İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Magazin

Nilay Deniz kimdir? Evli mi? Kaç yaşında?

Nilay Deniz kimdir? Evli mi? Kaç yaşında?
+ - 0

3 yıldır adını Erçin Karabulut ile andığımız Nilay Deniz boşanıyor mu? Sizler için Nilay Deniz hakkında harika bir yazı kaleme aldık. 3 yıllık ilişkiye nazar mı değdi? Peki Nilay Deniz ve Erçin Karabulut neden ayrılıyor? Araştırdık ve cevaplarını bulduk. Hepberaber yazımızı okumaya ne dersiniz?

Nilay Deniz'in oynadığı film setinden bir kare

Nilay Deniz kimdir? Kısaca tanıyalım…

Nilay Deniz’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Nilay Deniz’e önce kısaca bir göz atalım.

 • Yaşı: 28
 • Burcu: Boğa
 • Doğum tarihi: 3 Mayıs 1993
 • Nereli: Aydın
 • Boyu: 1.72
 • Kilosu: 56

Eğer ki başlıklarımız sizde Nilay Deniz hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden Nilay Deniz hakkındaki harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Nilay Deniz kaç yaşında?

1993 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Nilay Deniz’in yaşı 28’dır. 

Nilay Deniz’in burcu

Nilay Deniz’in burcu Boğa’dır. Boğa burcunun güzelliğini taşıdığı konusunda hemfikiriz.

Nilay Deniz’in doğum tarihi 

Boğa burcunun asilliğini üzerinden eksik etmeyen Nilay Deniz’in doğum tarihi 3 Mayıs 1993′ tür.

Nilay Deniz aslen nerelidir?

Nilay Deniz aslen Aydınlıdır.

Nilay Deniz nerede oturuyor?

Nilay Deniz’in İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Nilay Deniz’in boyu

Güzelliği kadar fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken Nilay Deniz’in boyu 1.72’dir. Nilay Deniz Türkiye standartlarına göre gayet iyi sayılmaktadır.

Nilay Deniz’in kilosu

Nilay Deniz’in kilosu 56 kg’dır.

Nilay Deniz’in eğitimi

Babası gibi oyuncu olan Nilay Deniz’in eğitim durumuna dair bir araştırma yapsak da net bir bilgi edinemedik.

Nilay Deniz’in telefon numarası

Son zamanlarda şüphesiz ki Nilay Deniz’in telefon numarası merak konusu olmuştur. Lakin Nilay Deniz telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Nilay Deniz ne kadar kazanıyor?

9 Temmuz 2020 – 24 Ekim 2020 tarihlerinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde başrol olarak rol alan Nilay Deniz, çekilen bölüm başı 35.000 TL aldığını düşünülmektedir.

Nilay Deniz’in kilosu

Nilay Deniz evli mi?

16 yaşında güzellik yarışmasına katılan Nilay Deniz, sıralamaya giremese de Behzat Ç. yapım ekibi tarafından farkedilmiş ve oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Adını duyurduktan sonra bir çok projede yer alan Nilay Deniz, 2017 yılında kendisiyle aynı sektörde Görüntü Yönetmeni olarak çalışan Erçin Karabulut ile evlenmiştir.

Nilay Deniz boşandı mı?

2017 yılında evlenen Nilay Deniz üç yıllık evliliğin ardından Erçin Karabulut ile boşanma kararı almıştır.

Nilay Deniz’in sevgilisi var mı?

Nilay Deniz’in adı boşandığından beri herhangi biriyle anılmamış ve yaptığımız araştırmalara göre şuan bir sevgilisi bulunmamaktadır. 

Nilay Deniz tek kardeş mi?

Evet Nilay Deniz tek kardeştir.

Nilay Deniz’in babası kimdir?

Kendisi gibi oyuncu olduğu bilinen Nilay Deniz’in babası, annesiyle daha Nilay Deniz küçük iken boşanmışlar ve yurtdışına taşınmıştır.

Nilay Deniz’in annesi kimdir?

Ailesi boşandığından beri annesiyle büyüyen Nilay Deniz, annesinin isteğiyle de olsa oyunculuğa başlamış ve ilerleyen zamanlarda büyük keyif alarak başarılı işlere imza atmıştır. Onu büyüten ve bu şekilde destekleyen annesine, bizi Nilay Deniz ile tanıştırdığı için teşekkür ederiz.

