Haberler

Kardeşlerim dizisi Magazin Gazetecileri Derneği tarafından ”Yılın Drama Dizisi” seçildi!

Günden güne reyting rekorları kıran Kardeşlerim dizisi yine başarısını kanıtlayarak Magazin Gazetecileri Derneği tarafından ''Yılın Drama Dizisi'' seçildi. Başarılı oyunculara sahip olan dizinin daha bir çok ödülü alacağı konuşuluyor.

2. sezonu 11 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelen Kardeşim dizisi, artan bölümlerle birlikte kitlesini arttırmaya devam ediyor. 4 kardeşin yaşadığı zorlukları ve aşklarını konu alan Kardeşlerim, bu sefer hak ettiği ödülü aldı. Kardeşlerim dizisi Magazin Gazetecileri Derneği tarafından ”Yılın Drama Dizisi” seçildi!

Kardeşlerim dizisi ''Yılın Drama Dizisi'' seçildi!

Kardeşlerim dizisi ”Yılın Drama Dizisi” seçildi!

Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinden beri ekranlarda izleyenlerden kopmamaktadır. İlk bölümünden itibaren izleyenleri adeta ekrana kilitleyen dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci üstlendi. Ayrıca dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci yapmaktadır. Geçtiğimiz saatlerde Türkiye yaşayan magazin muhabirlerinin, yönetmenlerinin, yazarlarının oylarıyla Kardeşlerim dizisi, ”Yılın Drama Dizisi” seçildi. Başrollerinde Akif Atakul, Kadir Eren, Şengül Eren gibi başarılı isimlerin yer alması, dizinin daha fazla izlenmesini sağladı. Böylece hakettiği ödülüde almayı başardı.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.