INFLOW Award ödülleri sahiplerini buldu! En İyi Oyun Influencer'ı Pqueen (Pelin Bağnazoğlu) oldu!

Bu akşam INFLOW Awards ödülleri Özge Ulusoy'un sunuculuğu ile sahiplerini buldu. Birçok dalda ödül verilen bu törende birbirinden ünlü fenomen yer aldı. Bu ödül töreninin En İyi Oyun Influencer'ı Pqueen ismiyle tanıdığımız Twitch'in güzel yayıncısı Pelin Bağnazoğlu seçildi. Pelin Bağnazoğlu sadece başarısı ile değil, şıklığı ile de dikkat çekti.


INFLOW Award ödülleri sahiplerini buldu! En İyi Oyun Influencer'ı Pqueen (Pelin Bağnazoğlu) oldu!
INFLOW Award En İyi Oyun Influencer'ı Pqueen (Pelin Bağnazoğlu) oldu!INFLOW Awards her sene olduğu gibi bu sene de başarıları ödüllendirmeye devam ediyor. Türkiye'nin en büyük influencer ödül törenini düzenleyen INFLOW Awards bu akşam birçok ünlü ve fenomenleri ağırladı. Hak edenlerin kazandığı bu ödül töreninde eğlenceli yyaınları ile her yaşın severek izlediği, Pqueen adıyla tanıdığımız Pelin Bağnazoğlu En İyi Oyun Influencer'ı ödülününün sahibi oldu!

pqueen

INFLOW Awards tarafından Pelin Bağnazoğlu (Pqueen) 'En İyi Oyun Influencer'ı seçildi!

Yayınına Mansur Yavaş'ın katılmasıyla yaşadığı şokun üzerine hayranlığını belirten Pqueen başarılarına başarı eklmeye devam ediyor. Instagram'da aldığı ödülü 'Go Little Rockstar' notuyla paylaşan Pqueen sevincini sevdikleri ile paylaştı. Desteklerini esirgemeyenlere ise 'Herkese çok ama çok öpücükler' notunu paylaştı.