Nilay Deniz ve eski eşi Erçin Karabulut

Nilay Deniz’in oynadığı dizi ve filmler

16 yaşında girmiş olduğu bir güzellik yarışması sonrası Behzat Ç yönetmeni tarafından keşfedilen Nilay Deniz oyunculuk hayatına Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Rüya karakterine hayat vererek başlamıştır.

Daha sonra 2011 senesinde Hayata Beş Kala Selma karakterine hayat vermiştir. Başrollerine İhsan Sanıvar, Tuna Orhan, Dilhan Aras, Servet Pandur, Zeynep Yasa, Cansın Asarlı, Haluk Cömert, Serpil Gül’ün yer aldığı dizi bir hayli sevilmiştir.

Yorgancı İshak karakteriyle karşımıza gelen Zafer Algöz ile aynı dizide yer alan Nillay Deniz Mor Menekşeler Cevriye karakterine hayat vermiştir. Dizi hakkında pek bilgi bulunmasa da sevenleri tarafından zevkle izlendiğini dile getirebiliriz.

Mor Menekşeler dizisinden sonra 20 Dakika dizisine konuk oyuncu olarak katılan Nilay Deniz, diziden bir hayli keyif aldığını dile getirmiştir. Nilay Deniz’in takipçileri ise 20 Dakika dizisinde Nilay’ı görmekten gurur duyduklarını söylemişlerdir.

Bir zamanlar gençler tarafından bir hayli merakla izlenen Güneşi Beklerken dizisinin Begüm Varol’unun Nilay Deniz olduğunu söylesek bize inanır mıydınız? Hande Erçel, İsmail Ege Şaşmaz ve Tolga Sarıtaş işe birlikte oynayan Nihal Deniz’in performansı sevenleri tarafından bir hayli beğenilmiştir.

4. bölümde henüz final yapmadan ekranlardan ayrılan Ah Neriman dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Nilay Deniz; Zeynep Tuğçe Bayat ve Perran Kutman ile birlikte başrol paylaşan isimlerden ollmuştur.

Nilay Deniz’in oynadığı bir diğer karakter ise Aşk Yeniden dizisinin Selin Şekercizade’si olmuştur. Özge Özpirinçci ve Buğra Ulusoy’un başrollerini paylaştığı dizi 59. bölüm ile 14 Haziran 2016 tarihinde final vermiştir.

2017 senesinde Dayan Yüreğim Seyan karakterine hayat veren oyuncu Nilay Deniz başarılı performansını Seyan karakterinde yanstmayı da ihmal etmemiştir.

Ateşböceği dizisinin Aslı Eğimez’i karakterinede hayat veren Nilay Deniz; Umur Yiğit Vanlı (Hakan Şeker) ve Belma Canciğer (Handan Pars) ile birlikte rol almıştır. 25 Ekim 2017 tarihinde final veren dizi bir hayli beklenen son ile bitmiştir.

Nilay Deniz’in Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin Çetin karakterine hayat verdiğini biliyor muydunuz?

Peki ya Nilay Deniz’in Kahraman Babam dizisinde Yonca karakterine hayat verdiğini biliyor muydunuz?

Nilay Deniz’in Kalk Gidelim Nehir Demir (Zeytin) karakterine hayat verdiğini biliyor muydunuz?

Nilay Deniz’in şuan hangi dizide oynamaktadır?

Nilay Deniz şuan Kahraman Babam adlı dizide Yonca karakterini canlandırmaktadır.

Nilay Deniz Kahraman Babam adlı dizide hangi oyuncularla oynamaktadır?

 • Görkem Sevindik
 • Ebrar Alya Demirbilek
 • Ushan Çakır
 • Tuğçe Altuğ
 • Toprak Sağlam
 • Fatih Al
 • Deniz Hamzaoğlu
 • Aslı Orcan
 • Timur Ölkebaş
Nilay Deniz’in çocuğu var mı?

Nilay Deniz’in çocuğu var mı?

3 yıllık bir evliliği olan Nilay Deniz’in bir çocuğu bulunmamaktadır.

Nilay Deniz’in evi nerede?

Nilay Deniz’in evinin İstanbul’ da olduğu düşünülmektedir.

