Haberler

INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ”En İyi Twitch Influencer” adayları belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde INFLOW Ödülleri için farklı dallar ve adayları belli oldu. Son iki ay kala çekişmeli mücadele başladı. Birbirinden ünlü fenomenlerin aday gösterildiği oylamada çok şaşıracağınız isimler var. Twitch yayıncılarından 'En İyi Twitch Influencer' ödülünü kim alacağı merak ediliyor.

9 fenomenin bulunduğu oylamada birbirinden eğlenceli Twitch yayıncısı bulunuyor. Geçen senenin ‘En İyi Twitch Influencer’ ödülünü kazanan yayıncı Kendine Müzisyen de adaylar arasında. Bu sene de Kendine Müzisyen kazacak iddiaları başladı. 

INFLOW Ödülleri Twitch

Twitch yayınlarında oyun oynayan zaman zaman videolar izleyerek sohbet ederek zaman geçiren fenomenler yarışıyor. Sosyal medya hesaplarından kendilerine destek olmaları için takipçilerinden destek isteyen yayıncılar heyecanla sonuçları bekliyor. Berk Tepe, Duygu Köseoğlu, Elraenn, Jahrein, Kendine Müzisyen, Miafitz, Pqueen, UnlosTv, WtcN adaylar arasında yer alıyor. Sizde oylamaya katılabilir istediğiniz Twitch yayıncısına oy verebilirsiniz. Oy vermek için tıklayın.

İlginizi çekebilir: INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ”En İyi Youtube Influencer” adayları belli oldu! 

İçerik Editörü

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.