Merve Serap Uçak evleniyor!

Giyim tarzıyla hayranlarının dikkatini üzerine çeken Merve Serap evleniyor mu? Takipçilerine sıkça Doğa bekçi ile değil, sevgi ile korunur mesajını veren Merve Serap kimle evleniyor? Merve Serap ve nişanlısı hakkında detaylar...


Merve Serap Uçak evleniyor!
Merve Serap Uçak

Tesettür giyimde adeta çığır açan ve modaya öncülük eden manken Merve Serap, Bülent Ecevit Üniversitesi'nde Sosyoloji bölümü eğitimini tamamladıktan sonra Instagram'ın seçkin fenomenleri içerisine girmeyi başarmış kişidir. 2020'nin tek güzel yanı sensin. 2021 hepimize sağlık,huzur, özgürlük getirsin inşallah mesajını düştüğü nişanlısıyla fotoğrafının ardından, 3 yıldır birlikte oldukları bilinen nişanlısı Ufuk ile 22 Temmuz 2020'de nikah masasına oturmuştur. Ancak düğünü olmayan güzel fenomen ve eşi 28 Temmuz 2021'de düğün kararı almıştır.

Merve Serap Uçak evleniyor mu?

Merve Serap Uçak evleniyor mu?

26 Temmuz günü Instagram storyleri üzerinden 'Düğün öncesi minik bir sohbet edelim'' başlığı altında açmış olduğu soru-cevap üzerine hayranlarının Merve Serap evli değil miydi? Merve Serap evleniyor mu? Soruları akıllara gelmiştir. Mutluluk verici haberi Instagram hikayelerinde paylaşan çiftimize mutluluklar diliyoruz ve 28 Temmuz'da düğünlerini yapacakları haberini sizlerle paylaşmaktayız.