Haberler

Altın Kelebek Ödülleri: Maya Başol en iyi çocuk oyuncu adayı oldu

Sen Çal Kapımı dizisinin Kiraz karakteri ile tanıdığımız ve ekranlarda oyunculuğunu heyecanla beklediğimiz, sevimli çocuk oyuncu ve aynı zamanda influencer Maya Başol hayatında ilklere imza atmaya devam ediyor. Şimdi de Instagram biyografisinde Pantene Altın Kelebek Ödülleri linkini bırakan fenomen Asya Başol, kızına desteklerinizi bekliyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin Kiraz’ı Maya Başol Pantene Altın Kelebek En İyi Çocuk Oyuncu Adayı!

Henüz 5 yaşında olmasına rağmen 10 parmağında 10 marifet iltifatlarını alan Maya Başol, Pantene Altın Kelebek en iyi çocuk oyuncu ödülünün sahibi olmayı bekliyor. 2021 senesinin çocuk oyuncu kadrosunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Maya Başol Altın Kelebek Ödülü’nün sahibi olmayı başarabilecek mi? Maya Başol’u desteklemeniz için buraya tıklayarak linke gitmeniz ve daha sonra ekranın sağ köşesinde bulunan ‘oy ver’ butonuna basarak, ekranın aşağısından ‘Sen Çal Kapımı- FOX Tv’ seçeneğiyle oyunuzu kullanabilirsiniz.

Maya Başol Pantene Altın Kelebek En İyi Çocuk Oyuncu Adayı!

Maya Başol’a oyların nereden verileceği belli oldu!

Maya Başol’un Instagram hesabını yöneten annesi Asya Başol, Pantene Altın Kelebek en iyi çocuk oyuncu adaylığını şu sözlerle duyurdu: ‘Destekleriniz ve oylarınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Sayenizde @panteneturkiye en iyi çocuk oyuncu ödüllerinde finale kalmışız. Finalde de desteklemek isterseniz linki bio’ya bıraktık. Hepinizi çok seviyoruz❤️ #sençalkapımı ‘

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CVVcnnmoB0z/

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.