Hande Taşer kimdir? Kaç yaşında?

Hande Taşer kimdir? Hande Taşer moda önerileri ve kendine özgü tarzıyla Instagram’da yayınladığı fotoğraflarıyla adından söz ettirmektedir. Güzel sosyal medya fenomeni ve oyuncu Hande Taşer’i yakından tanımaya hazır mısınız?


Hande Taşer kimdir? Kaç yaşında?
Hande Taşer kimdir? Kaç yaşında?

Hande Taşer uzun zamandır farklı markalarla iş birliği yapan moda tasarımcı ve sosyal medya fenomenidir. Hande Taşer Instagram’da paylaştığı güzel fotoğrafları ve Youtube üzerinden paylaştığı eğlenceli içerikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hande Taşer kimdir, ne iş yapıyor, boyu, kilosu nedir gibi hakkında tüm bilgileri ve merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Hande Taşer kimdir? Kısaca tanıyalım…

Hande Taşer Kim olduğu merak edilmektedir. Sosyal medya platformlarında güzelliği ile dikkat çeken bir isim olan Hande Taşer hakkında merak edilenleri cevaplıyor ve Hande Taşer' ı daha yakından tanımanızı sağlıyoruz. Yazımıza Hande Taşer hakkında kısa bilgiler vererek yazımıza başlayalım.

  • Kilosu: Bilinmiyor
  • Boyu: 1,68
  • Yaşı: 25
  • Burç: Terazi
  • Doğum tarihi: 10.1995
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Bilinmiyor

Hande Taşer hakkında verdiğimiz bu kısa bilgiler ile merakınız ve Hande Taşer’ı tanıma isteğiniz daha da arttırdıysa size yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Ünlü sosyal medya fenomeni hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilir ve aklınızdaki tüm soruları giderebilirsiniz.

Hande Taşer

Hande Taşer kaç yaşında?

Hande Taşer kaç yaşında sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Güzelliği ve kendine özgü ilgiçekici tarzı ile tanınan güzel sosyal medya fenomeni hakkında akıllara gelen ilk sorulardan biri elbette ki Hande Taşer'ın yaşıdır. Hande Taşer yaş bilgisi olarak merak edilmektedir. Genç ve güzel sosyal medya fenomeni 25 yaşındadır.

Hande Taşer’in boyu

Hande Taşer boy uzunluğu ile de merak edilmektedir. Güzel fiziği ile tarzını yansıtan parçaları en güzel şekilde taşıdığı görülen ünlü Fenomen Hande Taşer' in boyu 168 cm' dir.

Hande Taşer’in kilosu

Boyu ile birlikte kilosu da merak edilen ve güzel fiziğini nasıl koruduğu sıklıkla sorulan Hande Taşer' in kilosu hakkında maalesef bir bilgi elde edememiş bulunmaktayız.

Hande Taşer’ in doğum tarihi

Henüz 25 yaşında olan güzel fenomenin doğum günü de merak konusudur. Hande Taşer 19 Ekim 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Hande Taşer’ in burcu nedir?

Hande Taşer 10 Ekim tarihinde doğduğu için Terazi burcudur.

Hande Taşer aslen nereli?

İstanbul içerisinde yaşadığı bilinen güzel fenomen Hande Taşer’in aslen nereli olduğu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ünlü Youtuber ve sosyal medya fenomeni hakkında öğrenilen tüm gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktararak Hande Taşer hakkında merak edilenleri yanıtlamaya devam edeceğiz.

Hande Taşer ailesi

Hande Taşer’ ın ailesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Gün geçtikçe artan takipçi sayısı ile göze çarpan Hande Taşer hakkında merak edilen tüm soruları yakın bir zaman içerisinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Hande Taşer’in abisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca Hande Taşer Batuhan ismindeki küçük kuzeni ile birlikte eğlenceli Youtube içerikleri paylaşmaktadır. Güzel fenomenin ailesine dair elde ettiğimiz bilgi maalesef bununla sınırlıdır. Hande Taşer kilosu, ailesi ve kendisi hakkında öğrendiğimiz diğer tüm gelişmeleri kısa zamanda sizlere aktaracağız.

Hande Taşer göz rengi

Güzelliği ile dikkat çektiğini sıklıkla belirttiğimiz Ece Duru Pınar'ın göz rengi de merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Mavi gözlere sahip olan Hande Taşer, gözlerini ön plana çıkaran fotoğrafları ile de beğenilmektedir.

Hande Taşer saç rengi

Hande Taşer saç rengi ile özdeşleşmiştir ve tanınmıştır. Doğal kızıl- turuncu saçlara sahip olan Hande Taşer’in saçları da büyük bir ilgi çekmektedir. Turuncu saçları ve beyaz ten rengiyle dikkat çekmektedir.

Hande Taşer nerede oturuyor?

