Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Kasım’da neler oldu? Kayıp Muhammet Bahçeci nerede? Mehmet Karahan nereye gömüldü?
Gündem

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Kasım’da neler oldu? Kayıp Muhammet Bahçeci nerede? Mehmet Karahan nereye gömüldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 15 Kasım 2021 tarihli haftanın ilk programında yine ülke gündemini meşgul eden çarpıcı konularla ekrana geldi. Kayıp kişilerin bulunduğu, çözülemeyen cinayetlerin konu alındığı ATV ekranlarının en fazla izlenilen ve merakla beklenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün neler oldu? DJ Gezgin lakaplı radyocu Mehmet Karahan cinayetinde çember daralıyor, Mehmet Karahan’ın cesedi zeytinlikte mi gömülü? Şüpheli şekilde kaybolan üç çocuk babası Muhammet Bahçeci cinayete mi kurban gitti? Günlerdir haber alınamayan ve hiçbir iz bulunamayan 2,5 yaşındaki küçük Müslüme bulundu mu?

Müge Anlı Türkiye’nin her yerinden ihtiyacı olan tüm izleyicilerine akülü ve tekerlekli sandalye göndermeye devam ediyor. Başaltmış olduğu kampanya ile ülkenin dört bir köşesinde mağgur olan seyircilerine umut ışığı olan gazeteci Müge Anlı bugünde İstanbul’da ailelerin yüzünü güldürdü. İstanbul’un çeşitli semtlerinde yaşayan birçok kişi Müge Anlı’nın gönderdiği akülü ve tekerlekli sandalyeler sayesinde rahatça evlerinden çıkabilecek.

Neslihan Batur’un katil zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi

9 Kasım günü ortadan kaybolan Neslihan Batur’u çok seviyorum diyerek kendi işyerinde boğarak öldüren katil zanlısı sevgili Habip Başar Müge Anlı’nın yayınına katıldıktan sonra ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı ve kasten öldürme suçu ile tutuklanarak Maltepe cezaevine gönderildi. 1,5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Habip Başar’ın evlilik teklifini reddeden iki çocuk annesi Neslihan Batur, boğularak öldürüldü ve fabrikanın bahçesinde bulunan kuyuya atıldı. Pişman olduğunu söyleyen katil zanlısı, cesedi kuyuya atmadan önce Neslihan batur’a hediye ettiği altın kolyeyide çıkarıp aldığı ifadesini verdi.

Gaziantep’te bağ evi cinayeti: Mehmet Muharrem Elbay

Üç kardeşin bağ evi için işledikleri iddia edilen cinayetin duruşması devam ediyor. Zeynep ergül ve abisi mahkemede hakim karşısında susmakta ısrar ediyorlar. 3 yıldır çözülemeyen cinayet, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınmasının ardından çözülmüş ve katil zanlısı kardeşler tutuklanmıştı. 5 tutuklu sanığın yargılandığı duruşmada sanıkların tutukluluklarının devamına karar verildi. Müge Anlı ile Tatlı sert programının kayıtlarının incelenmesi kararı alınan mahkemede, Zeynep Ergül hasta olduğunu suçu kabul etmediğini belirterek beraatini talep etti.

Mersin'de kaybolan yörük kızı Müslüme nerede

6 gündür kayıp olan yörük kızı Müslüme nerede?

Mersin Gülnar’da çadırın önünde bisiklet binerken ortadan kaybolan 2,5 yaşındaki küçük Müslüme günlerdir bulunamıyor. Arama kurtarma ekipleri ve sivil halkın minik kızı bulmak için seferber olmasına rağmen hiçbir ize rastlanılamayan Müslüme’nin hayatından endişe ediliyor. Tüm bölge ve çevresi yetkili ekipler tarafından didik didik aranmasına rağmen bulunamayan küçük Müslüme kaçırıldı mı?

Havadan ve karadan arama çalışmaları devam eden Müslüme’den halen bir haber alınamadı. Her ihtimalin göze alındığı arama çalışmalarında komando ekipleri, AKUT, izciler, insansız hava araçları, iki uçak ve kadavra köpeğide yer alıyor. Arama çalışmalarında karşılaşılan taşın üzerinde bulunan kan Müslüme’ye mi ait? Tüm aile fertlerinden alınan kan örneği Ankara’ya incelenmek üzere gönderildi. Küçük kızın kaçırılmış olma şüphesi arttı. 10 kasım gününden beri kayıp olan yörük kızı Müslüme’nin annesi ile yapılan röportajda, kıznın kaybolduğunu fark eder etmez her yeri aradığını, çadıra yaklaşık 300 metre uzaklıkta olan toprak yolda Müslüme’nin ayak izlerini gördüğünü söyleyen acılı anne çocuğunun kaçırıldığından şüphelendiğini söyledi.

