Haberler

Hazreti Yasuo ve dünyalar güzeli sevgilisi Burcu ayrıldı!

Oyunlarda gösterdiği başarı ile gözler önüne gelen Mustafa Yavuz nam-ı diğer Hazreti Yasuo, dünyalar güzeli kız arkadaşı ile de magazin gündeminden ayrılmıyordu. Lakin ikiliye nazar değdiği düşünülüyor. Hazreti Yasuo ve dünyalar güzeli sevgilisi Burcu ayrıldı!

Oyun videoları ile karşımıza gelen Hazreti Yasuo, Instagram fenomeni Burcu ile uzun zamandır aşk yaşıyordu. İkilinin güzel giden ilişkilerine nazar değdi. Burcu detay vermeden açıklama yaparken Mustafa Yavuz detay vererek açıklamada bulundu. Hazreti Yasuo ve dünyalar güzeli sevgilisi Burcu ayrıldı!

Hazreti Yasuo ve dünyalar güzeli sevgilisi Burcu ayrıldı!

Geçtiğimiz saatlerde Valorant’ta canlı yayın yapan Hazreti Yasuo nam-ı diğer Mustafa Yavuz güzeller güzeli kız arkadaşı Burcu ile ayrıldıklarını duyurdu. Mustafa Yavuz Instagram hesabından ‘Burcu’yla 2 gün önce Valorant yayınımda takımdaki Eskort Esma’ya Instagram’ını ve ayak numarasını sordum diye ayrıldık.’  ifadesinde bulunurken, Burcu ise sadece ‘Mustafa ile ilişkimizi bitirmiş bulunmaktayız. Kendisine hayatında başarılar dilerim.’ ifadesine yer verdi.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.