İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir? Meriç ile evlendi mi?

Türkiye de adını Melisa olarak değiştiren Kedi Mari, 9 sene Romanya'da yaşadığını ifade etti. Şimdilerde yakışıklı sevgilisi Meriç ile gezen Kedi Mari, takipçilerinin isteği üzerine merak ettikleri soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi. İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir?


İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir? Meriç ile evlendi mi?
Kedi Mari
İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir? Meriç ile evlendi mi?

Maria, nam-ı diğer Kedi Mari son zamanlarda Meriç ile yaşadığı aşk Instagram da magazin sayfalarını bir hayli meşgul ediyor. Aynı zamanda çizdiği resimleri de takipçileri ile paylaşan İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari, Grafik Tasarım bölümü bitirmesine rağmen çok önceden beri resm okumak istediğini belitti. İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir? Meriç ile evlendi mi?

Kedi Mari kimdir? Kısaca tanıyalım...

Kendisi ile barışık olduğunu dile getiren Kedi Mari: ''Kilo vermediğim zamanlar sürekli photoshop yaptım ve bunu asla saklamıyorum. Hatta bununla çok fazla gündeme geldim.'' İfadelerine yer vererek aslında photoshop'un kötü bir şey olmadığını dile getirdi. Kıyafetlere sığmadığını dile getiren Kedi Mari, daha sonra kilo vermeye başladığı bilgisini ekledi.

 • Yaşı: 25
 • Burcu: Bilinmiyor
 • Doğum tarihi: 1996
 • Nereli: Romanya
 • Boyu: Bilinmiyor
 • Kilosu: Bilinmiyor

Kedi Mari kaç yaşında?

9-10 yaşlarına kadar annesi ve anneannesi ile birlikte Romanya'da yaşadığını dile getiren genç fenomen, 9 yıl babasının işleri yüzünden babasından ayrı büyüdüğünü dile getirdi. Daha sonra ailesinin bir araya gelmesini isteyen Kedi Mari'nin annesi Romanya defterini tamamen kapatarak Türkiye'ye taşınma kararı aldığını dile getirdi. Türkiye'de yaşamaktan bir hayli memnun olduğundan bahseden Kedi Mari biz yazımızı yazarken 25 yaşındadır.

Kedi Mari'nin burcu

Sağ kolu yandığı için yüzme hayatına üzülerek son veren Kedi Mari sağ omzunun bir hayli hassas olduğundan söz etti. Omzunun arkasında yer alan lotus çiçeğini ise motivasyon için yaptırdığını dile getirdi. 

Kedi Mari'nin doğum tarihi 

1996 senesinde dünyaya gelen Kedi Mari'nin doğum tarihinin günü ve ayı belli değildir.

Kedi Mari aslen nerelidir?

9-10 yıl Romanya'da yaşadığını belirten Kedi Mari, Romanya da doğmuştur. Lakin aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kedi Mari nerede oturuyor?

Küçüklüğünü Romanya'da geçirdiği bilinen Kedi Mari'nin şuan İzmir Gaziemir'de oturduğu bilinmektedir.

Kedi Mari'nin boyu

İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari, Instagram'ına yüklediği iddialı gönderiler ile takipçi kitlesini bir hayli arttırmayı başardı. Resimdeki başarısının yanı sıra fiziğinin güzelliği de dikkatlerden kaçmadı. Tuz, şeker ve undan uzak durduğunu belirten Kedi Mari boyu hakkında herhangi bir bilgide bulunmadı.

Kedi Mari'nin kilosu

Son zamanlarda sevgilisi Meriç ile birçok yeri gezen Kedi Mari kilosu hakkında da herhangi bir bilgi vermemiştir.

Kedi Mari'nin eğitim hayatı

Çizim ile ilgilendiğini Instagram profilinden görebileceğimiz gibi kendiside birçok yerde ifade eden Kedi Mari, Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun olmuştur. Resim bölümünü de küçüklükten beri bir hayli istediğini dile getirdi. Kedi Mari kendisini daha çok illüstrasyon resim üzerine geliştiriyor.

Kedi Mari'nin telefon numarası

Kedi Mari nam-ı diğer Maria telefon numarası hakkında herhangi bir bilgi vermemiştir.

Kedi Mari ne kadar kazanıyor?

Şimdilerde resimin yanı sıra DJ'liğe de başlayan başarılı ınfluencer Kedi Mari'nin ne kadar kazandığı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Kedi Mari ve Aslı Kaya neden ayrıldı?

Kedi Mari ve Aslı Kaya neden ayrıldı?

