INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ''En İyi Youtube Influencer'' adayları belli oldu!

INFLOW her sene halk oylaması ile farklı kategorilerde en iyileri seçmektedir. Her sene tekrarlanan oylama için INFLOW Ödülleri 'En İyi Youtube Influencer' adayları belli oldu. Kıyasıya mücadele başladı.


INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ''En İyi Youtube Influencer'' adayları belli oldu!
INFLOW Ödülleri ''En İyi Youtube Influencer''

INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! 2 ay sonra bitecek olan oylama ile 'En İyi Youtube Influencer' ödülü sahibine ulaşacak. Youtube'da birbirinden farklı kategorilerde içerikler üretiliyor. Youtube hemen herkesin kullandığı ve faydalandığı bir platform. Birbirinden başarılı Youtuber'ların bulunduğu bu oylamada sıkça adını duyduğumuz 'Noluyo Ya?' isimli kanalı ile Fırat Albayram - Ceyda Kasabalı da bulunuyor.

INFLOW ödülleri Youtube

Komedi içeriklerinden yemek tariflerine, makyaj içeriklerinden seyehat vloglarına kadar her kategoriden video üreten Youtuber'lar 'En İyi Youtube Influencer' ödülü için mücadele ediyor. Geçen sene 'En İyi Youtube Influencer' ödülünü Danla Biliç kazanmıştı. Bu sene adaylar arasında yer almıyor. Geçen sene 'En İyi Instagram Influencer' ödülünün sahibi Damla Altun'un bu sene 'En İyi Youtube Influencer' adayı olarak gösterildi. Damla Altun ile birlikte Ali Biçim, Alper Rende, Chaby Han, Kalt, Fırat Albayram - Ceyda Kasabalı Noluyo Ya?, Meryem Can, Refika'nın Mutfağı, Sibil Çetinkaya da yer alıyor. Adaylar arasında iki ödüle birden aday gösterilen Rachel Araz'ın olması dikkat çekti. Sizde oylamaya katılmak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ''En İyi Tiktok Influencer'' adayları belli oldu!