Nez Alin Yağcı kimdir? Boyu ve kilosu kaç?
Magazin

Nez Alin Yağcı kimdir? Boyu ve kilosu kaç?

Birçok insanın kilo vermesine yardımcı olup, aynı zamanda forma sokmayı başaran Nez Alin Yağcı, aynı zamanda Instagram hesabından insanlara motivasyon videoları çekmektedir. Özgüvenin ve sempatikliğin bir arada buluştuğu pilates eğitmenin adını henüz yakışıklı bir erkekle anamadık. Nez Alin Yağcı kimdir? Boyu ve kilosu kaç?

Nez Alin Yağcı kimdir?

Nez Alin Yağcı kimdir? Kısaca tanıyalım…

İnternette paylaştığı fotoğraflar ve egzersiz videoları ile fenomenler listesine adını altın harflerle yazdıran Nez Alin Yağcı, aynı zamanda online olarak kilo vermenize yardımcı olmaktadır. 

  • Yaşı: 29
  • Burcu: Boğa
  • Doğum tarihi: 1 Ocak 1992
  • Nereli: İstanbul
  • Boyu: 1.65
  • Kilosu: 52

Danışanları ile yakından ilgilendiği ve birçok olumlu geri dönüş alarak fenomenliğine fenomenlik katan Nez Alin Yağcı’ya daha detaylı göz atmaya ne dersiniz?

Nez Alin Yağcı kaç yaşında?

Online dersler vererek insanlara ayda 7 kilo verdirmeyi başaran Nez Alin Yağcı, genç ve dinamik duruşuyla takipçilerine yaşını bir hayli merak ettirdi. Biz yazımızı yazdığımızda Nez Alin Yağcı 29 yaşındadır.

Nez Alin Yağcı burcu

29 yaşındaki Nez Alin Yağcı, enerjisi ile Instagram platformunda hatrı sayılır bir kitleye ulaşmayı başardı. Takipçileri Boğa kadını olan Nez Alin Yağcı’nın bitmeyen enerjisinin burcu ile alakalı olabileceğini düşünmektedirler.

Nez Alin Yağcı doğum tarihi 

Nez Alin Yağcı’nın 1 Ocak 1992 tarihinde doğduğu bilinmektedir.

Nez Alin Yağcı aslen nerelidir?

İstanbul da doğup büyüdüğünü dile getiren genç antrenör Nez Alin Yağcı’nın aslen nereli olduğu hakkında internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Nez Alin Yağcı nerede oturuyor?

Genç antrenöürün İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Nez Alin Yağcı boyu

Çektiği antrenman videoları ile fiziği bir hayli konuşulan Nez Alin Yağcı’nın boyu merak konusu oldu. Adeta mankenleri aratmayan fiziğe sahip olan Nez Alin Yağcı 1.65 boyundadır.

Nez Alin Yağcı kilosu

1.65 boyundaki genç antrenörün kilosu 52’dir.

Nez Alin Yağcı eğitimi

Pilates eğitmenliği yapan Nez Alin Yağcı, lise hayatını İstanbul Küçükyalı Meslek Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra üniversitesini Ege Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde tamamladı.

Nez Alin Yağcı telefon numarası

Online antrenörlük deneyimini Instagram platformuna da taşıyan ve ders alanlar ile bir hayli yakından ilgilenen Nez Alin Yağcı, telefon numarasını sosyal medyada paylaşmamıştır. Lakin [email protected] ve Instgram mesajlar kategorisinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nez Alin Yağcı ne kadar kazanıyor?

Instagram fenomenlerine çektiği videolarla adını altın harflerle yazdıran Nez Alin Yağcı, aynı zamanda pilates eğitmenliği yaptığını dile getirmiştir. Google platformu üzerinde Nez Alin Yağcı’nın ne kadar kazandığı bir hayli araştırıldığı görülmüştür. Lakin Nez Alin Yağcı bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. 

Nez Alin Yağcı’nın kullandığı sosyal medya hesapları

Nez Alin Yağcı kimdir? Boyu ve kilosu kaç? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Nez Alin Yağcı’nın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Nez Alin Yağcı’nın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz

Nez Alin Yağcı Instagram 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!