INFLOW Awards Ödülleri En İyi Instagram Influencer'ı Şeyda Erdoğan seçildi!

Özge Ulusoy'un sunuculuğunu üstlendiği INFLOW Awards Ödülleri bu akşam sahiplerini buldu. Gecede tanıdık isimler de yer alıyordu. En İyi Instagram Influencer'ı Ödülü'de Şeyda Erdoğan'a verildi. INFLOW Awards tarafından Şeyda Erdoğan 'En İyi Instagram Influencer'ı seçildi!


INFLOW Awards Ödülleri En İyi Instagram Influencer'ı Şeyda Erdoğan seçildi!
INFLOW Awards Ödülleri En İyi Instagram Influencer'ı Şeyda Erdoğan seçildi!Sosyal medyada sıradışı makyajları ile gündeme oturmayı başaran Şeyda Erdoğan gecenin en şık kadınlarından biriydi. INFLOW Awards ödüllerinin sahiplerini bulduğu bu gece de En İyi Instagram Influencer'ı Şeyda Erdoğan seçildi! Sevinci ve heyecanı her halinden belli olan güzel fenomen hemen bir video hazırlayarak paylaştı. Konuşmasında ise onu destekleyen herkese teşekkür etti.

şeyda erdoğan kaç yaşında

Youtube'da seri şeklinde çektiği İPLİK kısa filminden sonra kendini sevenlerine daha iyi tanıtan Şeyda Erdoğan ödül sevincini 'Sizlerin oylarıyla @inflowawards Yılın En İyi Instagram Influencer'ı ödülünü aldım. Yıllardır beni desteklediğiniz, işimi takdir ettiğiniz, sevginizi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sosyal medya dünyasının en prestijli ödüllerinden birinde de bana oylarınızla desteğinizi gösterdiniz . Sizleri seviyorum' notuyla paylaştı. Dikkatleri üzerine topladığı işte o video!