Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Meriç Köse kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Meriç Köse ile tanışmaya ne dersiniz? Meriç Köse kimdir? Peki ya Meriç Köse kaç yaşında? Sizler için Meriç Köse hakkında harika bir röportaj yaptık. Meriç Köse’nin boyu ve kilosu ne? Sizleri en baştan Meriç Köse ile tanıştıralım. Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar…

Meriç Köse kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Meriç Köse kimdir? Kısaca tanıyalım…

Meriç Köse’nin daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Meriç Köse’ye önce kısaca bir göz atalım.

 • Yaşı: 21
 • Burcu: Kova
 • Doğum tarihi: 29 Ocak 2000
 • Nereli: Rize
 • Yaşadığı yer: Rize
 • Boyu: 1.73
 • Kilosu: 70
 • Tuttuğu takım: Takım tutmamaktadır.

Eğer ki başlıklarımız sizde Meriç Köse hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden Meriç Köse hakkındaki harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Meriç Köse kaç yaşında?

Meriç Köse 21 yaşındadır.

Burcunuz nedir?

Burcum Kova.

Doğum tarihiniz nedir?

29 Ocak 2000 doğumluyum.

Aslen nerelisiniz?

Rizeli’yim.

Nerede oturuyorsunuz?

Rize de oturuyorum.

Boyunuz kaç?

1.73 boyundayım.

Kilonuz kaç?

70 kiloyum.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Takım tutmuyorum.

Meriç Köse kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Bize eğitiminiz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Rize’de Güneysu Yavuz Selim Anadolu lisesini okul 1.liği ile bitirdikten sonra 2018 senesinde Samsun 19 Mayıs Üniversitesin’de Sağlık Yönetimi bölümünde eğitime başladım. Hala daha okuyorum. Şu an 3. sınıfım.

Meriç Köse telefon numarası

Meriç Köse telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Meriç Köse ne kadar kazanıyor?

Meriç Köse ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır

Kaç kardeşsiniz?

3 kardeşiz. En büyük benim.

Peki video çekmeye nasıl başladınız? Video çekmek isteyen ve sizin gibi başarılı olmak isteyenlere ne tavsiye verirsiniz?

Video çekmeye arkadaşlarımın beni TikTok’ta gir zorlamasıyla başladı.

Sevgiliniz var mı? Yok ise bize aklınızdaki insanı tarif eder misiniz?

Yok. Aslında aşka olan inancım yok pek. Aşk tek taraflıdır bana göre. Ama illede aşık olacagım tip diye sorarsan şöyle kaşı gözü tabiki fiziği güzel olucak ama kalbi önemli. Benim gibi içten samimi sempatik ve saf olursa yüreği güzel olursa gözleri parlak, anlı ak olursa, cesaretli, özgüvenli olursa işte tam aşık olacağım insandır o zaman.

Mükremin ile nasıl tanıştınız?

Mükremin ile sosyal medya üzerinden tanıştık. Kader arkadaşım diyebiliriz.

Şiddet olayından bize biraz bahseder misiniz?

Rize de sürekli tehdit alıyordum. Zaten videolarımca Çaykur Rizespor formasını giyip Çaykur Rizespor’u temsil ediyordum, aslında reklam ediyordum. Herhangi bir şekilde küçük düşürmüyordum. Birde Rize meydanında insanların gazına gelip video çektim. İnsanlara seslendim ”Neredesiniz, beni tehdit edenler?” şeklinde. Rize meydanda takip edildim. Dolaşırken, içerik çekmek için taksiye bindim. Manzaralı yüksek bir yer var burada, Şahin Tepesi. Oraya çıktık. Bizi takip edenler gelmiş arkamızdan ve bizi durdurdular. Birinin elinde bıçak, birinin elinde telefon üzerimize saldırdılar. İşte sonra biz polisi arayınca kaçtılar. Darp anını kendileri kayıt aldı.

Meriç Köse sosyal medya hesapları

Sizler için Meriç Köse’nin kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Meriç Köse’ye aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Şimdi hep beraber Meriç Köse’nin hesaplarına göz atalım.

Meriç Köse Instagram

Meriç Köse kısa videolarını ve şahsi fotoğraflarını Instagram platformu üzerinden takipçileri ile paylaşıyor.Meriç Köse’nin 64 bin takipçili Instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Meriç Köse YouTube

Meriç Köse 1.62 bin aboneli YouTube kanalında ” YOUTUBE BEN GELDİM SAÇIMA ŞEKİL VERDİM MAKYAJ YAPIP DIŞARI ÇIKMAK İÇİN HAZIRLANDIM ATAKUM VLOG, ŞEHR-i İSTANBUL VLOGUM-MERİÇ KÖSE-, RİZE-ÇAYELİ HAREMTEPE ÇEÇEVA ÇAYLUK #VLOG#Simit Mukbang Yaptık-Kaybolduk-Otostop Çektik” gibi birçok .video içeriği yer almaktadır. Buraya tıklayarak Meriç Köse’nin YouTube kanalına ulaşabilirsiniz.

Meriç Köse TikTok

Meriç Köse’nin 191 kişiyi takip ettiği ve ve 485.8 K takipçisi bulunan TikTok hesabına göz atmış mıydınız? Buraya tıklayarak Meriç Köse’nin TikTok hesabına ulaşabilirsiniz.

Meriç Köse ve Ayder vlog

Meriç Köse’nin kanalında ki Ayder vlog’unu izlemiş miydiniz?

Meriç Köse ve Samsun yılbaşı vlog

Meriç Köse’nin Samsun yılbaşı vlog videosunu izlemiş miydiniz?

Meriç Köse ve Atakum vlog

Meriç Köse’nin Atakum vlog videosunu izlemiş miydiniz?

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.