INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ''En İyi Instagram Influencer'' adayları belli oldu!

Türkiye'nin en büyük influencer ödül töreni için çok az zaman kaldı. INFLOW Ödülleri sahiplerini bulmak için oylamaya çıktı. 'En İyi Instagram Influencer' adayları belli oldu. Birbirinden başarılı Instagram fenomeninin bulunduğu oylamayı kimin kazanacağı merak ediliyor.


INFLOW Ödülleri sahiplerini buluyor! ''En İyi Instagram Influencer'' adayları belli oldu!
INFLOW Ödülleri'ne ''En İyi Instagram Influencer'' adayları

Bu sene INFLOW Ödülleri için adından sıkça bahsettiren birbirinden ünlü fenomenler kıyasıya mücadele verecekler. Oylamaya açılan 'En İyi Instagram Influencer' bölümününün ödülünü kimin kazanacağı şimdiden merak konusu oldu. Bu senenin INFLOW Ödülleri'ne ''En İyi Instagram Influencer'' adayları belli oldu!

inflow ödülleri

INFLOW Ödülleri'ne ''En İyi Instagram Influencer'' bölümüne aday gösterilen Instagramerlar!

Son 2 ay kadar bir zaman kala nefesler tutuldu. Adaylar arasında kıyasıya mücadele başladı. Geçen sene INFLOW Ödülleri'ne ''En İyi Instagram Influencer'' ödülünü kazanan Damla Altun olmuştu. Geçtiğimiz günlerde adaylar açıklandı. ''En İyi Instagram Influencer'' bölümüne Aykut Elmas, Burak Altındağ, Cansu Dengey, Damla Kalaycık Dedeoğlu, Duygu Özaslan, Rachel Aras, Şeyda Erdoğan, Sude Alkış ve Zeynep Aleyna Şen aday gösterildi. Sizde en sevdiğiniz Influencer'a destek çıkmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ödülü almasını istediğiniz Influencer'ı oylayabilirsiniz.