Takip ettikçe puan kazandıran Mono App Cemre.com’u listeledi!

Cemre.com platformu olarak Mono App’teyiz! Mono App Cemre.com’u Güzellik, Moda, Magazin ve Haberler kategorilerinde ayrı ayrı listeledi. Artık web sitemizde yayınladığımız en güncel haber ve içeriklerimize Mono App üzerinden de ulaşabilirsiniz.


Takip ettikçe puan kazandıran Mono App Cemre.com’u listeledi!
Takip ettikçe puan kazandıran Mono App Cemre.com’u listeledi!

Mono uygulaması, anlık olarak takip ettiğiniz yayıncıların içerik ve haberlerine ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Mono uygulaması aracılığı ile anlık olarak içeriklerini takip edebileceğiniz platformlardan biri de Cemre.com oldu. MonoPuan kazanabildiğiniz ve bu puanları harcayabildiğiniz uygulamada, Cemre.com’u 3 ayrı kategoriden takip edebilirsiniz.

Cemre.com artık Mono uygulamasının Güzellik, Moda, Magazin ve Haberler kategorilerinde yerini aldı. Platformumuzda yayınladığımız haber ve içeriklerimizi bu uygulama üzerinden takip edebilir ve takip ettikçe çeşitli projelere destek olabilir, MonoPuan kazanarak farklı şekillerde puanlarınızı harcayabilirsiniz. Google Play Store ve AppStore aracılığı ile bu sevilen uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

Mono App nedir? Ne işe yarar?

Mono App, Kurumsal müşterileri için kendilerini takip eden ziyaretçilerine ticari iletişim izni olmaksızın mesaj gönderebilme imkanı sunuyor. Üstelik SMS ücretini GSM operatörleri yerine, kendilerini takip eden ziyaretçilerine ödüyor.

Mono Haber Uygulaması, Apple Store, Play Store ve Huawei App Gallery sistemlerinden indirilebilir. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak isterseniz resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mono Uygulamasını indirmek ve bilgi almak için:

Mono App - Tıkla indir