Nilay Deniz’in gerçek adı

Nilay Deniz’in gerçek adının Kıymet Nilay Deniz olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda da 2011 yılında Mor Menekşeler dizisinde rol arkadaşı olan Zafer Algöz, Shakespeare’in oyunundan esinlenerek Nilay Deniz’e Cordelia lakabını takmıştır. Nilay Deniz de o zamandan beri twitterda bu ismi kullanmaktadır.

Nilay Deniz hangi liseden mezun?

Sizler için Nilay Deniz’in hangi liseden mezun olduğunu araştırdık, lakin elle tutulur bir bilgiye ulaşamadık.

Nilay Deniz nasıl ünlü oldu?

Güzellik yarışmasına katılan Nilay Deniz, Behzat Ç. ekibi tarafından keşfedilerek Rüya rolüyle oyunculuk dünyasına adım atmış ve performansıyla beğenilen Nilay Deniz daha sonra bir çok dizide oynamıştır. Popülerliğinin arttığı ve sokakta yürürken bile durdurulmasına neden olan yapım ise 2015 yılında yayınlanan ve herkes tarafından çok sevilen Aşk Yeniden isimli dizidir.

Nilay Deniz’in babası ne zaman öldü?

Nilay Deniz’in babasının öldüğüne dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Nilay Deniz Türk mü?

Nilay Deniz’in Türk olduğu bilinmektedir.

Nilay Deniz’in evcil hayvanı var mıdır?

Nilay Deniz’in Alex, Bella ve Cash isimli üç tane köpeği olduğu bilinmektedir. 

Nilay Deniz Onur Seyit Yaran sevgili mi?

Nilay Deniz ve Onur Seyit Yaran‘ın beraber başrol oynadıkları TRT dizisi Kalk Gidelim ile birlikte anılmaya başlanmıştır. Nilay Deniz ve Onur Seyit Yaran’ın eskiden veyahut şimdi sevgili olduklarına dair herhangi bir bilgi yoktur.

Nilay Deniz’in mesleği nedir?

Daha önce modellik de yapan Nilay Deniz’in mesleği oyunculuktur.

Nilay Deniz’in oynadığı Kahraman Babam hangi kanalda?

Nilay Deniz’in şuan başrol olarak rol aldığı Kahraman Babam adlı dizi, 14 haziran pazartesi akşamından itibaren 20.00’da Show TV de izleyicinin karşısına çıkmaya başlamıştır.

Nilay Deniz’in sosyal medya hesapları

Nilay Deniz kimdir? Evli mi? Kaç yaşında? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Nilay Deniz’in kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Nilay Deniz’e ulaşım sağlayabilirsiniz

Nilay Deniz Instagram

1.1 milyon takipçisiyle instagram platformunda yer alan Nilay Deniz’in hesabına baktığımızda sık sık fotoğraf ve hikaye paylaştığını görüyor ve güzelliğini birazcık kıskanmadan edemiyoruz. Siz de Nilay Deniz’in Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Nilay Deniz’in güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Nilay Deniz Twitter

Nilay Deniz’in Instagram platformunun yanı sıra Twitter platformunda da yerini almıştır. 54.5 bin takipçiye sahip Nilay Deniz, Twitter hesabında farklı ruh hallerini ve kişisel görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır. Siz de Nilay Deniz’in fikirlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz. 

Nilay Deniz’in Düğünü

Nilay Deniz’in ne kadar güzel bir gelin olduğunu görmüş müydünüz? 2017 yılında yaptığı evliliğinden kısa bir video..

Nilay Deniz Onedio

Nilay Deniz katıldığı programda kendisine sorulan soruları cevaplıyor..

Nilay Deniz Röportaj

Nilay Deniz’in pandemi döneminde Hürriyet gazetesi ile yaptığı online röportajı izlemiş miydiniz?

Nilay Deniz Kalk Gidelim

Çekimleri Muğla Yeşilyurt’ta çekilen Kalk Gidelim dizisi 31 Aralık 2020 tarihinde 135. bölümü ile final vermiştir. 

Nilay Deniz Pantene Altın Kelebek

Bensu Soral, Hande Erçel ve Nilay Deniz’in birlikte Pantene Altın Kelebek ödülü aldığını biliyor muydunuz?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap