Magazin

Melike Arzu kimdir? Can ile neden ayrıldı? Sevgilisi kim?

Melike Arzu ile en baştan tanışmaya hazır mısınız? Melike Arzu kimdir? Can ile neden ayrıldı? Sevgilisi kim? Sizleri Melike Arzu ile en baştan tanıştırıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için, işte detaylar...

Melike Arzu ile en baştan tanışmaya hazır mısınız? Melike Arzu burun estetiği ameliyatı geçirip geçirmediği bir hayli merak konusu olmuştur. Bunun yanı sıra Melike Arzu dudak dolgusu yaptırdı mı? Sorusuda takipçilerinin bir hayli aklını karıştırmaktadır. Bu kadar merak konusu olmuşken Melike Arzu estetik doktoru nu hiç bir yerde paylaşmamıştır. Melike Arzu hakkında harika bir yazı kaleme aldık. Sizler için Melike Arzu hakkında bilgi derledik.  Melike Arzu kimdir? Can ile neden ayrıldı? Sevgilisi kim? Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar…

Melike Arzu kimdir? Kısaca tanıyalım…

Melike Arzu’yu daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Melike Arzu’ya önce kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 51
  • Boyu:  1.66
  • Yaşı: 22
  • Burcu: Bilinmiyor.
  • Doğum tarihi: 1999
  • Nereli: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Melike Arzu hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu kaç yaşında?

Melike Arzu 22 yaşındadır.

Melike Arzu’nun boyu

Melike Arzu 1.66 boyundadır.

Melike Arzu kilosu

Melike Arzu 51 kilodur.

Melike Arzu aslen nereli?

Melike Arzu İstanbulludur.

Melike Arzu burcu

Melike Arzu burcu bilinmemektedir.

Melike Arzu doğum tarihi nedir?

Melike Arzu 1999 yılında doğmuştur.

Melike Arzu göz rengi

Melike Arzu’nun göz rengi kahverengidir. Lakin lens kullanmaktadır.

Melike Arzu nerede oturuyor?

Melike Arzu İstanbul da oturmaktadır.

Melike Arzu evli mi?

Melike Arzu evli değildir.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu sevgilisi kimdir?

Melike Arzu’nun sevgilisi Kaan Dinç’tir.

Melike Arzu ve Can neden ayrıldı?

Melike Arzu ve Can’ın neden ayrıldığı bilinmemektedir.

Melike Arzu nasıl fenomen oldu?

Melike Arzu’nun nasıl fenomen olduğu bilinmemektedir.

Melike Arzu hangi üniversitede?

Melike Arzu’nun hangi üniversitede okuduğu bilinmemektedir.

Melike Arzu ne okuyor?

Melike Arzu’nun ne okuduğı bilinmemektedir.

Melike Arzu lens rengi

Melike Arzu’nun lens rengi Solflex Quartzo lensini kullanmaktadır.

Melike Arzu saç rengi

Melike Arzu’nun orijinal saç rengi koyu kahverengidir.

Melike Arzu ne kadar kazanıyor?

Melike Arzu’nun ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Melike Arzu estetikli mi?

Melike Arzu estetik hakkında herhangi bir şey dememiştir. Lakin bir takipçisi ” Dudaklari dolgu ve an 5 ml kadar var. Kirpikler takma, gozleri lens. Kaslarında kontur var ama eski fotolarda gözleri daha küçük. Kaşlar, göz kapaklar düşük. Kaşlari kaldırtmış ve göz kapaklarınıda kaldırtmış. Göz yapısı değişip düşükken yukarı kalkmış kesinlikle göz bölgesinde estetik mevcut. Sonuc olarak aşırı ince dudaktan baya bir kalın olmus ama rujsuz o kadar iyi durmuyor. Kıza lens cok yakisiyor burnunu bilemedim estetik mi.

Melike Arzu sosyal medya hesapları

Sizler için Melike Arzu’nun kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Melike Arzu’ya aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Hep beraber Melike Arzu’nun hesaplarına göz atalım. 

Melike Arzu YouTube

Melike Arzu Yotube platformunda da yerini almıştır. 2 Kas 2018 tarihinde Youtube platformuna gelen Melike Arzu henüz video yüklememiştir. Bunun yanı sıra 12.5 bin takipçisi olan Melike Arzu’nun Youtube hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Melike Arzu Instagram

Melike Arzu birbirinden güzel pozlarını Instagram hesabında takipçileri ile paylaşmaktadır. 70 gönderiye sahip olan Melike Arzu 412 bin takipçisi mevcuttur. Sizde Melike Arzu’nun Intagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu Can Akengin

Melike Arzu’nun eski sevgilisi ile olan fotoğrafı bir hayli merak edilmiştir. Sizler için Melike Arzu ve eski sevgilisi Can Akengin’in birlikte olan fotoğrafını paylaşıyoruz.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu vesikalık

Melike Arzu’nun vesikalık fotoğrafına hiç denk geldiniz mi? Melike Arzu en sevilen vesikalık fotoğrafını takpçileri ile paylaşmıştır. Bizde bu sevilen fotoğrafı sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu eski hali

Melike Arzu’nun estetiksiz hali takipçileri tarafından bir hayli merak konusu olmuştur. Bizde sizleri merakta bırakmayarak Melike Arzu’nun eski halini yayınlıyoruz.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu Kaan Dinç

Melike Arzu’nun şuanki sevgilisi Kaan Dinç ile tanıştınız mı? Melike Arzu ve Kaan Dinç en yakışan çiftler arasında yerini almıştır.

Melike Arzu kimdir?

Melike Arzu küçüklüğü

Melike Arzu’nun küçüklük halleri takipçileri tarafından bir hayli merak konusu olmuştur. Bizde sizlerin merakını gidermek adına Melike Arzu’nun küçüklük fotoğrafını paylaşıyoruz.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.