Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Grantee
Lütfen talepleriniz için merhaba@cemre.com adresine mail gönderin.

Danışman: Aykut Özcan

İletişim: aykut@cemre.com

Yazar / Muhabir / Reporters
Ceyda Özden ceyda@cemre.com
Aylin Keskin aylin@cemre.com
Isra Aybegüm Turgut isra@cemre.com
Melike Gedikoğlu melike@cemre.com
Burcu Özden burcu@cemre.com

Hukuk Danışmanları / Legal Advisor
Av. Nurihan Sayhar

SEO Danışmanı / Advertising
koray@cemre.com

İletişim
merhaba@cemre.com - +90 555 197 0808

Adres ve Telefon Bilgileri
İstanbul Dünya Ticeret Merkezi A3 Blok, Bakırköy - İstanbul

Yazılım
Varient PHP Script
Sorumluluk reddi
Sitede yayınlanan yazılar, onaylanmış kullanıcı yorumları ve ilgili yorumlara ait yanıtların sorumluluğu yazarların kendisine aittir. Cemre.com bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Gizlilik Politikası / Privacy Policy 
İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Hiçbir bildirim yapmadan, tasarım ve içerikte değişikliğe gidilebilir. Sitedeki bilgilerin değişmesinden kaynaklı bilgi kirliliğinden sorumlu değildir.