Küçük yörük kızı Müslüme kaçırıldı mı?

Kayıp kızın abileri ve babası da arama çalışmalarına katılıyor, Müslüme kaybolduğunda hayvanlarına baktıklarını belirten baba, obaya geldikleri ilk gün bu olayın gerçekleştiğini söyledi. Müge Anlı ile tatlı sert ekibi olay yerinde yapılan incelemelere katıldı ve Müslüme’ye ait olduğu düşünülen ayak izleri ekrana getirildi. Oldukça engebeli olan toprak yolda küçük kızdan ufak bir iz aranmasına rağmen arama çalışmaları sonuçsuz kaldı. Kayıp kızın ailesi, düşmanları olmadığını fakat birkaç yıl önce ablalarının kaçırıldığını ifade etti. Olay yerine çok yakın bir mesafede, oldukça kalabalık olan bir şantiye olduğu öğrenildiğinde Müge Anlı’nın ekibi araçla o adrese doğru yöneldi. Toprak yolun ardından asfalt ve işlek bir yol olduğunun görülmesinin ardından şantiyeye giden yolun oldukça virajlı ve 4-5 km uzunluğunda olduğu belirlendi. 

Mehmet Karahan nereye gömüldü

Mehmet Karahan cinayetinde son dakika gelişmesi

DJ Gezgin cinayetinde çember iyice daralıyor. Mehmet karahan olayının kilit ismi olan abla Fatma Karadağ’ın gözlerinin önünde ölüme terk edilen ve 4 yıldır cesedine ulaşılamayan Mehmet Karahan, zeytinliğe mi gömüldü? Günlerdir Müge anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan cinayetin perde arkasında olan abla Fatma Karadağ çelişkili ifadeler vermeye devam ederken, Müge Anlı’ya ihbar telefonları gelmeye devam ediyor. 

Mehmet Karahan üzüm bağına mı, zeytinliğe mi, ormana mı gömüldü?

Radyocu Mehmet Karahan’ın darp edilerek öldürülmesinin ardından ortadan kaybolan cesedinin nereye gömüldüğü konusu gizemini koruyor. Mehmet Karahan’ı ablası Fatma Karadağ ve sevgilisi Cemal Duman mı öldürdü? Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bir kez daha stüdyo konuğu olarak katılan Fatma Karadağ ve Muammer Özgüvenç arasında yaşanan tartışma sonucu ortaya atılan iddia: bu bir kıskançlık cinayeti miydi?

Mehmet Karahan’ın cesedinin zeytinlikte gömülü olduğuna dair gelen ihbarlardan sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi, Manisa Turgutlu’da yakınında öğrenci yurdu olan bir zeytinlik buluş ve çevresini incelemişti. Hakkındaki iddiaların hepsini inkar eden Fatma Karadağ’ın tavırları Müge Anlı’nın gergin dakikalar yaşamasına neden oldu. Telefonla canlı yayına bağlanan ve daha önceden cesedin zeytinlikte gömülü olduğu ihbarında bulunan Fatma Karadağ’ın hastane arkadaşı Aysun hanım, abla Fatma Karadağ’ın net bir şekilde cesedin oraya gömüldüğünü söylediğini ifade etti. 

Fatma Karadağ:”Ormana bakınca üzülüyorum”

Arkadaşı Aysun hanıma “ormana bakınca üzülüyorum” diye anlatan Fatma Karadağ, daha sonradan bu sözlerinin çarpıtıldığını, kardeşi Mehmet Karahan’ı nereye gömdüklerini bilmediğini ile igili ısrar etti. Damat Muammer Özgüvenç’in annesi ve Fatma Karadağ’ın dünürü olan Sevgi Özgüvenç telefonla canlı yayına bağlanarak, Fatma Karadağ’ın ses kaydı bulunduğunu ve emniyet güçlerine teslim edildiğini belirtti.

Eski komşu Ali Coşkun neler anlattı?

Fatma karadağ’ın eski komşusu Ali Coşkun’dan şaşırtıcı iddialar. Bir başka komşuları olan Ayfer isimli kişiye Fatma Karadağ’ın cinayetle ilgili her şeyi anlattığını ve cesedin nereye gömüldüğünü bildiğini söyledi. “Komşum cenazeyi evde görmüş” diye belirten Ali Coşkun, cinayeti öğrenen kişilerin Fatma Karadağ’ın sevgilisi tarafından tehdit edildiğini anlattı. Mehmet karahan cinayeti ile ilgili diğer gelişmeler yarın canlı olarak yayınlanacak Müge anlı ile Tatlı Sert programında tartışılmaya devam edecek. 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!