Bir Ömür Daha şarkısı ile çıkış yakalayan Melis Fis abla oldu!

Instagram üzerinde yaptığı paylaşımlar ile gündemden ayrılmayan başarılı şarkıcı, Rüzgar adında bir erkek kardeşe sahip olduğunu geçtiğimiz saatlerde duyurdu.


Bir Ömür Daha şarkısı ile çıkış yakalayan Melis Fis abla oldu!
Melis Fis

Son çıkarttığı 1 Varsın 1 Yoksun şarkısı ile gündemden ayrılmayan başarılı şarkıcı bu kez sevindirici bir haber ile takipçilerinin karşısına geçti. Geçtiğimiz saatlerde Instgaram hesabından bir story paylaşarak takipçilerini bir hayli heyecanlandırdı. Nur topu gibi bir erkek kardeşe sahip olan Melis Fis Instagram gönderisinde ''BEN ABLA OLDUM!  Aramıza hoşgeldin Rüzgar. Elini hiç bırakmayacağıma ve seni her zaman seveceğime söz veriyorum'' ifadelerine yer vererek dile getirdi.

Melis Fis abla oldu!

Melis Fis abla oldu!

Sahne performansı ile hatran kitlesini hatrı sayılır bir kitleye ulaştırmayı başaran Fis, abla olmanın heyecanını Instagram hikayelerinde şu şekilde dillendirdi:

''Günaydın hayat güncellemesi: Kardeşim oldu ve birazdan tekrardan hastaneye onu görmeye gideceğim. Sesim hala kısık ve düzelmesi için dün akşam vokal rest'e başladım. 12 saattir tek kelime etmedim. Bakalım ne kadar devam ettirebileceğim.''

Bizde cemre.com ekibi olarak Melis Fis ve ailesini tebrik ediyor; Rüzgar bebeğin sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun bir ömür yaşamasını temenni ediyoruz.