hayatına Özel Moda Koleji’nde devam etmiştir. Bu okulda İngilizce eğitimi almış ve dil açısından iyi bir gelişim göstermiştir. Ardından lise eğitimi için Saint Joseph Fransız Koleji’ne devam etmiştir. Bu döneme kadar İstanbul’da yaşayan Özgür Uysal üniversite eğitimi için Ankara’ya taşınmıştır. Üniversite lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Özgür Uysal yüksek lisans mezunudur.

Özgür Uysal eşi

Özgür Uysal evli mi? Özgür Uysal eşi

Özgür Uysal eşi İnci Ogan ile geçtiğimiz aylarda evlenmiştir. Özgür Uysal’ın eşi İnci Ogan’la uzun zamandır devam eden ilişkisi vardır. 21 senedir tanışan çift, 8 yıl süren bir sevgililik döneminin ardından geçtiğimiz aylarda dünya evine girmiştir.

Özgür Uysal’ın ilk okuduğu kitap hangisidir?

Özgür Uysal’ın okuduğu ilk kitap Mustafa Kemal Atatürk’ün eseri Nutuk’tur.

Özgür Uysal mesleği

Özgür Uysal mesleği blog yazarlığı, oyunculuk, dijital içerik üreticiliği olarak özetlenebilir. Eğitim aldığı medya alanında başarılı işlere imza atan Özgür Uysal Gain platformunda yayınlanan Özelden Yürüyenler dizisinde oyunculuğu ile beğeni kazanmıştır.

Özgür Uysal İnce İşler

Özgür Uysal İnce İşler adını verdiği programıyla büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Özgür Uysal İnce İşler programında konuşulmaktan çekinilen ilişkiler, cinsellik gibi konularda konuşmalar yapmaktadır. Aynı zamanda psikoloji ve sosyal psikoloji alanındaki bilgi ve deneyimlerini de dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Özgür Uysal Cosmopolitan ve TV8 gibi televizyon kanallarında uzun yıllar çalışmış bir isim olarak, medya alanında kendini geliştirmiştir. Bu alandaki bilgi birikimini ve tecrübesini Özgür Uysal İnce İşler programı ile göstermiştir. Bu başarılı programla günden güne dinleyici ve takipçi kitlesini arttırmayı başarmıştır.

Özgür Uysal oynadığı diziler

Özgür Uysal ilişkiler, psikoloji, cinsellik, siyaset, mitoloji, tarih gibi konularla ilgilenmesinin yanı sıra oyunculuk da yapmaktadır. Özgür Uysal oynadığı diziler;

 • Özelden Yürüyenler – Gain
Özgür Uysal kimdir

Özgür Uysal hakkında

Kendisinden uzunca bahsettiğimiz Özgür Uysal biyografisi özetlemek gerekirse, başarılı fenomen 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Başarılı kariyeri ve eğitim hayatı ile çevresindekilere ve takipçilerine örnek olmaktadır. Kariyerine ilk olarak çeşitli dergilerde editörlük yaparak ve çeşitli medya kanallarında farklı görevler alarak adım atmıştır. Daha sonrasında psikoloji, sosyoloji, cinsellik, siyaset gibi çeşitli konularda konuşmalar yapmış ve bu konuşmalarıyla büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Başak burcu olan Özgür Uysal, aynı zamanda yoga gibi spor alanlarında da kendisini geliştirmiştir. Özgür Uysal eşi ile birlikte uzun yıllardır güzel bir ilişki sürdürmektedir. Yazımızın devamında sempatik fenomenin sosyal medya hesaplarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bağlantıları bulabilirsiniz.

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.