Haberler

Kübra Batuhan çifti evleniyor!

Tarih 25 Eylül 2021'i gösterdiğinde Kübra Batuhan'ın Instagram hesabında imam nikahı kıyılmasının ardından fotoğraf açıklamasına şu notu düşmesi hayranlarını çok heyecanlandırdı ''Nikahımız önce göklerde kıyıldı Rabbim mübarek kılsın.'' Sözlerinin ardından çiftin resmi nikahı takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor! İşte Kübra Batuhan'dan evlilik müjdesi!

”Nişan kız” lakabı ile Instagram’da oldukça konuşulan Kübra Kuş bugün dünya evine girdi! Gelin çıkarma anını kameraya alan ve resmi hesabı üzerinde paylaşan Kuş, sevenlerine duygusal anlar yaşattı. 2014 senesinden bu yana birlikte olan çiftin bekleyişi, mutlu sonla tamamlandı! Instagram resmi hesabında geçtiğimiz günlerde kına fotoğraflarını paylaşan günün gelini Kübra Kuş şu notu düşmeyi de unutmadı : ‘Kına boyunca istediğimiz her şeyi yaptık el ele dans ettik şarkı söyledik sevdiğin insanla yıllar önce hayal ettiğin şeyleri bugün yaşamak bambaşka

Kübra ve Batuhan çifti evleniyor!

Kübra ve Batuhan sonunda şeytanın bacağını kırmayı başardı!

Yaptığı nişan, kına ve söz ile oldukça konuşulan Kübra Kuş, geçtiğimiz saatlerde nikah masasına oturduğunu takipçileri ile paylaştı. ”BİZ EVLENİYORUZ” ifadelerine yer veren Kübra Kuş oldukça heyecanlı olduğunu Instagram storylerinde dile getirdi. Uzun zamandır Batuhan Canpolat ile aşk yaşayan ve hatrı sayılır bir kitle elde eden Kübra Kuş ve Batuhan Canpolat şeytanın bacağını kırmayı başardı. 

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.