İstanbul içerisinde oturduğu bilinen güzel moda tasarımcısı, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Hande Taşer üniversite eğitimini de İstanbul'da devam ettirmiştir. Ailesi ile mi yoksa tek başına mı yaşadığı bilinmeyen Hande Taşer’in, özel hayatı ile ilgili öğrenilen tüm yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hande Taşer ne mezunu?

Hande Taşer şu anda Youtube içerikleri yayınladığı alanda eğitim almıştır. Hande Taşer Mimar Sinan Üniversitesi’nde Moda Tekstil Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Hem moda alanında hem de oyunculuk alanında kendini geliştiren güzel ve sempatik fenomen, aldığı eğitimi en güzel şekilde yansıttığı içerikler sunmaktadır.

Hande Taşer sevgilisi var mı?

Güzelliği ile büyüleyen Hande Taşer hakkında en çok sorulan sorulardan biri de elbette bir erkek arkadaşının olup olmadığıdır. Şu anda sevgilisi olup olmadığı hakkında bir bilgi bulunmayan Hande Taşer, özel hayatıyla ilgili çok fazla bilgi paylaşmamıştır.

Hande Taşer evli mi?

Hande Taşer evli değildir.

Hande Taşer'in köpeği

Hande Taşer evcil hayvanları

Hande Taşer köpek ve kedileri çok sevmektedir. Hande Taşer köpeği ile birlikte birbirinden sevimli kareler yayınlamaktadır.

Hande Taşer Süslü

Hande Taşer süslü sözlük yazarları tarafından özellikle moda alanındaki içerikleri nedeniyle övgü dolu yorumlar almıştır.

Hande Taşer Ekşi

Hande Taşer Ekşi sözlük yazarlarının da çokça ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hande Taşer güzelliği ve başarılı içerikleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Hande Taşer estetik

Hande Taşer estetik yaptırıp yaptırmadığı merak edilmektedir. Doğal güzelliğiyle dikkat çeken genç sosyal medya fenomeninin herhangi bir estetiği bulunmadığı düşünülmektedir.

Hande Taşer oynadığı diziler

Hande Taşer oynadığı diziler bulunmamaktadır. Güzel oyuncu kliplerde yer almaktadır.

Hande Taşer hakkında

Hande Taşer hakkında

Hande Taşer Süslü sözlük, Ekşi sözlük gibi platformlarda kendisi hakkında sıkça soru sorulmaya başlanan bir isim haline gelmiştir. Şu anda 25 yaşında olan güzel fenomen 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Hande Taşer çeşitli kliplerde yer almış bir oyuncudur. Youtube videoları, kendine özgü başarılı stili ve güzel fiziği ile dikkat çekerek günden güne adını duyuran isimler arasındadır. İstanbul’da yaşadığı bilinen ünlü fenomenin ailesi ve aslen nereli olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Hande Taşer Mimar Sinan Üniversitesi’nde Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Okuduğu ve ilgi duyduğu moda alanına yönelik başarılı içerikler üretmekte ve Hande Taşer markalar ile birlikte çalışmaktadır. Başarılı çalışmaları ünlü markaları etkilemeyi başaran güzel oyuncu ve sosyal medya fenomeni hayvanları çok sevmektedir. 1,68 civarı olan boyu, güzel fiziği ile dikkatlerden kaçmayan fenomen Hande Taşer, Youtube hesabında moda tüyoları vermekte ve eğlenceli vlog videoları üretmektedir. Uzun bir süredir Instagram üzerinden tanınan Hande Taşer son zamanlarda Youtube videoları ile de tanınmaya başlanmış ve bu mecrada da kendine geniş bir takipçi kitlesi edinmiştir. Bu yazımızda güzel oyuncu ve sosyal medya fenomeni Hande Taşer hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya çalıştık. Yazımızın devamında güzel fenomenin sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Hande Taşer sosyal medya

Hande Taşer sosyal medya hesapları

Kendisinden uzunca bahsettiğimiz ünlü sosyal medya fenomeni Hande Taşer 'in sosyal medya hesaplarının linklerini sizler için yazımızın sonuna ekliyoruz.

Hande Taşer Instagram

Güzel fenomenin dikkat çekici fotoğraflarını paylaştığı Hande Taşer Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Hande Taşer Twitter hesabı

Hande Taşer Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Hande Taşer Youtube

Stil önerileri ve modaya dair ipuçları paylaştığı Hande Taşer Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Hande Taşer oynadığı klip

Hande Taşer Vera grubunun Mutluluk Reklamı şarkısının klibinde rol almıştır. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.

Hande Taşer Zara Mango

Hande Taşer markalar ile iş birliği yaptığı ve sezon parçalarını denediği videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hande Taşer Sude Alkış

Hande Taşer ve Sude Alkış arasında çıkan tartışma konusunun ayrıntılarına bu videodan ulaşabilirsiniz.