Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir? Evli mi? Kilosu ve boyu kaç?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) ile tanışmaya hazır mısınız ? Gerçek adıyla Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir? Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kaç yaşında? Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın boyu ve kilosu? Evli mi? Doğum tarihi ne? Hepsi ve daha fazlası için. İşte detaylar...


Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir? Evli mi? Kilosu ve boyu kaç?
Ömer Şanlı (Ağır Mimar)

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) ile tanışmaya hazır mısınız ? Gerçek adıyla Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir? Sizleri Ömer Şanlı (Ağır Mimar) le tanıştırmak istiyoruz. Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kaç yaşında? Hangi üniversiteden mezun? Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın boyu ve kilosu? Doğum tarihi ne? Ömer Şanlı (Ağır Mimar) evli mi?  Hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz... 

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir? Kısaca tanıyalım...

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’yı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’ya kısaca bir göz atalım.

  • Yaşı: 28
  • Burç: Başak
  • Doğum tarihi: 16 Eylül 1993
  • Yaşadığı yer: İzmir

Eğer ki başlıklarımız sizde Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ağır Mimar (Ömer Şanlı) ne demek?

Özel bir anlamı olmadığını belirten Ömer Şanlı (Ağır Mimar) bu adın kilosu ile ilgili olmadığını da belirtmiştir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kilosu

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın kilosu sürekli değişkenlik göstermektedir. Şu an bu konu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) boyu

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın boyu hakkında ne kadar araştırma yapsak da kesin bir bilgiye ulaşamadık.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kaç yaşında?

!6 Eylül 1993 doğumlu başarılı Youtuber 28 yaşındadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) burcu

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) tipik bir Başak burcu erkeğidir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) doğum tarihi

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın doğum tarihi16 Eylül 1993’tür.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) nerede yaşıyor?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) doğup büyüdüğü yer olan İzmir’de yaşamaktadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın memleketi neresidir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) İzmir’de doğup büyümüştür.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hangi takımı tutuyor?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Galatasaray takımını tutmaktadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) evli mi?

Evet. Uzun süredir sevgili olduğu Endüstri Mühendisi olan Gizem Akman ile dünya evine girmiştir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) okul hayatı

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) lise hayatını Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Fakat lise hayatı boyunca rafting, tiyatro ve fotoğrafçılık gibi aktivitelerin yanı sıra bilim, eğitim sosyal hizmetler konularında da çalışmalara, etkinliklere katılmaya özen göstermiştir. Daha sonra Gediz Üniversitesinin Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hangi üniversiteden mezun?

Başarılı Youtuber Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Gediz Üniversitesinden mezun olmuştur.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hangi bölümü okudu? Ne mezunu?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın doğup büyüdüğü ve hala da yaşadığı şehir olan İzmir’de bulunan Gediz Üniversitesinin Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın kilo serüveni

Hayatı boyunca kilosu ile ilgili problem çeken başarılı Youtuber Ömer Şanlı (Ağır Mimar) 9. sınıfa yani lise 1. sınıfa başladığında 118 kilo idi. Bir yıl dersleri işledikleri sınıflardaki sıralara sığmakta zorluk çekmiştir. 10. sınıfta yani lise 2. sınıfta Kick-Boks sporu ile tanıştı ve bu sporu yaparak 15 kilo verdi. 103 kiloya düşmeyi başarmış olan Ömer Şanlı (Ağır Mimar) çok mutluydu. Çünkü artık sıralara sığabilir, alınan pantolonların içine rahatça sığabilir ve belki biraz da şansını zorlarsa güzel kızların gönlünü bile çalabilirdi. Fakat her zamanki gibi bu mutluluğu çok mutlu sürmemiştir. 12. sınıfta yani lise son sınıfta geri 110 kiloya çıkmıştır. Üniversiteye başlayana kadar 7 kilo vermeyi başarmış, üniversiteye 103 kilo başlamıştır. Üniversitede sıkı bir diyet ve spor ile 6 aylık bir sürede 79 kiloya düşmeyi başarmıştır. Bizi şaşırtmayan bir olay yaşanmış ve 3 haftada geri 94 kiloya çıkmıştır. Kısa bir süre sonra da 100 kiloya ulaşmıştır. Aralıklı koşuya başlamış fakat 1 hafta düzenli yapıp diğer 2 hafta proje ödevi yapmaya çalışırken sabahlayıp, sabahlarken de süreli yemek yediği için bunun da fazla etkisini görmemiştir. Şu an kaç kilo olduğu bilinmeyen yakışıklı ve genç Ömer Şanlı (Ağır Mimar) önüne ne konarsa konsun o tabak bitecek mantığı ile hepsini yediği için kilo vermek konusunda sıkıntı yaşamaktadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) ne kadar kazanıyor?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Youtube serüveni

