Haberler

INFLOW Awards Ödülleri’nden En İyi Micro Influencer Ödülü’nün sahibi Şevval Aydemir oldu!

Tüm güzelliği ile gözleri kamaştıran Özge Ulusoy'un sunduğu INFLOW Awards ödülleri sahiplerini bu akşam buldu. Birbirinden başarılı isimlerin bulunduğu törende adeta şıklık yarışı vardı. Çok sevilen isimlerin ödül aldığı bu törende INFLOW Awards ödülleri En iyi Micro Influencer Şevval Aydemir oldu!

Güzelliği ve seçtiği kıyafeti ile gözleri kamaştıran güzel fenomen Şevval Aydemir gecenin ödül alan Influencerlarından oldu. En İyi Micro Influencer Ödülü’nü alan güzel fenomen Şevval Aydemir sosyal medya da belirli bir kitleye sahip, bir o kadar da destekçisi oldu. Sosyal medyada paylaştığı pozlara tebrik mesajları yağan Şevval Aydemir ‘daha iyi işlere, daha iyi yerlere’ diyerek geceyi noktaladı.

Şevval Aydemir kimdir?

INFLOW Awards Ödülleri’nden En İyi Micro Influencer Ödülü’nün sahibi Şevval Aydemir oldu!

‘En iyi Micro Influencer ödülünü aldım. Bu kocaman gülüşün sebebi budur. Günlerdir heyecandan ve sabırsızlıktan kendimi çok zor tuttum! Başta ailem olmak üzere desteği ve güveni için canım sevgilime , modumun düşmesine bile izin vermeyen, her projemde arkamda olan, en iyi işi çıkartabilmek için benimle birlikte saatlerce uğraşan ajansıma, daha 4-5K kitleye sahipken bile desteğini asla eksik etmeyen Tiktok ekibi ve daha ismini ekleyemediğim, fotoğraflarımı ve kahrımı çeken tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Son olarak, beni yıllardır yalnız bırakmayan, bir an olsun desteğini esirgemeyen sizler… Bu ödülü biz birlikte aldık. Daha iyi işlere, daha iyi yerlere…’ notuyla fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğrafa ilaveten özel bir video hazırlayarak takipçileri ile paylaşarak beğenileri toplamayı başardı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Şevval Aydemir (@mavikadar)’in paylaştığı bir gönderi

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.