1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Larisa Derya Kılıç kimdir? Twitch yayıncılığı nasıl başladı?

Larisa Derya Kılıç kimdir? Twitch yayıncılığı nasıl başladı?
Larisa Derya Kılıç kimdir?
+ - 0

Larisafenty olarak anılan Larisa Derya Kılıç kimdir? Son dönemde Twitch platformunda adından çok fazla söz ettiren Larisa Derya Kılıç ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizler için araştırdık. Larisa Derya Kılıç’ın Twitch yayıncılığı nasıl başladı gibi pek çok soruya yazımızda cevap bulabileceksiniz. Larisa Derya Kılıç aslen nereli sorusundan tutun da Larisa Derya Kılıç kaç yaşında soruna kadar cevaplanmayacak hiçbir soru kalmayacak. Dilerseniz yazımızın içeriğine göz atalım.

Larisa Derya Kılıç kimdir? Kısaca tanıyalım…

Twitch platformu üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarla dikkat çeken Larisa Derya Kılıç’ın yaşamına dair tüm kesitleri sizler için derledik. Yazımızı detaylı olarak ele almadan önce dilerseniz kısaca içeriğimizi inceleyelim.

  • Yaş:22
  • Boy:Bilinmemektedir
  • Kilo:Bilinmemektedir
  • Doğum tarihi:19 Temmuz 1999
  • Burç:Yengeç

Larisa Derya Kılıç’ın yaşamını tüm ayrıntılarıyla öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. İşte detaylar…

Larisa Derya Kılıç

İlginizi çekebilir: Merve Yalçın kimdir? Twitter hesabı neden kapatıldı?

Larisa Derya Kılıç kimdir?

19 Temmuz 1999 tarihinde Ankara’da doğan ünlü fenomen Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisidir. Larisa Derya Kılıç Ankara’da doğup büyümüştür. Başkentte ikamet eden Larisa Derya Kılıç’ın babası Ankaralı annesiyse Ukraynalıdır. Annesi Ukraynalı olduğundan ünlü fenomen Larisa ismini almıştır. Karantina dönemlerinde başladığı Twitch platformu yayıncılığında kısa sürede çok önemli başarılar elde etmiştir. 

Larisa Derya Kılıç burcu

Larisa Derya Kılıç yengeç burcudur.

Larisa Derya Kılıç kaç yaşında?

Larisa Derya Kılıç 22 yaşındadır.

Larisa Derya Kılıç doğum tarihi

Larisa Derya Kılıç 19 Temmuz 1999 tarihinde doğdu.

Larisa Derya Kılıç’ın boyu ve kilosu

Larisa Derya Kılıç’ın boyu ve kilosu bilinmemektedir.

Larisa Derya Kılıç

Larisa Derya Kılıç’ın eğitim hayatı

Larisa Derya Kılıç Bilkent Üniversitesinin Psikoloji Bölümü’nde 4. sınıf öğrencisidir. 

Larisa Derya Kılıç aslen nerelidir?

Larisa Derya Kılıç’ın annesi Ukrayna Kherson kentinden olmasına rağmen kendisi babasının memleketi olan Ankara’yı daha çok kabullenmiştir. Çünkü tüm hayatı Ankara’da geçmiştir. 

Larisa Derya Kılıç’ın mesleği nedir?

Larisa Derya Kılıç şuan eğitimine devam ediyor. Onun dışında Twitch platformunda yayıncılık yapıyor. Daha önceki zamanlardaysa ünlü fenomen garsonluk ve barmenlik yapmıştır.

Larisa Derya Kılıç nerede oturuyor?

Larisa Derya Kılıç Ankara’da oturuyor. 

Larisa Derya Kılıç

Larisa Derya Kılıç’ın sevgilisi var mı?

Larisa Derya Kılıç’ın sevgilisi, Mert Cem Şenocak olduğunu söyleyebiliriz. Mert Cem Şenocak sevgilisi Larisa gibi Bilkent Übiversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisidir. Larisa Derya Kılıç sevgisiyle aynı evde yaşıyor. 3 kedi sahibi olan çift birbirlerine destekleriyle dikkat çekiyor. Aslında Larisa Derya Kılıç’ı bilgisayar oyunlarıyla tanıştıran kişide Mert Cem Şenocak’tır. Twitch yayıncılığında Larisa Derya’ya Mert Cem büyük destek vermiştir.

Larisa Derya Kılıç telefon numarası

Larisa Derya Kılıç takipçileriyle telefon numarası paylaşmamıştır.

Larisa Derya Kılıç ne kadar kazanıyor?

Larisa Derya Kılıç takipçileriyle kazancına dair hiçbir bilgi paylaşmamıştır.

Larisa Derya Kılıç’ın lakabı nedir?

Larisa Derya Kılıç, Larisafenty lakabıyla tanınıyor.

Larisa Derya Kılıç’ın örnek aldığı kişi var mı?

Larisa Derya Kılıç Twitch platformunda yayın yapan birkaç kişiyi çok başarılı buluyor. Fakat başkasını kesinlikle örnek olmuyor. Çünkü kendi gibi olmaktan ünlü isim çok memnun.

Larisa Derya Kılıç

Larisa Derya Kılıç Twitch platformunda yayın yapmaya nasıl başladı?

Larisa Derya Kılıç’ın yukarıda da bahsettiğimiz üzere bilgisayar oyunlarına merakı sevgisinden kaynaklanıyor. Larisa Derya Kılıç sevgilisinden kaynaklı olarak Twitch yayınlarına başlamıştır. Pandemi döneminde ünlü fenomen bilgisayarın arka kısmına aydınlatma sistemleri takarak öyle Twitch platformunda yayıncılığa başlamıştır. Oyun sistemlerindeki donanım eksikliği yüzünden Larisa Derya ilk girişinde başarılı olamamıştır. Başarısızlığın ardından bilgisayarın kolayına gidecek CS:GO (Counter Strike Global Offensive) oyunlarını yayınlamıştır. 

Larisa Derya Kılıç Twitch platformunu meslek olarak görüyor mu?

Larisa Derya Kılıç Twitch platformunun kendi için önemli olduğunu söylüyor. Elinden geldiğince bu platformda varlığını sürdüreceğini söyleyen ünlü fenomen işini gayet ciddiye aldığını söylemeden edemiyor.

Larisa Derya Kılıç’ın hedefleri nelerdir?

Larisa Derya Kılıç Twitch platformunun kendi için çok iyi fırsat olduğunu belirtiyor. Fakat eğitim hayatının öncelikli olduğunu da belirtmiştir. Larisa Derya Kılıç’ın en büyük isteği, ilk olarak yüksek lisans ve doktora yapmak. Daha sonra da üniversiteye öğrenim görevlisi olarak girmek olduğunu söyleyebiliriz.

Larisa Derya Kılıç sosyal medya hesapları

Larisa Derya Kılıç’ın hayatına dair tüm önemli noktalara değindik. Sıra geldi ünlü güzelin resmi sosyal medya hesaplarını açıklamaya… Aşağıda belirteceğimiz hesaplardan ünlü güzel ile daha çabuk iletişim kurabilirsiniz. 

Larisa Derya Kılıç İnstagram

Larisa Derya Kılıç’ın hayatını yakından öğrenmek istiyorsanız resmi İnstagram hesabını takip edebilirsiniz. Larisa Derya Kılıç’ın İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Larisa Derya Kılıç Twitch 

Larisa Derya Kılıç’ın Twitch yayınlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Cemre.com 'da İçerik Yazarı ve Proje Yöneticisi.

Yorum Yap