‘Önemli olan başarmak veya başaramamak değil, elinden gelenin en iyisini yapmaktır.’ sloganı ile ünlenen başarılı Youtuber Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Youtube kanalını 5 Şubat 2014 tarihinde açmıştır. Ama ilk videoları bu tarihten öncedir. 2007 yılında arkadaşı ile çektikleri videoları paylaşmıştır. Tanınmaya başlayınca da eski videoları silmiştir. Başlarda oyun videoları çeken yakışıklı ve genç Ömer Şanlı (Ağır Mimar) 6 ay içerisinde sadece 200 aboneye ulaşabilmesi sonucunda bir hata olduğunu düşünmüş ve sonraları Mimarlık, öğrencilik ve eğlence konulu içerikler çekmeye başlamıştır. Bu içerik değişimi sayesinde başarıyı yakalamayı başarmıştır. Son zamanlarda Youtube platformunda çok aktif değildir. Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen platformunda Tasarım Evler adlı bir program sunmaktadır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın telefon numarası

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hayranlarıyla telefon numarasını paylaşmamıştır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) en çok hangi huyunu sevmiyor?

Başarılı sosyal medya fenomeni Ömer Şanlı (Ağır Mimar) inatçılığını, unutkanlığını, dikkatsizliğini, tembelliğini ve en çok da uykuya düşkünlüğünü sevmemektedir. Hatta ‘’74 saat uyumamak mı yoksa 74 saat yemek yememek mi?’’ sorusuna ‘’Uyumadan duramam. Kesinlikle uyku benim zayıf noktam.’’ diye cevap vermiştir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın eşi Gizem Akman hayatının sonuna kadar tek bir yemek yiyebilecek olsa hangi yemeği yerdi?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın eşi Endüstri Mühendisi Gizem Akman hamburgeri çok sevmektedir fakat hayatının sonuna kadar tek yemek yiyebilse hangi yemek olurdu sorusuna köfte diyerek cevap vermiştir.

Gizem Akman eşi Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın en çok hangi huyunu sevmiyor?

Endüstri Mühendisi olan Gizem Akman 2012 yılından beri birlikte olduğu ve yakın tarihte dünya evine girdiği eşi başarılı, enerjik ve samimi Youtuber Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın en çok unutkan olmasını sevmemektedir.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın sosyal medya hesapları

Sizler için yakışıklı, samimi ve eğlenceli Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)'ya aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Instagram

96,1 bin takipçisi bulunan yakışıklı Youtuber aynı zamanda 556 gönderi paylaşmıştır. Videolarınıdan kısa kesitler, günlük hayatında çekindiği fotoğraflar gibi bir çok paylaşım yapan genç fenomen uygulamayı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Twitter

Twitter hesabını da aktif şekilde kullanan Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın 53,5 bin takipçisi vardır. Bu uygulamadaki hesabında genellikle yayınlayacağı videoların haberlerini, gün içerisinde karşısına çıkan ve dikkatini çekmeyi başaran şeyler ile ilgili yorumlarını paylaşmaktadır. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

 Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Youtube

557 bin takipçisi bulunan Ömer Şanlı (Ağır Mimar) daha çok mizah, mimarlık ve öğrencilik ile ilgili içerikler paylaşmaktadır. Uzun süredir video paylaşmamış olan yakışıklı Youtuber 4 ay önce Youtube uygulamasına geri dönmüştür. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Web Sitesi

Henüz açılmamış ve kullanıma sunulmamış olan bu siteyi takipçileri merakla beklemektedir. Adından da anlaşılacağı üzere Mimarlık ile ilgili bir site olacaktır. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın kendi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) Gmail

Daha çok iş birlikleri, mesleği olan mimarlık ile ilgili görüşmeleri yaptığı Gmail hesabıdır. Ulaşmak isterseniz. Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Gmail hesabı [email protected] ‘dır.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Mimarlık hakkında yaptığı bu konuşmayı izlediniz mi?

Sosyal medyanın başarılı ismi Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın Gediz Üniversitesi 2.sınıf öğrencisi iken Mimarlık hakkında yaptığı bu harika ve heyecan dolu konuşmayı, Mimarlık isteyen ve Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’yı sevenlerin mutlaka dinlemenizi öneriyoruz. Size kolaylık olsun diye videoyu buraya bırakıyoruz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın yaptığı maketleri merak ediyor musunuz?

Gediz Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu olan başarılı Youtuber Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın öğrenciyken yaptığı maketlerden birini bizimle paylaşmıştır. Yapım aşamaları oldukça yorucu ve uzun olan bu maketin hazırlanışını izlemek isterseniz diye videoyu bırakıyoruz.

Mimarlık öğrencisi iken Ömer Şanlı (Ağır Mimar)’nın bir günü nasıl mı geçiyordu?

Mimarlık Bölümünün ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat Mimarlık Bölümünde okuyan bir kişinin gününün nasıl geçtiğini biliyor muyuz? Yakışıklı Mimar Ömer Şanlı (Ağır Mimar) bu bölümü okuyacak kişilere, günlerin nasıl geçeceği ile ilgili harika bir video çekmiş. Mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Sizin için videoyu buraya bırakıyoruz. İyi seyirler.