Uzun bir zaman kendisi gibi fenomen Aslı Kaya ile aynı evde yaşadığı iddia edilen Kedi Mari, geçtiğimiz günlerde ayrılmaları ile magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Çiftin neden ayrıldığı net olarak bilinmese de, ikilinin takipçileri bazı tahminlerde bulundu.

 • Kedi Mari'nin Aslı Kaya'ya olan duyguları bittiği ve Aslı Kaya'nın da Kedi Mari'ye olan duyguları bittiği için ayrılmışlar. Kedi Mari ilk ayrılmış. Hatta Kedi Mari, Aslı Kaya'yı bir erkekle aldatmış. Uzun süreli bir ilişkileri vardı. Ayrılmalarına şaşırdım doğrusu. Valla olabilir de olmayabilir de kedimariyi seviyorum ama güzel kız yani bilemicem bana göre en çok aslı seviyordu.
 • Kedi Mari aldattı. Aslı kaya aslında Gordin Maya'ya vermişti. Mari bilmiyordu. Aslı öğrenince bu fırsatı değerlendirip Mari'yi suçlayarak ondan ayrıldı. Ama bir diğer söylenen ise Aslı Kaya'nın ailevi problemlerini ilişkilerine çok fazla yansıtması. Aslı Kaya'nın kardeşi uyuşturucu içiyormuş. Anne ve babası da çok kavga ediyormuş. Bunları da Kedi Mari ile olan ilişkisine yansıtınca Kedi Mari, Aslı Kaya'yı terk etmiş. Aldattığı da söyleniyor.
 • Aslı younowda yayında söyledi gençler Maria , Victor Topçuyla aldatmış. Victor da trans sanırım ama kızın olayı tanınmak falan zaten aslı umrunda olmadı.

Kedi Mari'nin köpeği

Kedi Mari'nin videolarda sık sık gösterdiği köpeği Asit, son zamanlarda merak konusu oldu. 

Kedi Mari'nin sevgilisi

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Meriç ile birlikte video atan Kedi Mari, videonun binlerce tıklanmasının ardından dikkatleri üzerine çekti. Kedi Mari birlikte fotoğraf paylaşmasına rağmen yakışıklı sevgilisini attığı gönderilere etiketlememesi gözden kaçması. Meriç'in 1990 doğumlu olduğu biliniyor.

Kedi Mari'nin yorumları

 • sağ omzunda lotus çiçeği tarzı güzel bir dövme bulunduran youtube makyajcısı. fotoğraflarında feminen bir hava yakalasa da videolarında ses tonu ve çene yapısı ile maskülen bir duruşu var. ama her iki halde de farklı ve şimdilerde ''tarz'' deniyor galiba, öyle bir hali var. gençliğin verdiği tazelik suratında çok hoş duruyor. fiziği de hoş. bu bakımdan 1-2 videosunu izleyerek söyleyebilirim ki makyaja başlarken ki suratı makyajını bitirdikten sonraki suratından daha güzel. buna dayanarak makyaj işini beceremediğini söyleyebilir miyiz? benim o konuyla hiçbir alakam olmadığı için yorum yapamıyorum
 • eski bir videosuna denk geldim. hanfendi baya elle yapılmış. dudaklarda dolgu var, burnu daraltmış, gözlere badem göz ameliyatı yaptırmış, bütün dişleri de yaptırma artık tel mi başka ortodontik şey mi bilmiyorum ama amatör olarak bu kadar anlayabildim. atakan özyurt'a seslendirdi makyaj videosu var ona bakın

Kedi Mari sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

Sosyal medya fenomeni Kedi Mari, Instagram hesabına attığı fotoğraflarla gözleri bir hayli üzerinde tutmayı başarıyor. Son zamanlarda Meriç ile yaşadığı aşkı sosyal medya hesaplarına yansıtan güzel fenomen Kedi Mari, takipçilerinin merak ettiği soruları çeşitli videolarda dile getirdi. Bizde sizler için bu videoların soru ve cevaplarını derledik.

Hergün video atacağından bahsediyorsun. Diyelim ki bir gün video atamadın. Öteki gün 2 video birden mi gelecek?

''Muhtemelen 2 video gelmez. Çünkü sürekli kamerayla gezdiğimiz için, bugünümüzün dolu geçmesi gerektiği ile ilgili stres oluyor. Hergün video atmak zor olsa da, birgün video atmazsam öteki gün muhtemelen 2 video gelmez.''

Kaç ay spor yapsam senin gibi bir vücuda sahip olabilirim?

