Haberler

Nez Demir’in sevgilisi kim? Nez Demir’in sevgilisi hangi futbolcu?

Nez Demir'in sevgilisi sır gibi saklanma kervanına dahil olan isimler arasında. İkiliden henüz bir açıklama gelmese de Nez Demir'in sevgilisinin yakışıklı bir futbolcu olduğu biliniyor. Nez Demir'in sevgilisi kim? Detaylar haberimizde...

35 yaşındaki genç sosyal medya fenomeni güzelliği ve başarısı ile gözler önünden ayrılmamaya devam ediyor. Uzun zamandır ilişkisi olduğu bilinen Nez Demir’in sevgilisi bir hayli merak konusu oldu. ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.’ sözünde Nez Demir acaba hangi erkeği başarıya götürdü? Detaylar haberimizde.

Nez Demir'in sevgilisi kim? Nez Demir'in sevgilisi hangi  futbolcu?

Nez Demir’in sevgilisi hangi futbolcu?

Rizeli sosyal medya fenomeni Nez Demir, bir zamanlar Dilan Polat ile kavgası ile magazinden düşmedi. Daha sonra güzellik merkezi açarak tüm Türkiye’de kendi başarısını gösterdi. Bununla birlikte uzun zamandır sır gibi sakladığı sevgilisini magazinler sonunda yakaladı. Henüz adını kendisi paylaşmayan Nez Demir’in sevgilisinin 32 yaşındaki futbolcu Doğan Can Otman’dır. 

Doğan Can Otman Pendikspor takımında defansta oynamaktadır. 2021 yılında girdiği Pendikspor ile sözleşmesi 2023 yılında bitecektir.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.