Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

“Niyans” Nihan Çumralıgil kimdir? Niyans boşandı mı?

“Niyans” Nihan Çumralıgil dijital pazarlama içerikleriyle adından söz ettiren bir sosyal medya fenomenidir. Nihan Çumralıgil’ in kocası kim? “Niyans” Nihan Çumralıgil boy kilo bilgileri neler? Bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

“Niyans” Nihan Çumralıgil kimdir? Kısaca tanıyalım…

Nihan Çumralıgil’ i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Nihan Çumralıgil’ e kısaca bir göz atalım.

 • Yaşı: 33
 • Burç: Yay
 • Doğum Tarihi: 1988
 • Yaşadığı Yer: İstanbul
 • Memleketi: Bilinmiyor
 • Medeni hali: Bekar

Eğer ki başlıklarımız sizde “Niyans” Nihan Çumralıgil hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Nihan Çumralıgil

“Niyans” Nihan Çumralıgil kaç yaşında?

“Niyans” Nihan Çumralıgil 33 yaşındadır. Niyans kaç yaşında sorusunun cevabını arayan takipçiler için güzel fenomenin 33 yaşında olduğu bilgisini paylaşabiliriz.

Nihan Çumralıgil’in boyu

“Niyans” Nihan Çumralıgil boyu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Nihan Çumralıgil’in kilosu

Bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Güzel fenomen “Niyans” Nihan Çumralıgil kilosu hakkında bir bilgi paylaştığında yazımızı güncelleyerek size bilgi vereceğiz.

Nihan Çumralıgil’in doğum tarihi

Niyans in Motion adıyla tanınan güzel fenomen, doğum tarihi hakkında bir bilgi paylaşmamıştır. Yalnızca 1988 yılında doğduğu bilinmektedir.

Nihan Çumralıgil’in burcu

Nihan Çumralıgil, Yay burcudur. Nihan Çumralıgil, içtenliği ve yaşama dair iyimser tavırlarından dolayı, özgürlüğüne düşkün olmasından dolayı, bilmedikleri şeyleri keşfetmeyi sevmesinden dolayı burcunun özelliklerini taşımaktadır.

“Niyans” Nihan Çumralıgil’in ailesi

Güzel dijital pazarlama uzmanı Nihan Çumralıgil, kısa süre önce annesini kaybetti. Ardından aynı yıl eşiyle boşandığı öğrenilen Nihan Çumralıgil’in, ailesi hakkında daha fazla bilgi paylaşmamıştır.

Nihan Çumralıgil’in göz rengi nedir?

Nihan Çumralıgil’in gözleri kahverengidir.

Nihan Çumralıgil’in saç rengi

Nihan Çumralıgil’in doğal saç rengi kahverengi tonlarındadır.

“Niyans” Nihan Çumralıgil nerede oturuyor?

“Niyans” Nihan Çumralıgil İstanbul’da yaşamaktadır. Güzel fenomen Niyans boşanma ardından yalnız yaşamaya başlamıştır.

“Niyans” Nihan Çumralıgil ne mezunu?

Nihan Çumralıgil, Boğaziçi Üniversitesi’nde, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünde okumuştur. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezundur.

Nihan Çumralıgil’in mesleği ne?

Niyans in Motion adıyla bilinen Nihan Çumralıgil, dijital pazarlama uzmanıdır. Trendyol, Yemek Sepeti ve pek çok ünlü firmayla birlikte çalışmaktadır.

Nihan Çumralıgil’in kaç kedisi var?

Nihan Çumralıgil’in, Aptüş ve Frida adında bir erkek bir de dişi kedisi vardır. Hayvanları çok seven güzel fenomen, iki kedisi ile birlikte yaşamaktadır.

Nihan Çumralıgil’in en sevdiği kitap?

Nihan Çumralıgil’in en sevdiği kitap Bülbülü Öldürmek- Harper Lee.

Nihan Çumralıgil’in Youtube kanalındaki amacı ne?

Güzel fenomenin Niyans in Motion Youtube hesabını kullanmaktaki amacını “makyaj ve cilt bakımı ürünleri açısından en iyi inceleme kanalı olmak ve videolarının ürün alırken referans olmasını sağlamak” olarak belirtmiştir. Güzel fenomen ve dijital pazarlama uzmanı Nihan Çumralıgil, Youtube kanalında çeşitli incelemeler yapmaktadır.

Nihan Çumralıgil’in hedefi ne?

Nihan Çumralıgil’in, Youtube’daki tek hedefi, en iyi ürün inceleme kanalı olmak ve bir hakkında detaylı ve doğru bilgi arayan kişiler “Nihan ne demiş bu ürünle ilgili” şeklinde düşünülmesini sağlamaktır. Bu hesabını büyütmeye çalışmasındaki asıl amacın bu olduğunu belirtmiştir.

Nihan Çumralıgil, ıssız adaya düşse yanına alacağı 3 şey ne olurdu?

“Niyans” Nihan Çumralıgil, ıssız adaya düşse, yanına, 50 faktörlü güneş kremi, lip balm ve şampuan alacağını belirtmiştir.

Niyans

“Niyans” Nihan Çumralıgil veganlardan nefret mi ediyor?

Vegan kelimesinden ve veganlardan nefret ettiğini dile getiren ünlü Youtuber, bu görüşlerinden de anlaşılacağı üzere vegan olmadığını ifade etmiştir. Vegan olan bireyleri, dünyanın en saldırgan insanları olarak tanımladığını ifade etmiştir. Bu durumda “Niyans” Nihan Çumralıgil vegan tartışmasına neden olmuştur.

Nihan Çumralıgil, hangi konuda racon ifadesini kullandı?

Youtube’ın sevilen fenomenlerinden olan Nihan Çumralıgil, sosyal medyanın popüler bir içerik kategorisi olan soru cevap videolarının raconunu yerine getireceğini söyleyerek adından sıklıkla söz ettirmiştir. Niyans” Nihan Çumralıgil güzel ama sade makyajdan yana olduğunu, yaptığı içeriklere takipçilerinden gelen olumlu yorumlar sayesinde fark etmektedir

Nihan Çumralıgil’in çocuğu var mı?

Nihan Çumralıgil’in çocuğu yoktur. Daha önce evli olan Nihan Çumragil, evliyken de eşiyle beraber ortak kararlarının çocuk istemedikleri yönünde olduğunu dile getirmişti.

“Niyans” Nihan Çumralıgil boşandı mı?

Niyans boşandı mı sorusuyla sık sık araştırma yapan takipçileri için bu haberlerin doğru olduğunu söyleyebiliriz. Niyans ve Burak çifti, evliliklerini sonlandırmıştır. Niyans Burak boşanma sürecinde olduklarına dair herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bir süredir eşiyle olan fotoğraflarını kaldırması ve çiftin birbirini sosyal medyadan takipten çıkması üzerine ortaya çıkan ayrılık iddialarının gerçek olduğu ortaya çıkmıştır. Nihan Güzel, eşinden boşanarak eski soyadı olan Çumralıgil’i kullanmaya başladı.

Niyans in Motion süslü

Niyans in Motion süslü sözlük yazarlarının da üzerinde konuştuğu ve ilgilendiği kanallardan biridir. Özellikle kadın, güzellik ve bakım gibi konularda içerikler üreten Nihan Çumralıgil’in kanalı Niyans in Mwtion süslü sözlük yazarları tarafından da beğenilmiştir.

Niyans in Motion ekşi

Tıpkı Süslü sözlük yazarları gibi, Niyans in Motion ekşi sözlük yazarları tarafından da pek çok yorum almıştır. Nihan Çumralıgil ekşi sözlük yazarları tarafından beğenilen bir fenomen ve dijital pazarlama uzmanıdır.

Niyans Nihan Çumralıgil

“Niyans” Nihan Çumralıgil hakkında

“Niyans” Nihan Çumralıgil kimdir şeklinde sık sık özel hayatı ile ilgili sorular alan ünlü Youtuber, 33 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Kanalının ismi gereği Niyans ya da Niyans in Motion isimleriyle tanınır. Boğaziçi Üniversitesi’nin İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Nihan Çumralıgil, mezun olduktan sonra mesleğini yapmak yerine ağırlıklı olarak online işlerle yani dijital platformlarla ilgilenmiştir. Dijital pazarlama uzmanı olan ünlü Youtuber, Yemek Sepeti, Trendyol ve daha pek çok firma ile uzun yıllar çalışmıştır. Bunların yanı sıra blog yazarlığı da yapan Çumralıgil, çalıştığı ünlü kozmetik firmasının iş sözleşmesine bağlı kalarak blog yazılarında, firma hakkında herhangi bir bilgi vermemektedir. Uzun yıllar online olarak pazarlama sektöründe bulunan Çumralıgil, başka sektörlerde de çalıştığını belirtmiştir. Pek çok firma ve e-ticaret siteleri ile çalışan ünlü Youtuber, Amerikan firmasından, Fransız firmasına geçtiğini, işten nefret ettiğini söyleyerek, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği sosyal medya projesi olan Youtube’a nasıl giriş yaptığını paylaşmıştır. Bu işlerden sıkılması, hayatına dahi olumsuz anlamda etki ettiğini fark ettiğini ve kendisini Youtube gibi daha özel mecralara yöneltmek istediğini ve gerçekleştirdiği içinde çok mutlu olduğunu dile getirmiştir.

Nihan Çumralıgil sosyal medya

Niyans in Motion kullanıcı adıyla tanınan Nihan Çumralıgil’in sosyal medya hesaplarını sizin için derledik. İşte güzel dijital pazarlama uzmanının paylaşımlarına ulaşabileceğiniz sosyal medya hesapları…

Nihan Çumralıgil Instagram

Niyans kimdir sorusuna cevap verdiğimiz bu yazımızda Nihan Çumralıgil’in Instagram hesabına ulaşabileceğiniz linki de buraya bırakıyoruz.

Nihan Çumralıgil Youtube

Nihan Çumralıgil’in, Niyans in Motion adlı Youtube kanalının takipçi sayısı 108 Bindir. Güzel fenomenin Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Nihan Çumralıgil “Niyans” Twitter

Niyans Twitter kullanıcı adıyla bu mecrada da takipçi sayısı giderek artan Nihan Çumralıgil’in Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Niyans boşanıyor mu? Nihan Çumralıgil boşanma duyurusu

Nihan Çumralıgil ve Burak çiftinin boşanma haberleri takipçilerini şaşkınlığa uğratmıştı. İşte Niyans in Motion boşanma sürecine dair merak edilen ayrıntıların bulunduğu Youtube videosu.

Niyans Beaulis makyaj videosu

Niyans Beaulis ürünleriyle tek marka makyaj videosu yayınlamıştır. Takipçileri tarafından beğeniyle izlenen videoya yukarıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.