''Teşekkür ederim. Bu soru beni onurlandırdı. Haftanın 6 günü çalışıyorum. Hergün farklı bir bölgeyi çalıştırıyorum. Düzenli yiyorum. İyi uyuyorum. Sabah ve akşam olmak üzere 2 ögün yiyorum. Tuz, şeker ve un tüketmiyorum. 

Meriç ile ne zaman evleneceksiniz?

''Ne zaman kafamızdaki düğünü yapabilecek kıvama gelirsek, o zaman evlenmeyi düşünüyoruz. Çünkü vakit ve nakit işi.''

Kedi Mari ne demek?

''Kedi Mari benim lise dönemlerimde bulduğum bir isimdi. O zamanlar Tumblr gibi platformlar oldukça popülerdi. Bende kendime takma isim bulmak istedim. En başta 'Maria Puderin Ruhu' diye bir şey buldum ama bu çok uzun dedim. Kedileri çok sevdiğim için 'Kedi Mari' olmasına karar verdim. Daha sonra değiştirmek istedim ama o lakap bana öyle oturdu ki, herkes bana o şekilde seslenmeye başladı.''

Türkiye'ye geldiğinde adını ne olarak değiştirdin?

''Normalde adım Maria ama Türkiye'ye geldiğimde Melisa oldu.''

Youtube'a nasıl girdin?

''Youtube'a aslında çok geç girdim. Kendimce Instagram'da uzun süredir varım. Aslında aklımda hiç Youtube'a girmek yoktu. Çünkü edit ve kamera kısmı biraz zaman alıyor. Daha sonra aslında birçok Youtuber'ın kendi videolarını kendilerinin çektiğini gördüm. Sonra kendim başlayım dedim. İlk videolarımı kendi kameramla çektim. Daha sonra bir ajansa bağlı çalıştım. 1 sene gibi bir süre ara verdim video çekimlerine, daha sonra tekrar başladım.''

Atakan Özyurt ile makyaj seslendirme videosu nasıl geldi?

''Atakan ile aslında bizim enerjimiz çok güzel örtüşüyor. Sonra bi video çekme kararı aldık. Bayağıda eğlendiğim ve komik videolarımdan bir tanesiydi. Makyaj videosu da çektiğim için bir erkekle ne yapabilirim diye düşündüm ve seslendirmesine karar verdik. İnsanlar genelde benim konuşmalarımı taklit ettiği için, Atakan'da bana benzemeye çalıştı. Ortaya komik bir şey çıktı.

Videolarının altına gelen yorumları takip ediyor musun?

''Evet takip ediyorum. Ben genelde takipçilerimle iletişim halindeyim. Çünkü ben onların dediklerine göre video çekiyorum. Eğer bir şeyden sıkılmışsalar ve artık görmek istemiyorlarsa bundan haberim oluyor.''

Makyaj sence bir tasarım mı?

''Kesinlikle. Hatta makyaj başlı başına bir sanattır.''

Youtube önceki Maria ile Youtube sonrası Maria arasında ne fark var?

''Youtube öncesi daha delidolu ve düşünmeden hareket ediyordum. Youtube'dan sonra kendime daha bir çekidüzen verdim. Daha bir sakin oldum. Çünkü insanların gözü önündeyiz ve yaptığımız her davranış eleştiriliyor. Küçük takipçilerime kötü örnek olmak istemiyorum.''

Bize dövmelerinden bahseder misin?

''Omzumdaki lotus çiçeğini kendim çizdim. Aslında birçok dövmemi kendim çizdim. Kalanları ise dövmeci ile birlikte karar verdik. Lotus çiçeğini daha çok mandala kafası ile yaptırdım. 

Kedi Mari'nin kullandığı sosyal medya hesapları

İllüstrasyon resim sanatçısı Kedi Mari kimdir? Yazımızın sonuna geldiyseniz sizler için Kedi Mari'nin kullandığı sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan herhangi bir sosyal medya hesabından Kedi Mari'ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kedi Mari Instagram

Kedi Mari Youtube

Kedi Mari Spotify

Kedi Mari Twitter 

Kedimari & Purple Phase - Dirty Clone 

"Love, techno, balance, in my soul
Sweetheart, do you know?
I'm your dirty clone
Dance, retro, acid on my tongue
Glitch-light is my groove
Make your booty move"
"Love, techno, balance, in my soul
Sweetheart, do you know?
I'm your dirty clone
Dance, retro, acid on my tongue
Glitch-light is my groove
Make your booty move"

MWM, Kedimari & Purple Phase - Firedancer

"Love me this is firedancer
Don't stop here's high and brighter
Love me this is firedancer
Butterfly will burn and fry"
"Love me this is firedancer
Don't stop here's high and brighter
Love me this is firedancer
Butterfly will burn and fry"