INFLOW Awards tarafından Özgür Deniz Cellat 'En İyi TikTok Influencer'ı seçildi!

Özge Ulusoy'un sunuculuğunu üstlendiği INFLOW Awards Ödülleri bu akşam sahiplerini buldu. Liste de tanıdık isimler yer alıyor. En İyi TikTok Influencer Ödülü'de Özgür Deniz Cellat'a verildi. INFLOW Awards tarafından Özgür Deniz Cellat 'En İyi TikTok Influencer'ı seçildi!


INFLOW Awards tarafından Özgür Deniz Cellat 'En İyi TikTok Influencer'ı seçildi!
Özgür Deniz CellatSosyal medyada adından sıkça söz ettirmeyi başaran Özgür Deniz Cellat bu sene Özge Ulusoy'un sunduğu INFLOW Awards programında 'En İyi TikTok Influencer'ı ödülüne sahip oldu. Güne yakışıklılığı ve sempatikliği ile damga vuran isim ise şüphesiz Özgür Deniz Cellat nam-ı diğer Cellat36 oldu. INFLOW Awards tarafından Özgür Deniz Cellat 'En İyi TikTok Influencer'ı seçildi!

https://www.instagram.com/p/CXtx-eltpS7/

Geçtiğimiz günlerde Entoraje Yönetim Kurulu'ndan Kerem Toparlar tarafından 'Yılın En Sosyal Medya Fenomeni' ödülü bu sene Özgür Deniz Cellat'a verildi. Cellat ödülü aldığı zaman 'Bir sonraki ödülde görüşmek üzere' ifadesine yer verdi. Şimdi ise karşımıza Özge Ulusoy'un sunuculuğunu üstlendiği INFLOW Awards Ödüllerinde geldi. Yakışıklı TikToker'a tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.