Haberler

Kardeşlerim dizisine kim katılıyor?

19 yaşında Samsunlu Çağla Şimşek'in, popüler dizi Kardeşlerim'den ayrılmasının ardından, sete sürpriz isimlerin dahil olacağı haberleri yayıldı. 19 Haziran'da ekranlara bir süre ara veren Kardeşlerim dizisi, Eylül ayı itibari ile izleyicileriyle bir kez daha buluşacak. Ancak dizide birtakım değişiklik mevcut olacaktır. İşte o değişiklikler hakkında detaylar...

İzleyicileri ekranlara kilitleyen yeni nesil dizisi Kardeşlerim dizisinin formatında yeni sezonda büyük değişikler olacaktır. Kardeşlerim dizisi Ayşe’nin ayrılmasının ardından hayranlarını sevindirecek 2. bir haber gelmiştir. Diziye sonradan dahil olan ve ilk veda eden oyuncu Çağla Şimşek konuyla ilgili kişisel hesabında açıklamada bulunmamıştır. Takipçileri merakla Çağla Şimşek’in açıklamasını beklemektedir.

Diziye Çağla karakteri veda ettikten sonra, sürpriz isimler sete dahil oldu. İşte o sürpriz isimler...

Diziye Çağla karakteri veda ettikten sonra, sürpriz isimler sete dahil oldu. İşte o sürpriz isimler…

Yakın zamanda Çağla karakterinin Kardeşlerim dizisine veda etmesi, takipçilerini oldukça üzmüştür. Ancak dizinin fan sayfalarını sevindirecek bir başka haber ile karşınızdayız. Dizide ki klasik olayların dışına çıkacak ve farklı senaryo ile karşınızda olacaktır. Kardeşlerim dizisine 4 farklı isim katılacaktır. Bu karakterler dizide kıskanç, uyumsuz, bozguncu ve sinirli kişilik özellikleriyle tanıdığımız Harika karakterinin, Berna adında halası ve bu halasının kızı Dora olacaktır. Bu karakterlerin yanı sıra sürpriz olarak Cemile ve Kaan adında 2 farklı karakterinde diziye dahil olacağını bilmekteyiz. Ancak bu karakterleri kimlerin canlandıracağı merak konusu. 

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.