Miss Best Body seçilen Nevide Çiçek'in gizemli sevgilisi kim?

Geçtiğimiz günlerde Miss Turism Turkey 2021 yarışmasında Miss Best Body seçilerek gündeme gelen güzeller güzeli Nevide Çiçek'in gizemli sevgilisi kim? Instagram canlı yayını ve hikayesinde yaptığı samimi açıklamalar, Nevide Çiçek'in hayatındaki şanslı kişinin kim olduğu hakkında hepimizi meraklandırdı.


Miss Turism Turkey yarışmasında Miss Best Body kraliçesi seçilmesiyle daha yakından tanıdığımız Nevide Çiçek, güzelliğiyle ve samimiyetiyle dillerden düşmüyor. Şimdilerde hayatında biri olduğunu öğrendiğimiz Nevide Çiçek gizemli sevgilisi hakkında yaptığı açıklamalarla adından bir kez daha söz ettirdi.

Nevide Çiçek kişisel Instagram hesabından açtığı canlı yayında takipçilerinden gelen "Sevgilin var mı?" sorusuna "Evet, konuştuğum biri var ama şu an kim olduğunu söylemek istemiyorum." diyerek yanıt verdi. Verdiği bu cevap üzerine takipçilerinden merak dolu sorular alan Miss Best Body kraliçesi Nevide Çiçek Instagram hikayesinde şunları söyledi;

"Arkadaşlar canlı yayında da size söylemiştim, konuştuğum biri evet var. Ama kim olduğunu size şu an söylemek istemiyorum. Çünkü bazı şeyler için daha çok erken."