Haberler

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin formunu nasıl koruduğunu açıkladı!

CNN Türk'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programına katılan Şevval Şahin, 'Atatürk, İstiklal Marşı, Türkiye kaç bölge? ve Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz? sorularına cevap veremeyince gündemde alay konusu oldu. Daha sonra eski sevgilisi ile yaşadığı bir olay ile gündeme geldi.

24 Eylül’de gerçekleştirilen Miss Turkey 2018 yarışmasında 20 finalistin arasında 1. seçilen Şevval Şahin, formunu nasıl koruduğunu meraklı takipçileri ile paylaştı. En son magazin gündemine Kerem Kamışlı ile yemek yerken geldi. Daha sonra Şevval Şahin’in eski sevgilisi olan Yiğit Marcus Aral, Kerem Kamışlı’yı denize atması ile gündeme bomba gibi düştü. Olaydan sonra adını daha fazla duyurmayı başaran Şevval Şahin, takipçilerinin en merak ettiği soruya nihayet yanıt getirdi.

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin formunu nasıl koruyor?

”Bir sporcu gibi yaşıyorum. Çok disiplinli ve programlı!”

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, iyi bir model olmak için bir sporcu gibi programlı yaşadığını ifade etti. Şevval Şahin: ”En iyi olma çabası beni zaman zaman çok zorladı. Yetersiz kalma hissi mental olarak yoruyor insanı. Bir sporcu gibi yaşıyorum. Çok disiplinli ve programlı.” sözlerinde bulundu. Bakanları bir kez daha kendisine baktıran 1.82 boyundaki model, kusursuz fiziği ile birçok mankene taş çıkarıyor.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.