İlkay Zaman Amerika'da Cumhurbaşkanı'ndan 'En Başarılı Influencer' Ödülü aldı!

Uzun süredir Amerika ile Türkiye arasında farklı konularda kıyaslama yaparak çektiği videoları kimi izleyen tarafından faydalı bulunsa da kimi izleyici tarafından sert yorumlar aldı. Amerika'da düzenlenen bu ödül törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. İlkay Zaman'a ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.


İlkay Zaman Amerika'da Cumhurbaşkanı'ndan  'En Başarılı Influencer' Ödülü aldı!
İlkay Zaman

Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi'nce düzenlenen ödül törenine birçok Türk fenomen ve vatandaş katıldı. İlkay Zaman eşi ile katıldığı bu töreni vlog videosu çekerek takipçileri ile 'Uzun yıllardır Amerika'yla ilgili anlatıcı, öğretici ve genel olarak bilgilendirici yüzlerce video çektim. Öğrenciler için, Greencard alanlar için, buraya yeni taşınanlar, hayat kuranlar için, çalışanlar, iş arayanlar ve bunun gibi birçok konuda farklı yüzlerce bilgilendirici video yaptım. Halen de yapmaya devam ediyorum. Çalışmalarım sonucunda Amerika'nın başarılı Türk'leri dalında ödülümü de almış bulunuyorum. Hepinize teşekkür ederim. Sevgiler.' notuyla  paylaştı. 

İlkay Zaman amerika

'Amerika'nın başarılı Türk'leri dalında ödülümü de almış bulunuyorum.'

Diaspora Ödülleri'nde 'En İyi İnfluencer' ödülünü alan İlkay Zaman ''Çalışmalarım sonucunda Amerika'nın başarılı Türk'leri dalında ödülümü de almış bulunuyorum.'' ifadelerine yer verdi. İlkay Zaman sevincini takipçileri ile Instagram hesabında hikaye atarak paylaştı.

Amerika'da Cumhurbaşkanı'ndan Ödül Aldım: En İyi İnfluencer Ödülü

Newyork'a yolculuğu, ödül töreni ve eşiyle birlikte geçirdikleri bir günü kayıt altına alan İlkay Zaman'ın ödül aldığı anları izlemek isteyenler için videoyu ekliyoruz.